Skocz do zawartości

Zabezpieczenia w e-bankach


klimon

Rekomendowane odpowiedzi

[wątek wydzielony z W jakim banku zrealizować czek?, szy 0505241656]

Do przetestowanych banków spokojnie można zaliczyć BPH. Termin nie przekroczył 5 tygodni. Obecnie jest promocja na konto SILVER, można je założyć za darmo i przez rok czasu nie pobierane są żadne opłaty za prowadzenie. Obsługa przez www jest included :)

Jasne, za darmo - BePeHaha. Za darmo jeśli Twoje miesięczne wpływy na to konto będą wynosić 2500zł. Jeśli mniej to przez 12 miesięcy będziesz mieć za darmo, później płatne. Jednak musisz zlecić przelewanie np. Twojej pensji na to konto. W dodatku nie polecam składać wniosku przez Internet - w oddziale i tak nic nie wiedzieli, chociaż wybrałem ich oddział na formularzu. Wystarczy dodać, że ten ich dostęp przez WWW nie posiada haseł jednorazowych... Ja dziękuje za takie konto.

plotki głosza ze ostanio hakerzy dobrali sie do tego banku i skroili duzo kont :evil:

Videofilmowanie w Poznaniu i nie tylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, najpierw 2 razy, dzień po dniu kropneli im 2 placówki w wa-wie a teraz w necie :)

to w tym bph nie ma czegoś na wzór haseł jednorazowych, tokena, czegokolwiek???

bo nawet zakładając, że wjada mi na konto np. w mbanku to moga jedynie powysyłac kasę na 4 przelewy zdefiniowane, w tym 2 to moje inne konta, a reszta to prąd i mieszkanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normanos w BPH jest osobne hasło logowania i osobne hasło którym musisz podpisać każdą operację jaką chcesz wykonać więc jeśli ktos Ci wejdzie na konto a nie zna drugiego hasła to nic nie zrobi.

a reszta to prąd i mieszkanie

no to Ci przynajmniej popłacą rachunki na zapas :)

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już jakiś czas temu przejechałem się na BPH i jak się okazało miałem rację, że pieniądze złożone w tym banku są mało bezpieczne 

...

podobnie jest w PKO.BP (100zł. mi wyparowało niczym spiryt z niedokręconej butelki :shock: ). Złożyłem zażalenie, ale oczywiście odpowiedź z góry znałem. Znam jeszcze jeden taki przypadek - niedawno znajoma mi napisała, że jej wyparowało 50zł. :evil: (kurcze kasa sama się wypłaca...)

Pozdrawiam

rpnet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w BPH jest osobne hasło logowania i osobne hasło którym musisz podpisać każdą operację jaką chcesz wykonać więc jeśli ktos Ci wejdzie na konto a nie zna drugiego hasła to nic nie zrobi

heh, ale jeśli to drugie hasło też jest stałe (tzn. nie są to hasła jednorazowe), to jego istnienie w ogóle nie ma sensu - bo jak ktoś ma np. keyloggera na kompie, to haker spokojnie uzyska oba hasła i będzie mógł przelewać do woli.

Jedynie hasła jednorazowe dają faktyczne bezpieczeństwo.

Moje domeny na sprzedaż znajdziesz tu: https://www.domeneus.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze kasa sama się wypłaca

Kurcze, szkoda że się sama nie wpłaca? #-o

mpe hasła jednorazowe, fakt, skuteczne - możesz napisać coś więcej np. jakie banki oprócz mBanku taką techniką dysponują

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może ktoś wie, gdzie znajdę jakieś informacje o prawie bankowym, ew. gdzie można zgłaszać nieprawidłowości ogólne (jakiś urząd nadzoru bankowego, bankowa organizacja konsumencka albo coś podobnego?)

z utęsknieniem czekam na kolejne wybory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności