Skocz do zawartości

Od razu po zaindeksowaniu filtr?


Mike_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem i stad pytanie. Ostatnio zrobilem strone (wykupiona domenka .pl), zapelnilem ja w odpowiednia tresc (stronka dla ludzi) i dodalem do Google przez Add url. Nie bylo jej jednak dlugo w indexie, wiec wstawilem link na mocniejszej stronie, link z glownym anchorem jak jest tez w title strony. Jakos po kilku dniach zaindeksowala sie w Google, ale w wynikach jest baaardzo daleko. Tak jakby dostala na start filtra. Przed nia sa naprawde bezwartosciowe strony. Dlaczego tak sie stalo? Inny przyklad, zrobilem dwie subdomenki (na innej domenie). Strony na nich skladaja sie z jednej strony - glownej. Jest tam tekst, jakis obrazek. I te dwie stronki na subdomenach maja w title bardzo latwie frazy. Bez zadnego pozycjonowania, linkowania powinny byc chociaz na pierwszej stronie w wynikach. A tutaj znowu problem, dodalem dla nich po jednym linku w jakims ogolnodostepnym Preclu. Zaindeksowaly sie po kilku dniach i podobnie jak w poprzednim przypadku - mimo ze frazy sa banalne to stronki sa strasznie daleko w wynikach, tak jak w przypadku filtra :D Ja juz nie wiem, czy robie cos zle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym linkiem, to możesz sobie... stronę zaindeksować :D

Zbierz kilkanaście - kilka tysięcy (zależnie od konkurencyjności hasła) linków i czekaj na efekty. Filtra zadnego nie masz ;)

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie nr 1 : po czym poznajesz ze frazy sa bardzo proste ?

pytani nr 2: gdzie jest napisane ze nowiutkie strony bez linkowania powinny wskakiwac od razu na pierwsza strone wynikow?

to ze przed Twoja strona sa bezwartosciowe strony (z Twojego punktu widzenia) to nie znaczy ze musza byc dalej niz twoja...po pierwsze sa dluzej w google od Ciebie po drugie maja pewnie wiecej back linkow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to postaram sie dokladniej napisac o tej stronie z domena .pl

W title mam m.in. fraze "najlepsze tapety na pulpit". I teraz gdy wpisze ten anchor i to w cudzysłowach:

https://www.google.pl/search?hl=pl&sugg...=Szukaj&lr=

To moja strona jest dopiero gdzieś na 17 - 18 stronie, czyli 170 - 180 miejsce! Zobaczcie sobie jakie strony sa wczesniej. Chyba to jednak nie jest normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności