Skocz do zawartości

Strony pod swl


Harvi

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam,

chcę sobie postawić pare stron pod swl, jednak wszelkie kopie treści, kradziez tresci z innych stron mnie nie interesują.

Postanowiłem , ze skorzystam z tego:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...mp;#entry434538

Czyli powiedzmy napiszę 2 arty, ręcznie dodam synonimy, w postaci wyrazów i całych zdań i wygeneruję treść metodą Yedena. Troche będzie pracy, ale chyba warto. Teraz takie pytanie: czy treść wygenerowana w tej sposób moze być wklejana np na 100 podstron serwisu? Wiadomo, ze niektóre zdania, wyrazy będą się powtarzać, ale treść będzie bez linków , po prostu sam tekst. Mozna w ten sposób stworzyć sobie zaplecze pod swl? zda to egzamin?

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co się zaindeksuje jest przydatne pod SWL, ale czy warto tyle pracy pod 100 podstron? Zdecydowanie łatwiej uzyskasz to choćby stawiając moderowanego precla, forum może jakieś gdzie z kolegami będziesz pisał co gdzie i kiedy się dzieje. Przyrost stron będzie większy zatem i pod SWL będzie lepiej niż te 100 site.

Niektóre SWLe udostępniają też skrypty, które albo same generują treść z użyczonej przez innych userów, albo ciągną to co jest ogólnie dostępne (kanały RSS), możesz też korzytać z witryn typu "artykuły do przedruku" - artelis, eioba i stamtąd ciągnąć treść.

Jeśli robisz stronki ematyczne to bardziej przydadzą się jako konkretne zaplecze pod jedną witrynę niż pod SWL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale rssy i kopiowanie treści narazone jest na bany...

Niektóre SWLe udostępniają też skrypty

Można wiedzieć, które? Na razei tylko coś tam na seodopalaczu powstaje/powstało, a o produkcjach innych swli nie słyszałem..

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszelkie kopie treści, kradziez tresci z innych stron mnie nie interesują.

i bardzo słusznie ale niektórych wręcz przeciwnie, wczoraj wypatrzyłem jeden taki kwiatek, a po zagłębieniu się w temat jeszcze dużo więcej domen które robią sobie site pod linki zawłaszczając treść z mojej strony perełki, niech więc będą to ich ostatnie podrygi w serp :)

powiem więcej, z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu o słuszności działań tego którego imienia się tutaj nie wypowiada :P

respect.gifgoogle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SnU jak dajesz rssy to sie nie dziwię, samo scrapowanie cudzych treści nie jest ok, no chyba że są udostępniane na jakiejś licencji, która to umożliwia. z reszcztą nie ma co się dziwić jak prace magisterskie a nawet doktorskie są plagiatami ....

co co lepszych stronek pod swl, to muszą być takie żeby internauci mogli i chcieli na nie wchodzić, ale z dużym site.... odwieczny problem skąd wziąć odpowiednią treść

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności