Skocz do zawartości

Masz Unikalne Artykuły i szukasz mocnych tematycznych PP, blogów?


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 498
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szukam stron związanych z samochodami ciężarowymi, maszynami budowlanymi, rolniczymi, róznymi rodzajami pojazdów - wszystko co może być związane z tym tematem.

Oferuję dobre teksty 1500-2000 znaków, pisane przeze mnie bez synonimów i automatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Posiadam około 50 tekstów o tematyce mody męskiej, bardzo dobra jakość, pisane oczywiście z palca, długość to min 1500 znk, ale większość ma koło 1800 znk. Chętnie dodam do zadbanych i moderowanych precli, również że zdjęciem. Z tekstu tylko jeden link wychodzący. Jeśli ktoś ma też zamkniętą dobrą bazę to za niewielką opłatą jestem skolnny się zgodzić.

pozdrawiam

kontakt priv

TrendyMan.pl - moda męska z każdej strony!

CenowyAlert.pl- porównywarka cen nowej generacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

przyjmę status autora na dobrych preclach WP :)

od siebie zapewniam:

- stały dopływ artykułów

- artykuły min 1000 zn., ze zdjęciem, unikalne i sensowne (z synonimów, ale wcale tego nie widać - zainteresowanym mogę podesłać przykład na PW)

- podlinkowanie swoich wpisów, a tym samym waszych precli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli ktoś jest zainteresowany to bardzo chętnie przyjmę teksty dobrej jakości ( wartościowe, pisane pod użytkownika) do portalu dla mężczyzn ( szeroka tematyka, biznes, motoryzacja, sport, zdrowie, uroda, lifestyle). Strona stoi w sieci od roku, ma PR1, kiedyś była blogiem o biznesie. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy:

orzio.bc@gmail.com

Regulamin dostępny tutaj: https://krigo.pl/regulamin/

Osoby, które są zainteresowane dodaniem tekstu zgodnego z regulaminem zapraszam do wysłania go mailowo, dobrzy pisarze na pewno bądą mogli liczyć na status autora ;)

TrendyMan.pl - moda męska z każdej strony!

CenowyAlert.pl- porównywarka cen nowej generacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Posiadam 50 artykułów z branży projektowanie stron. Unikalne, pisane z palca (bez mieszarek, synonimów etc), zazwyczaj 1200znaków, niektóre dłuższe. Jeden/dwa linki (mogę zredukować do jednego). Dodam do dobrych precli lub do zamkniętej bazy. Mój mail: seo[malpa]wojoweb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności