Skocz do zawartości

Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na szybkiego dla ścisłości kończącego się urlopu.

Monity jak wyżej wielu Użytkowników potwierdziło - są wysyłane.

@blizzarder bardzo możliwe, licząc monity od rozpoczęcia wygasania domeny do samego wygaśnięcia ilość monitów x ilość domen, sądzę że jest ich wystarczająco aby pamiętać o przedłużeniu domeny ;)

W żadnym wypadku firma nie ignoruje telefonów których dziennie jest odbieranych minimum kilkanaście od obecnych i nowych Klientów, oczywiście w godzinach pracy infolini, czasem owszem może być tak iż z bardzo wielu przyczyn dane połączenie może nie zostać odebrane, jednak często później firma oddzwania.

Zresztą czy firma z 6-cio letnim stażem może sobie pozwolić na ignorowanie kontaktów?

To tyle ode mnie, jeżeli ktoś ma pytania, sugeruje kontaktować się bezpośrednio z BOK firmy.

Na 100 prób a było ich tyle tylko raz i to na samym początku udało mi się dodzwonić.

I to niestety prawda.

Ostatnio meiling również sie pogorszył - dłuższe czasy oczekiwania na odpowiedz.

Fotografia portretowa Warszawa - specjalna oferta dla użytkowników Pio, Facebook, Google +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Ktoś poleci gdzie sie przeniesc z domenami? Mialem do tej pory w domenomani, ale tam predluzenie prawie 120 zł ;o

po wczesniejszych postach widziales, ze busynet.pl ma za 47 zł.

Polecicie cos lepszego?

Ja mogę polecić domenka24.pl - standardowo odnowienie .pl to 54 zł, ale przy 10 sztukach mogę zejść do 50 zł, a od 20 sztuk 48 zł. Nie jest to tak tanio, jak w busynet.pl, ale i tak dużo taniej niż przedłużenia w większości firm :)

--

www.Domenka24.pl - tania rejestracja i tanie odnawianie domen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie rozpoczynam procedurę przeniesienia domen do masternet.pl, mam nadzieje że wszystko pójdzie sprawnie i bez problemowo. Faktycznie ceny są u nich dużooo lepsze niż home.pl, nazwa.pl domeny.onet.pl itp. - no i co najważniejsze to przyjazny panel do zarządzania kontem i zawartością !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a czemu do dropped.pl nie przechodzicie jak tam jest przedłużenie za 50 zł / rok a w masternet 45 + VAT (10,35) czyli 55,35

dropped.pl: 50 zł ( płatności online za darmo )

masternet.pl: 55,35 + koszt płatności online

Do tego w dropped.pl masa opcji jak przechwytywanie domen, aukcje, cesje bez podpisywania umów i inne cuda.

//poprawione Pshemyslav :)

Edytowane przez Eldoka

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie wszyscy chca miec domeny w firmie na cyprze ;-)..

To raczej zaleta bo tam Państwo nie robi takich jak akcji jak w Polsce z podwyżką VATu i myśleniem jak utrudnić życie przedsiębiorcy.

A dwa to vat jest do odzyskania jak ktoś ma spore koszty.

Racja. A hurtowo jak zamawia się np. 100+ domen masternet.pl ma jakieś rabaty?

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje domenki przenoszę na aftermarket. W sumie to tylko 5zł różnicy ale zawsze, zwłaszcza przy większych ilościach. Tam jest 50PLN, a przy większych ilościach są jeszcze rabaty

Domeny .pl Funkcjonalne Regionalne

50-149 47 PLN 37 PLN 17 PLN

150-349 45 PLN 35 PLN 15 PLN

350-749 43 PLN 33 PLN 13 PLN

750 i więcej 42 PLN 32 PLN 12 PLN

Darmowy katalog stron internetowych Katalog stron - Jogurcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko dropped / aftermarket

TANIO

BEZPROBLEMOWO

WSZYSTKO ZA FRIKO np. authinfo itd.

żeby nie było mam też w innych firmach, np. ovh, superhost....

zdecydowanie NIE polecam nazwy - ich promocje są najdroższe na świecie :)

Przynajmniej jak miałem z nimi styczność 5 lat temu...

ale widzę, że nic się u nich nie zmieniło... robią strony/wizytówki za darmo (które wychodzą ponad 800 zeta rocznie) itp. :D

Apartamenty i hotel na godziny kraków jedyne takie miejsce w Krakowie - Hotel MARGOT apartments

Mapa dojazdu do pokoje na godziny Kraków profil MARGOT apartments

Podgórze apartamenty na godziny Kraków - margotkrakow.pl - noclegi w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niecały rok temu kupiłem hosting na az.pl, tam też zarejestrowałem domenę .pl. Miałem pewne problemy z hostingiem, więc stronkę przeniosłem na inny. Teraz, z racji tego, że niedługo będzie trzeba domenę przedłużyć, planuję ją gdzieś przetransferować i utrzymać kolejny rok po jak najmniejszych kosztach. Co proponujecie?

PS. Macie już jakieś doświadczenia z przenoszeniem domen z az.pl?

Top-Tools.pl - sklep internetowy - spawarki transformatorowe MMA, inwertorowe TIG, półautomatyczne MIG, MAG, FCAW, prostowniki akumulatorowe, elektronarzędzia, przyłbice, elektrody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności