Skocz do zawartości

Kilka pytań od początkującego.


Morti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,w ciagu dwóch miesięcy odnotowałem radykalny spadek wejsc na moje forum ktore bazuje o skrypt phpBB2 by Przemo.Forum od tej pory odwiedzało srednio 500 osob z roznych adresow IP dziennie a teraz... 160.Jak to mozliwe ze w przeciagu miesiaca moje forum stalo sie tak malo popularne ?

Czy to mogloby spowodowane systemami wymiany linkow ktore "oslabiaja" moja strone,powodując ze jest coraz wiecej wychodzących linków ? Jeśli tak to jakie systemy zostawic (posiadam linkme.pl , linki24.pl , seonet.pl) - jakie polecacie?

Proszę rowniez o ocenę forum https://cs-support.pl/ , napisanie co zmienic pod wzgledem SEO/Pozycjonowanie/Optymalizacja ale rowniez pod wzgledem wygladu etc.

Pozdrawiam,dziekuje za kazda rade i propozycje co do zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy forum jest na tej samej pozycji co było jak miało średnio 500 osób?

Z linkami wychodzącymi niema co przesadzać bo fakt faktem osłabiają strone, lepiej umieszczać linki wychodzące na jakiejś specjalnej podstronie. Linków to masz tam strasznie dużo. U mnie już minus za sam skrypt phpbb. lepszy jest mybb i nadaje się bardziej pod seo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,w ciagu dwóch miesięcy odnotowałem radykalny spadek wejsc na moje forum ktore bazuje o skrypt phpBB2 by Przemo.Forum od tej pory odwiedzało srednio 500 osob z roznych adresow IP dziennie a teraz... 160.Jak to mozliwe ze w przeciagu miesiaca moje forum stalo sie tak malo popularne ?

Czy to mogloby spowodowane systemami wymiany linkow ktore "oslabiaja" moja strone,powodując ze jest coraz wiecej wychodzących linków ? Jeśli tak to jakie systemy zostawic (posiadam linkme.pl , linki24.pl , seonet.pl) - jakie polecacie?

Proszę rowniez o ocenę forum https://cs-support.pl/ , napisanie co zmienic pod wzgledem SEO/Pozycjonowanie/Optymalizacja ale również pod względem wygladu etc.

Pozdrawiam,dziekuje za kazda rade i propozycje co do zmiany.

Również posiadam forum na phpbb2 by przemo korzystam z E-Weblink GotLink LinkujPro link-Me LiveLink ( niekatyny narzie) doadaje do katalogów teraz zaczynam się bawić w precle TOP20 :) na dwie frazy i puki co nie odnotowałem zanych zmian tylko na początek nie wariuj z SWL bo moga zaszkodzic ;)

-----------------

Paweł

Paweł

-------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy forum jest na tej samej pozycji co było jak miało średnio 500 osób

Tak.

Ale phpbb2 by Przemo to obecnie najlepszy skrypt o mozliwosciach ktory jest darmowy..

Macie jakies rady co do SEO , co zmienic na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności