Skocz do zawartości

Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

@okazwłoka - a ile tam masz domen? Jak masz 200 to zgodnie z https://www.az.pl/domeny-cennik-hurtowy-domen-az.pl.html za przedłużenie .PL płacisz 45 netto. A 200 domen to chyba nie tak sporo dla kogoś kto się SEO zajmuje?

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w innych firmach płacę 45 złotych nawet, jeśli mam 1 domenę.

W az opłacało się założyć opcję na domenę no i z tą jedną mi się udało, nie patrzyłem wcześniej na warunki odnowienia. Dla mnie total klapens.

Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to weź się przerzuć do innego rejestratora. Z tymi ofertami to właśnie tak jest, nie doczyta człowiek regulaminu, a tam ogromne koszty przedłużenia. @Mikeusz, regionalki to akurat nic specjalnego, jakoś to nie są rewelacyjne adresy. Polityka promocyjna jedno, drugie to faktyczne korzyści z rejestracji u danego operatora. Ja pozostaję wierny uti.pl Na rynku jeszcze nie są największą firmą, dzięki temu mają ciekawe oferty. Za .pl na dwa lata 47zł. Jak będzie za 2 lata, zobaczymy...

Ostatnio znajomy pokazywał mi swoją stronkę firmową, i zastanowiło mnie rozszerzenie ovh.pl Powiedział, że dostał za darmo, bo jak stawiał stronę to zaczynali. Ale ostatnio przyslali mu już rachunek. Czyli jednak się coś popsuło. Dla mnie jak prezent to prezent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Huhuu, 1&1 ma nową promocję - .pl z hostingiem za darmo na rok

https://www.1and1.pl/

Edytowane przez abrucjusz

www.ontest.pl -Zbadaj użyteczność swojej strony internetowej. Zobacz, jak korzystają z niej użytkownicy online.

Lub wejdź na naszego bloga i poczytaj o web usability i sukcesie w e-biznesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak przeniesienie domen reg do az.pl się opłaca - nie ma żadnych zobowiązań po roku można zabrać swoje zabawki user pro może dostać do 150 zł, user bez statusu do 600 zł.

Jeśli zaś chodzi o 1&1 to nie jest ta sama promocja co była w tamtym roku, teraz masz kontrakt na 2 lata, ale za pierwszy nie płacisz. Nic tu darmo nie ma.

Edytowane przez mikeusz

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności