Skocz do zawartości

Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

@Piotr jakiś,

Mówimy o tym, gdzie najtaniej odnowić. A raczej każdy tutaj ma przynajmniej tyle domen, że kwalifikuje się nawet do najniższego progu cennika hurtowego.

A problemy z rachunkami/fakturami od Dropped polegają na tym, że ludzie nie wiedzą jak to księgować. Druga sprawa, to tak jak mówisz - będąc płatnikiem VAT Dropped średnio się opłaca (50zł netto/brutto). Sam do tej pory trzymałem tam tylko domeny, które udało mi się u nich przechwycić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dMien w sumie się zgadzamy i piszemy mniej więcej to samo :)

BTW: podobnie idoąc tym tokiem rozumowania raczej każdy tutaj powinien być też płatnikiem VAT...

@Suchjy ile razy trzeba Ci tłumaczyć - patrz na ceny netto:

41 - hrd, dropped 50 czyli w hrd 9 zł taniej...

ok, dla mnie koniec tematu, nie mam siły na dalsze tłumaczenia niektórym osobom co chce przekazać bo i tak niektórzy widzą tylko brutto i nie rozumieją co to vat ;-)

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

netmark polecam, świetne ceny, bez kruczków w umowach, szybki kontakt. Bezproblemowi raczej.

Systemy bilingowe wody. System ERP Komadres. Firma informatyczna.

Kryptowatuty, rynki finansowe, wiadomości.  Kryptowaluty za darmo - Poradniki.

Zioła. Ziołolecznictwo. Asept czy Octenisept, który wybrać do dezynfekcji ran?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W uti.pl domena z .pl jest po 57zł. Oczywiście mówimy o odnowieniu, bo jak nową się rejestruje to bierze się tą ofertę, którą udostępnił NASK, czyli bierze się na dwa lata. Bo wtedy jest po 47zł. Oczywiście jak u góry wołają Vatowcy - plus Vat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://hostit.pl/

30zł netto za .pl na 2 lata.

Też zarejestrowałem u nich kilka domen w tej promocji. Jak zapytałem o AI to powiedzieli, że z wydaniem nie ma problemu. A w regulaminie nie znalazłem nic wzbudzającego podejrzenia.

Przedłużenia domen w tej promocji są naliczane standardowo, wg ich cennika.

Edytowane przez widelec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

A czy ktoś próbował kiedyś negocjować osobiście ceny przedłużeń? Ja wytrasferowałem z az.pl 10 z 60 swoich domen .pl i 40 domen com, regionalnych, info, net itp (płaciłem wtedy 99 zł netto za odnowienie). Dzień później odezwała się do manie Pani z az.pl, że jak wrócę do nich z odmenami to dadzą mi cenę 50 zł netto za odnowienie. Powiedziałem, że wrócę jak da 45 zł netto. Dała ;-)

Próbujcie negocjować indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności