Skocz do zawartości

Serwis "wspierający" stronę firmową.


Brizu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcę zrobić serwis z którego chcę linkować na moją stronę.

Na serwisie będzie dużo bardzo szczegółowej wiedzy nie dostępnej nigdzie indziej. I tu moje pytania do was.

1.) Mam instrukcje do maszyn itp w WORD-zie i PDF-ach. Czy jeżeli robię zaplecze to przerabiać to na html czy wklejać po prostu tak jak jest?

2.) Co wybrać do tego serwisu. Instalowałem Joomle ale to jest wielka kobyła a mi potrzebne coś prostego ale z ładnym wyglądem.

Innym słowem na czym postawić taki serwis szybki, łatwy i przyjemny. Z drugiej strony mialem kiedyś stronę na NukePHP i ktoś mi później umieszczał komentarze do artykułów typy free sex itp. Więc żeby nie był za prosty.

3.) Jaki hosting. Stronę firmową mam na nazwa.pl. wykupić też tam czy jest coś lepszego. Generalnie mimo że jest to zaplecze to nie chcę za cenę oszczędzenia 50PLN umieścić na hosting którego nie będzie za roku lub 2.

4.) Jaka domena? Czy domena ma zawierać jakąś frazę na którą później będę pozycjonować swoją stronę firmowa? np. maszyny-drogowe.pl czy nie ma to znaczenia?Czy domena ma byc .pl czy .info

5.) Czy linkować do tej strony ze swojej strony firmowej?

6.) Co lepiej zrobić 1 dużą stronę, czy lepiej podzielić to wszystko na jakieś mniejsze tematy i zrobić 3-4 strony o dosyć wąskiej specjalizacji.

Np robić 1 stronę maszyny drogowe, czy 4 strony na różnych domenach i IP typu koparki,ładowarki itd.

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Szczególnie chodzi mi o odpowiedź na pytania 4 i 6.

Brizu.

Tibia Libera Serwer Społeczności Polskiej na Liberze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. lepiej w html

2. komentarze można wyłączyć... chodzi o funkcjonalność cmsa

3. możesz jakies zapleczowe stronki postawić na tym samym serwerze

4. za pytanie o domene powinieneś mieć odpoczynek... nie ma znaczenia

5. raczej nie, linkuj w drugą stronę przecież o to Tobie chodzi...

6. lepiej wiecej tematycznych

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności