Skocz do zawartości

Masz Unikalne Artykuły i szukasz mocnych tematycznych PP, blogów?


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 498
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przyjmę do portalu biznesowego artykuły po minimum 2tys znaków z tematyk jak firma, biznes, szkolenia, startup, media internetowe, inwestycje, kariera. Muszą one być ciekawe i pisane dla ludzi a link bez anchora. Dodatkowo podpisane imieniem i nazwiskiem.

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmę artykuły do serwisu finansowego (pr4) artykuły o tematyce : biznes, inwestycje, e biznes, banki. Minimum 1500 znaków, jeden link, podpis.

kontakt michciopl(@)gmail.com

Edytowane przez maqriusz182
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oddam w dobre ręce teksty na tematy związane z finansami, finansami osobistymi, budowaniem niezależności finansowej, rozwojem osobistym itp.

Aktualnie nie posiadam żadnych, byłyby pisane na bieżąco, z zadaniem konkretnego tematu nawet. Mogą być też ze zdjęciem/obrazkiem.

Jeśli chodzi o długość tekstu/ilość linków to dostosuję się do oczekiwań jeśli nie będą zbyt wygórowane

Ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przygarnie ktoś interesujące teksty związane z rolnictwem/ciekawostkami/motoryzacją? Ostatnio jeden trafił na mainpage pewnego dużego portalu web2.0, więc mają wzięci., choć uczulam na transfer ;)

Edytowane przez grosiek

Jeśli poszukujesz części dla rolnictwa to zapraszam na tę stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokiej jakości artykuły autorskie (nie z mieszarki!), od 2800 - 4000 znaków (ze spacjami). Zdjęcia, 1 link w treści (jeśli pozwalasz na więcej to max 3), odpowiednio sformatowane. Pisane przez dobrych copywriterów, którym się chce a nie traktują tego jako przymus.

Branże: prawnicza / adwokacka / notarialna, edukacyjna, budowlana, architektoniczna, meblarska, internetowa, turystyczna, reklamowa, poligraficzna, dystrybucja i logistyka, fotograficzna oraz kilka innych.

Mam do dyspozycji 20-30 takich tekstów tygodniowo. Interesują mnie precle 'o wszystkim' oraz tematyczne, najlepiej ze stałym dostępem (czasem mam nadmiar tekstów i chcę je szybko upchnąć w sieć, bo potrzebuję kopa).

Proszę o propozycje. Gwarantuję, że nie będziesz musiał/-a poprawiać tych tekstów i rwać włosów z głowy.

Poszukuję dobrych precli - oferuję wysokiej jakości artykuły z wielu branż, pisane przez copywritera, bez mieszarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszukuję precli z PR większym od 0.

Oferuję tylko unikalne teksty, 1 lub 2 linki, min. 1000 znaków, w razie potrzeby mogę rozbudować.

W zamian oferuję 5 moich precli o tematyce ogólnej PR0, jeden o tematyce techniczno-komputerowej PR0 oraz jeden o tematyce budownictwo-dom, PR1.

Przyjmuję tylko unikalne treści.

Proszę uderzać na PW.

Edytowane przez lucyper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele artykułów pisany przez profesjonalną copywriterkę ;)

Z chęcią dodam do prywatnych, zadbanych i długodystansowych precelków - gwarantuję teksty od 1000 znaków, unikalne, profesjonalne merytorycznie i ortograficznie.

Jeśli ktoś chce więcej oryginalnej treści w zamian za minimum 1 link w artykule z chęcią podejmę współpracę.

Tematyka:

Zoologia (psy, koty, akwarystyka, gryzonie)

Tenis stołowy

Off-road

Sport i Turystyka

Muzyka (heavy metal)

Osobiście posiadam tylko jednego, zadbanego, prywatnego wielotematycznego precla z PR 1, mogę przy wzajemnej współpracy dodać kilka wysokiej jakości artykułów.

Edytowane przez peruniasty

Internetowa Baza Stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam około 15tekstów w tematyce mebli. Chętnie dodam do jakiś precelków. Teksty po 1k znaków, unikalne. Wystarczy 1link w treści w zamian za umieszczenie w jakiś ciekawych miejscach ;)

Prosiłbym o info na maila: jacekszy0 małpka op.pl jak ktoś jest zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, jeśli ktoś by potrzebował do wypełnienia swojego precla tekstów związanych z kulturą i sztuką a konkretnie z malarstwem to mam 20 sztuk opisów każdy powyżej 1,500 znaków, pisałem sam, ręcznie.

Z racji faktu, że pozycjonowanie strony dopiero się zaczęło proszę o kontakt kogoś z jakimiś w miarę zadbanymi stronami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferuję tylko unikalne teksty z dziedziny biznes / dom / budownictwo / zdrowie i uroda .

Teksty powstają na bieżąco. Chętnie nawiążę współpracę z wartościowymi preclami.

Rejestracja Czasu Pracy i Kontrola Dostępu dla firm

Nowość na rynku oświetleniowym - żarówki pełnospektralne firmy Viva Lite

Rewelacyjna, klimatyczna restauracja w Katowicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności