Skocz do zawartości

150 zaplecz.


SEO-Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym założyć sobie 150 zaplecz tematycznych na 50 serwerach, każde docelowo ok 100 podstron.

Czy z taką ilością można już coś zdziałać jeśli chodzi o linkowanie do jednej pozycjonowanej strony?

Jak myślicie, to dużo czy mało? Frazą pozycjonowaną będzie nazwa małego miasta.

pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na jednym serwie i dotego na Free hoscie :D

Czy SLW jest zintegrowany z Site ? Dokłaniej chodzi mi oto czy jeżeli Site będzie 2K SLW da mi pkt. a potem dostane Bana i Site zacznie malec to i SWL zacznie odejmowac mi pkt ?

Paweł

-------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 stronke zapleczowych to chyba nawet za dużo nie, musisz stawiać ich na takiej ilośc serwerów, no chyba że to są stronki blogi i masz do dyspozycji tyle darmowych hostów blogowych :D...

spokojnie mozna to zrobic na mniejszej ilości własnych serwerów.

7087822 nie rób sobie jaj...

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 to za dużo i za mało jednocześnie, zależy od tego jak te zaplecza będą podlinkowane

jeśli żadnej strony nie będzie w Google to możesz sobie je o kant du** potłuc

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy i jeszcze zostanie no chyba ze to miasteczko to Kraków

Xann ty bestio - szykujesz mnie mętalnie na przyjecie kwoty 7 000 zł netto miesięcznie za top 10 na Kraków ? :D

@top10google - nie stawiaj wszystkiego jednocześnie, patrz co się dzieje i w razie konieczności dodawaj kolejne strony zaplecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zaplecz mam zamiar założyć sobie kilka blogów na wordpress albo w innym miejscu, gdzie szybko się indeksuje. I po kilku wpisach dać link do danego zaplecza, tak, aby google dostał linka do każdego zaplecza.

Każde zaplecze będę co kilka dni rozbudowywał o kilka podstron i aktualizował linki wewnętrzne, tzn. tworzył nowe.

Po jakimś miesiącu w danym zapleczu powklejam linki do strony pozycjonowanej oraz dla zmyłki do innych stron z tego miasta (ale mało istotnych, gdzieś z końca googla).

A potem dalej każde zaplecze będę aktualizował o kolejne podstrony i trochę linków docelowych.

Miasto jest wielkości ok 30, 40 tys. ludności, takie jak np. Piaseczno albo Wołomin.

Może być taka strategia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że nie jest sztuką zbudować idealne zaplecze i zrobić pewne top1 :). Sztuką jest, żeby to się opłacało. Przy budżecie np. 100k miesięcznie można robić piękne seo pod 99,99% fraz. Najpierw zadaj sobie pytanie ile Twój serwis zarobi zdobywając ruch z G, a potem ile z tej kwoty jesteś w stanie przeznaczyć na seo no bo jeśli serwis zarabia 1000 zł, a ciebie seo kosztuje 5000 zł no to coś tu jest nie tak :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności