Skocz do zawartości

sztuczna inteligencja, bardziej sztuczna niż inteligencja :)


Majkel

Rekomendowane odpowiedzi

sztuczna inteligencja, bardziej sztuczna niż inteligencja, ale ubaw jest!

wieczorkiem, jako, że przeczytałem temat o update linków, to sobie je sprawdziłem... a nawet przejrzałem z gróbsza.

Znalazłem wśród nich link z forum... forum.pasjagsm.pl - chyba ktoś tu taki jest czyja to strona, zgadza się? No to bez chwili namysłu zajrzałem...

Nie zważając już na sen innych (nie dałem rady po prostu) czytając ten temat na forum zacząłem się chwilami brechtać jak głupi... co z tego, że sam do siebie i o 23 :)

polecam przeczytanie przynajmniej pierwszej strony wątku - ubaw po pachy! Jak przeczytacie pierwszą stronę, na pewno i drugą, a na 3 już nic nie ma :] A dopiero po tym wszystkim ewentualnie pogadać z moją zabawką :) nie piszę tego by się chwalić, ale sam miałem ubaw i nie wiedziałem, że aż tyle może być przy tym zabawy :)

a więc: wirtualna postać na językach ludzi z forum pasjagsm.pl - zapraszam na chwilę rozrywki na inne forum :) i ew. komentarze tu, choć zawszę się ich boję :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności