Skocz do zawartości

Jak zbudowac zaplecze?


djurek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dodałem sporo precli do katalogów i zaczynam watpić w tego typu seo. Postanowiłem zrobić zaplecze wlasne tematyczne.

Mam kilka pytan

1.Czy zaplecze może stać na serwerach wordpresa i innych platform blogowych?

2.Czy z jednego serwera, można robić wiele stron tematycznych.

3 Czy z jednego zaplecza moża linkować jeden serwiś i jego podstrone cały czas (po 4 miesiacach bede miał tam jakieś 30 linków , wychodzacych)

4.Czy jest jakiś specjalny schemat budowy zaplecza.

5.Jak wzmacniać zaplecze, jeżlei chodzi o SWL to na jakie frazy pozycjonowac?

6.Robie głownie na wordpresie, jest to problme aby moje zaplecza były na wordpresie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. lepiej na wlasnych platnych

2 tak

3 zaplecze sie podpina pod swle, a jak zrobisz strone tematyczna co do pozycjonowanej to mozesz je powiazac linkiem - jeden ze stopki i kilka z obfitego textu do podstron

4 nie ma:)

5 zaplecze wzmacniac? kilka precelkow dla indexowania. frazy tematyczne - zaplecze, i inne na strone pozycjonowana

6. ja bym jeszcze na joomli postawil - pieknie sie indexuje po 2-3 linkach... nie

73321314cb3.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpina pod swl, znaczy wrzuca sie swl w stopkę czy linkuje?

Co do joomle, to nigdy nie robiłem, jest z tym jakiś problem dla kogoś kto nie ma pojęcia o php ihtml?

Ma ktoś jakieś gotowe zaplecze tematyczne abym zobaczył jak to wygląda w praktyce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe nikt nie pokaze tobie zaplecza:P

ale ze juz nie pozycjonuje moge pokazac. gazowe.org - linkowalo do strony dobre-ogrzewanie.pl

strona dobre ogrzewanie zagoscila w pierwszej 5 wynikow i spadla bo zdjeciu linkow. teraz sie buja w granicach 20-30 z pr3

edit: co do joomli to łatwizna

o sam siem mile zaskoczylem:

kotły gazowe

73321314cb3.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeden site, mnóstwo kontentu i linkowanie do wewnątrz serwisu także z każdego postu/podstrony. Mata tagi, tez... czy jak z jednej domeny/precla będę linkował jeden serwis na 30 fraz to nie straci to mocy-wiadomo sprawą jest to że wrzucę kupę tekstu. CZy nie lepiej zrobić dwa precle i linkować jeden serwis i czasem precle nawzajem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozróżniamy dwa rodzaje zaplecza

pod systemy wymiany linków oraz zaplecze jako filar pozycjonowania stron.

zaplecze pod SWL jest zapleczem gdzie zależny nam na site

zaplecze wspomagające pozycjonowanie oddające te najmocniejsze linki to są strony równie wartościowe co strona pozycjonowana , jest to symulacja stron innych użytkowników o tej samej tematyce

Przy budowie zaplecza obecnie ograniczeniem może być tylko wyobraźnia

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm - zrob 15 precli ktore beda linkowaly do 3 precli a te 3 do strony pozycjonowanej... miedzy soba nigdy ich nie linkuj. nie warto. te 15 robisz duzy site pod swle, te 3 linkujesz w swlach no i strone pozycjonowana tez

73321314cb3.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek zrobie dwa precle na wp/dwa rożne serwery, wrzuce tak po 20 postów ładnie opisze tagi itp, w stopke wrzuce swl, a z postów bede linkową do strony głownej i pod stron?Czy to ok jka na wejscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie

ja z postow nie linkuje. jest to wiazanie ze soba stron, jak wrzucisz do swla to okaze sie ze w stopce zostawisz linka do swojej strony ze swoich stron

73321314cb3.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale co zrobić by sie wszystko szybko indeksowało? jak promowąc zaplecze?na jakie frazy? czy adder jest dobrym pomyslem na promowanie?

Czy to nie bedzie dla googli podejrzane jak w koncu z jednego precla bedzie wychodziło do jednego serwisu 30 linków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby nie jest to zle ale zawsze. postaw smiecia rssowego ktory bedzie pobieraf z kanalow rss tworzac posty - robia sie posty tworzy sie site- masz punkty. nastepnie precle tematyczne - dodajesz linka w stopce - jednego!!! a z postow tak jak pisalem linkujesz na rozne slowka do roznych podstron strony pozycjonowanej

co do szybkiej indexacji - wystarczy duza ilosc linkow ale nie za duzo. 30 linkow z jednego serwisu to przesada. zrob tak ze jeden w stopcje a w artykule na 2000 znakow wstaw 2 linki do podstron. dzieki swlom mozesz tez miec szybsza indexacje a jeszcze szybsza daje pingowanie

73321314cb3.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności