Skocz do zawartości

problem z wordpress na serwie iq.pl


Fyner

Rekomendowane odpowiedzi

witam. czy ktoś z was stawiał, lub ma postawionego wordpressa na serwie iq.pl?? bo ja probowałem postawić ale po przegraniu na serw, zmianie danych w pliku wp-config.php i próbie odpalenia instalacji wyskakuje mi biała strona :/ pisałem do admina i stwierdził ze baza działa na standardowym porcie, i sam tez testowałem 3 różne wersje wordpressa (w tym ang). mógłby ktoś jakoś pomóc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz krok po kroku co zrobileś:

np.

1)Wgrałem plik na serwer

2)Zmieniłem własciciela dla plików i katalogów

3)uruchomiłem moją stronę (pojawił sie kreator)

4)Wpisałem dane do laczenia sie z bazą

itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- stworzyłem bazę danych w panelu iq.pl

- przegrałem do wybranego katalogu rozpakowaną zawartość arch wordpress

- prawa na serwerach iq nadają się samodzielnie (przynajmniej nigdy przy innych testowanych systemach nie musiałem nic samodzielnie z tym robić)

- u siebie na kompie wprowadziłem dane do pliku wp-config.php:

define('DB_NAME', 'qqww_db');

define('DB_USER', 'qqww_db');

define('DB_PASSWORD', '********');

define('DB_HOST', 'mysql5.iq.pl');

- przegrałem plik na serwer

- próba odpalenia https://qqww.pl/wp-admin/install.php

- biała strona :/

* nazwa strony, bazy i usera przykładowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już próbowałem, i nie działa. prawidłowy host do bazy na iq.pl to właśnie mysql5.iq.pl

Edit:

Ok problem rozwiązany :aggressive:

poczatkowo sadziłem że chodzi o plik .htaccess ale admin mi napisał, że musiał wyłączyć zend.ze1_compatibility_mode dla domeny, i po sprawdzeniu faktycznie o to chodziło a nie o plik .ht . dziwne ale ważne, że działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nigdy nie miałem problemów z WP na iq.pl a mam ich tam kilkadziesiąt najmniej :aggressive: cos musiało nie hulac w instalce

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 3 różnych instalkach? instalki były ok, bo po wyłączeniu zend.... przegrałem ponownie na nowo swoją instalkę i chodzi jak ma. Ja już miałem 2 razy problem na iq więc może moje konto jest na jakimś niedokonfigurowanym serwie bo raz miałem problem z mysql przez pdo a za drugim razem serwis mi padł na jakiś tydzień i dopiero po zwróceniu sie do admina "coś" tam naprawił..... ale tak czy inaczej jestem bardzo zadowolony z iq :aggressive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak czy inaczej jestem bardzo zadowolony z iq :)

my też nie narzekamy :aggressive: ale czasami trzeba sie skontaktować jak cos nie hula telefonicznie i poprawiaja od ręki

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiają większość, z wyjątkiem filtrów antyspamowych - kiedyś próbowałem coś uzyskać w sprawie tego że połowa normalnych maili jest oznaczana jako spam, ale za każdym razem dostawałem odpowiedź że mam współdzielony serwer i nie będą nic robić ze względu na innych klientów. Poza tym wszystko chodzi bez większych zarzutów.

@Fyner: Sprawdź w katalogu /logi plik _apache_error_log dla Twojej strony - tam powinieneś znaleźć komunikat błędu. Możesz też do pliku index.php dopisać na początku poniższą linię aby włączyć wyświetlanie błędów:

ini_set ('display_errors', 'On');

Poza tym gdzieś w panelu administracyjnym widziałem też opcję włączenia wyświetlania błędów.

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności