Skocz do zawartości

Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ponad 20 domen zarejestrowanych w domeny.pl, jest drogo - ale też bezproblemowo.

Chciałbym przenieść to w jakieś tańsze miejsce, być może OVH, trochę tutaj piszecie o nieintuicyjnym panelu i problemach z obsługą.

Czy faktycznie jest aż tak źle? :)

Problemy , to się zaczną gdy będziesz chciał od nich uciec. Kup lepiej dobre leki uspakajające. !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy , to się zaczną gdy będziesz chciał od nich uciec. Kup lepiej dobre leki uspakajające. :)

Pomagaliśmy przenosić jednego klienta od nich to generalnie masakra.

Uzyskanie autha to nie wszystko, trzeba jeszcze wypowiedzieć umowę bo będą dalej faktury słali mimo iż się u nich nic nie ma.

Edytowane przez Hostname.pl

Hostname.pl - domeny za półdarmo! Opcje i testy domen !

rejestracja .pl - 12zł +VAT

odnowienie .pl - 55zł + VAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chciałbym polecić serwis oferujący rejestracje i odnowienia domen:

https://www.Domenka24.pl/

Rejestracja .pl - 11 pln netto, odnowienie .pl - 54 pln netto.

Ceny obowiązują już od pierwszej domeny, dla większej liczby rejestrowanych/odnawianych domen można negocjować rabaty.

Jest to nowy serwis, gdyż wystartował na początku lipca 2010 r., jednak (mogę mówić w swoim imieniu) doświadczenie z domenami mamy od 2002 roku, gdyż wtedy jeden z nas rozpoczął pracę w firmie hostingowej i trochę doświadczenia nabył (piszę o sobie).

Jestem powiązany z tą firmą - pracuję tam jako programista, niczego nie ukrywam.

--

www.Domenka24.pl - tania rejestracja i tanie odnawianie domen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z przykrością muszę dodać negatywny komentarz odnośnie MasterNet, mianowicie nie wysłali mi ani jednego maila przypominającego o odnowieniu i kilka zapleczówek poszło w...

Poza tym infolinia w tej firmie to fikcja, ktoś z was się kiedyś dodzwonił?

Chcesz zrealizować marzenia? Wykonujemy skoki spadochronowe z 4000 metrów w całej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę dodać negatywny komentarz odnośnie MasterNet, mianowicie nie wysłali mi ani jednego maila przypominającego o odnowieniu i kilka zapleczówek poszło w...

Ja niedawno dostałem przypomnienia SMSem i mailem z MasterNetu, że za niecałe dwa miesiące wygasną moje domeny. Na infolinię nie dzwoniłem, nie miałem takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie trafiły, konto mam na gmailu. Sprawa dotyczyła kilku domen o podobnym okresie odnowienia, support (mailowo, telefonu nie odbierają) twierdzi, że maile posłane były. W sumie wątpię aby winny był tu gmail...

Chcesz zrealizować marzenia? Wykonujemy skoki spadochronowe z 4000 metrów w całej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie trafiły, konto mam na gmailu. Sprawa dotyczyła kilku domen o podobnym okresie odnowienia, support (mailowo, telefonu nie odbierają) twierdzi, że maile posłane były. W sumie wątpię aby winny był tu gmail...

Zdziwiłbyś się ile emaili jest niesłusznie filtrowanych przez antyspamowe filtry gmaila. Zacznij używać innej poczty i nie będziesz miał problemu ;)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybkiego dla ścisłości kończącego się urlopu.

Monity jak wyżej wielu Użytkowników potwierdziło - są wysyłane.

@blizzarder bardzo możliwe, licząc monity od rozpoczęcia wygasania domeny do samego wygaśnięcia ilość monitów x ilość domen, sądzę że jest ich wystarczająco aby pamiętać o przedłużeniu domeny :D

W żadnym wypadku firma nie ignoruje telefonów których dziennie jest odbieranych minimum kilkanaście od obecnych i nowych Klientów, oczywiście w godzinach pracy infolini, czasem owszem może być tak iż z bardzo wielu przyczyn dane połączenie może nie zostać odebrane, jednak często później firma oddzwania.

Zresztą czy firma z 6-cio letnim stażem może sobie pozwolić na ignorowanie kontaktów?

To tyle ode mnie, jeżeli ktoś ma pytania, sugeruje kontaktować się bezpośrednio z BOK firmy.

MasterNET.pl od 7 lat w sieci

Infolinia: +48 12 350 20 01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie już się przewijało na tym forum ale niestety nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedniego tematu.

Która firma oferuje ukrywanie danych abonenta ? Chodzi o to aby moje dane nie były widoczne we who is.

Najlepiej aby cenny dla rejestracji i odnowień domen były podobne do tych z masternet i netmark.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę dodać negatywny komentarz odnośnie MasterNet, mianowicie nie wysłali mi ani jednego maila przypominającego o odnowieniu i kilka zapleczówek poszło w...

Ja niedawno dostałem przypomnienia SMSem i mailem z MasterNetu, że za niecałe dwa miesiące wygasną moje domeny. Na infolinię nie dzwoniłem, nie miałem takiej potrzeby.

Ja też dostałam sms-a że mi się domenka kończy. Bardzo szybko odpowiadają też na maile.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności