Skocz do zawartości

google mnie "nie lubi"?


xsart

Rekomendowane odpowiedzi

Forum jest w wymianie linków linkme i livelink. Dodaje je do katalogów i preceli. Co mi to daje ? nic nawet gdy wpiszę nazwę forum jestem dopiero na 3 stronie o.O (csarena - csarena.pl) już nie mówiąc o innych frazach. Wyjaśni mi może ktoś dlaczego tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeczytaj sobie "rady dla webmasterów od google" tam wyrażnie pisze, żeby nie dodawać do systemów wymiany linków. Wiem, że wiele osób tak robi, ale proszę nie pisać zaraz tekstów "głupoty gadasz". Ja mówi, jak to widzą programiści google.

Więc teoretycznie Ty też trochę nie lubisz google.

Nie płać ani grosza za ten hosting, zanim nie sprawdzisz opinii w internecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zaq12wsx16

"głupoty gadasz"
i to podwójnie :piwo:

@xsart Przeczytaj wszystkie przyklejone tematy, a w międzyczasie zdobywaj linki.

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skuteczne pozycjonowanie, to takie gdzie najmniejszym nakładem sił (pieniędzy) uzyskujemy wysokie pozycje

idąc dalej warto zdobywać tylko wartościowe linki (czyt. z mocnych tematycznych stron), które zapewnią nam wysoką, a co najważniejszą stabilną pozycję

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po części masz racje tyczy się to np pozycjonowania 3 moze max 10 fraz ale powiedz mi co zrobisz jak będziesz miał wypozycjonowac long tail na 2 tys fraz ???

Wogle w tym momencie chciał bym usłyszeć tych przemondrzałych znawców jak sie pozycjonuje naturalnie sklep pod 2000 tys produktów ? daje sie produky na wykop i czeka ? czy opisuje sie każdy na blogu ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann odpowiedz mi na pytanie: czy ja napisałem gdzieś, że tylko linkowanie naturalne?

kiedyś na swoim blogu napisałem, że w wielu wypadkach linkowanie naturalne jest niemożliwe, istnieje to jedynie w przypadku serwisów społecznościowych

chodzi mi o linkowanie z tematycznego zaplecza, postawionego pod konkretne zlecenie pozycjonowania stron

co do long tail, to dobra optymalizacja serwisu (link, title, nagłówki, opisy produktów) + oczywiście delikatne linkowanie, w tym przypadku niekoniecznie już z tematycznego zaplecza

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności