Skocz do zawartości

Zerowy efekt amatorskiego pozycjonowania


Serwis-Kop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@serwis-kop

zmień title głównej na mniej więcej coś takiego

<title>SERWIS-KOP Rzeszów, części JCB, części zamienne do maszyn budowlanych</title>

zróznicuj title na podstronach np. dla działu oferta:

<title>SERWIS-KOP Rzeszów, części JCB - oferta</title> itd.

zróżnicuj opisy <description> dla podstron

erepublik-badge-125x125.gif 125x125_2.jpg hekko.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze lepiej zmienic na <title>SERWIS-KOP Rzeszów : JCB Części zamienne do maszyn budowlanych </title>

Zrób tak jak pisałam a powinieneś zobaczyć zmianę niedługo po jej zaindeksowaniu. Nazwę firmy możesz przerzucić na koniec, a jako pierwsze słowa daj te, na które chcesz mieć najwyższą pozycję. Pamiętaj tylko o tym, aby tytuł nie przekraczał 65 znaków i żeby zmieścił się cały w wynikach wyszukiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tam sklep. Moim zdaniem ten dział powinieneś mocniej pozycjonować niż głowną stronę na wszystkie możliwe frazy (części). No i pasowało by zrobić optymalizacje tego sklepu, czyli unikalne title i opis dla kazdego artykułu, frazy w tagach hx itp. I postarać się o wiele wiecej treści przy artykułach.

Sklep który mam na stronie ma taka opcje że Google szczytuje nazwę przedmiotu i numer katalogowy i wstawia jako tytuł, tylko ze taka indeksacja ustawiona jest dopiero kilka dni i google powoli zmienia tytuly

zmień title głównej na mniej więcej coś takiego

<title>SERWIS-KOP Rzeszów, części JCB, części zamienne do maszyn budowlanych</title>

zróznicuj title na podstronach np. dla działu oferta:

<title>SERWIS-KOP Rzeszów, części JCB - oferta</title> itd.

zróżnicuj opisy <description> dla podstron

Dzięki za rade postaram się to zmienić i zobaczę jaki będzie efekt

Może macie jeszcze jakieś ciekawe uwagi które mi pomogą za co z góry dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Ja od jakiegoś czasu zaczynam swoją przygodę z pozycjonowaniem. Jeśli jesteś zainteresowany mogę zaoferować ci linki ze swojej strony-zaplecza.

Żadna farma ani spam, blog z unikalną treścią. PR 3. Nie dorobiłem się jeszcze filtra ani bana i mam nadzieje ze tak zostanie. Link oferuję za darmo. Jeśli pomoże to będę usatysfakcjonowany. Zaszkodzić nie powinien :D

W razie co zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolki a Twoim zdaniem katalogi i swl-e to świetny pomysł na firmową stronę ?

Nie chodzi mi o umieszczanie swl na stronie firmowej tylko rozsądne wspomaganie się nimi.

I nie wiem czy zauważyłeś ale nie bez powodu wymieniłem to jako jeden z ostatnich punktów.

A link w dobrym katalogu nigdy nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to

<a href="www.serwis-kop.pl">części jcb</a>

nazywasz wewnętrznym linkowaniem?

Skoro zdjęcie tego typu rzeczy spowodowało zawirowania na stronie to twoja strona była bardzo słaba pod względem włąsnie wenętrzenego linkowania (ale nie w takiej formie jak piszesz) i ilości BL.

Nazywam to linkowaniem z anchorem. O jaką formę linkowania Ci chodzi, która to niby miała spowodowac to zawirowanie? Ilość BL się nie zmieniła a pozycja po zdjęciu tego "nielinkowania" tak.

Nie wiem w jaki inny sposób można dodać anchorowe linki na stronie, ale zapewne mnie oświecisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam to linkowaniem z anchorem. O jaką formę linkowania Ci chodzi, która to niby miała spowodowac to zawirowanie?

Ilość BL się nie zmieniła a pozycja po zdjęciu tego "nielinkowania" tak.

To ty napisałeś o zawirowaniach po zdjęciu kilku linków do swojej strony na swojej stronie, jesli tak się stało to może to świadczyć o słabej Twojej stronie która po tak drobnych zmianach wpadła w zawirowania.

Nie wiem w jaki inny sposób można dodać anchorowe linki na stronie, ale zapewne mnie oświecisz.

W żaden inny sposób, po co dodawać link na własną stronę kierujący na własną stronę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zdobywaniem linków jak wpisze w google link:serwis-kop.pl wyskakują mi tylko dwie pozycje

O tym akurat było na forum miliony razy, Twoje problemy z pozycjonowaniem tej strony świadczą tylko o jednym - nie czytałeś forum i zwyczajnie nie wiesz o się dzieje i jak robić pozycjonowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zdobywaniem linków jak wpisze w google link:serwis-kop.pl wyskakują mi tylko dwie pozycje

O tym akurat było na forum miliony razy, Twoje problemy z pozycjonowaniem tej strony świadczą tylko o jednym - nie czytałeś forum i zwyczajnie nie wiesz o się dzieje i jak robić pozycjonowanie.

A Twoj post zwyczajnie nic nie wnosi do dyskusji.

Wyniki w google dla link: nie sa czesto aktualizowane i nie przedstawiaja wszystkich linkow do danej strony dlatego sie tym nie martw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzalem linki prowadzace, ktore masz aktualnie wg yahoo. Katalogujesz - ok i to jest dobre, ale sposob w jaki to robisz nie jest dobry. Zalezy ci na frazie "Części JCB" to taki anchor ma byc w linkach do twojej strony w katalogach. Roznicuj go, wiekszosc "Cześci JCB", kilka "Części do maszyn JCB", itp. Dodawaj tez inne frazy, na ktorych ci zalezy. Jesli podajesz tytul strony w katalogach to on najczesciej jest potem anchorem, nie podawaj calego tytulu swojej strony.

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności