Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie, na każdej podstronie może być inna liczba linków. i gdzieś przekroczy na jednej podstronie ilość linków to od razu cała strona jest usuwana?

Buncol system nie zlicza linków no folow, juz to pisalismy pare razy :)

Co do róznych ilosc linków, na głownej i podstronach jest tak ze system wybiera sobie podstrony do sprawdzenia i sprawdza ile jest na danej podstronie i dodaje do sredniej calej domeny. Jezeli srednia calej domeny przekroczy ustalona liczba linków/podstrona to serwwis jest usuwany z systemu.

Chyba nie ma lepszego pomysłu? :)

10 linków to zdecydowanie za mało. Chyba, że nie będzie zliczać linków do subdomen. Jestem za 15 linkami.

kob ale zobacz 15 linków +5 ze statlinka, to juz troche duzo, oczywiscie dzieki za sugestię, kazda cenna, ale czy 20 linków na podstronie to nie za duzo ?

Panowie i Panie ostatnie pytanie któe wałkowałem wczesniej, co mamy robic z autoblogami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie ostatnie pytanie któe wałkowałem wczesniej, co mamy robic z autoblogami?

to samo co z katalogami - nie przyjmować

byłoby bez sensu przyjmować autoblogi do systemu w którym ludzie dodają strony z unikalną treścią

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie ostatnie pytanie któe wałkowałem wczesniej, co mamy robic z autoblogami?

To samo co z resztą, wywalać !!! Ale swoja drogą nieraz strony stawiane pod zaplecze, są o wiele lepsze niż strona, która teoretycznie jest stroną "wartościową".

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, na każdej podstronie może być inna liczba linków. i gdzieś przekroczy na jednej podstronie ilość linków to od razu cała strona jest usuwana?

System liczy średnią ilość linków na podstronach danej domeny, więc jeżeli na jednej podstronie bedzie o 1 link za dużo, ale na wcześniejszych było o 1 mniej to nie ma strachu, jeżeli jednak na podstronach przeważać będzie ilość linków przekraczająca dopuszczalną normę, to niestety cała strona/domena pójdzie w odstawkę.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mamy przyjmowac po najniszym punktowaniu autoblogi?

Tylko ściśle tematyczne.

Bo ja mam np. autoblogi finansowe (i mam kilkadziesiąt tysięcy krótkich, powielanych wpisów, z czego na chwilę obecną jakieś 10k jest w indeksie). Ale są też strony zapleczowe, które są wzbogacone o treść z autobloga (te wpisy nie są podstawą), ściśle związaną z tematyką (nie ogólnie finanse a tylko kredyty hipoteczne, dla przykładu).

/edyta:

Wynik testu:

na unikalny anchor w indeksie Google pojawiła się jedna ze stron (dokładniej forum), na której link z tym anchorem się pojawił... Strony linkowanej nie ma ;)

Ilość dotychczas wysłanych/przydzielonych: 47/47

Koszt Punktów: 656

Co ciekawe, zauważyłem, że ilości linków się zmieniały, raz było ich więcej niż obecnie... Z czego to wynika?

Edytowane przez kruzyk

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne pytanie: Ilość punktów za stronę uległ zmniejszeniu. Dlaczego? Przydałaby się jakaś informacja.

Teraz:

Uzyskane Punkty za dodane Strony: 411 pkt.

Odliczone Punkty za przydzielone Linki: 369 pkt.

Wcześniej:
Uzyskane Punkty za dodane Strony: 671 pkt.

Odliczone Punkty za przydzielone Linki: 656 pkt.

Ilość stron w systemie jest stale taka sama. Ilość dodanych linków taka sama. Nie dołożyłem swoich linków ani z innych systemów, więc czemu punktacja się zmieniła?

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/edyta:

Wynik testu:

na unikalny anchor w indeksie Google pojawiła się jedna ze stron (dokładniej forum), na której link z tym anchorem się pojawił... Strony linkowanej nie ma ;)

co to może oznaczać?

Ilość dotychczas wysłanych/przydzielonych: 47/47

Koszt Punktów: 656

Co ciekawe, zauważyłem, że ilości linków się zmieniały, raz było ich więcej niż obecnie... Z czego to wynika?

Kruzyk nie chwaliłbym się tak małą ilością punktów :) ...a tak bardziej pważnie - start blisko więc wszystko dopinamy.

Najpierw w ramach porządków usunęliśmy puste testowe podstrony co wiązało się z usunięciem linków z tych stron, więc tu zmiana w ilościach wystąpiła na pewno.

Następnie usprawniliśmy wysyłanie linków co pozwoliło szybko nadrobić straty i od tego momentu jak pisałem we wcześniejszych postach możemy zacząć bawić się w testy skuteczności (tu nawiązuje jeszcze do pierwszego cytatu w tym poście)

Następnie uruchomiony został mechanizm usuwający linki/boxy/transfery, które są ponad posiadany stan punktów. To również może i będzie powodować zmiany ilości linków/boxów/transferów ale tylko w konkretnym przypadku - przy deficycie punktów. Dodam, że zdarzenie będzie poparte poinformowaniem właściciela drogą email.

Następne pytanie: Ilość punktów za stronę uległ zmniejszeniu. Dlaczego? Przydałaby się jakaś informacja.

Teraz:

Uzyskane Punkty za dodane Strony: 411 pkt.

Odliczone Punkty za przydzielone Linki: 369 pkt.

Wcześniej:
Uzyskane Punkty za dodane Strony: 671 pkt.

Odliczone Punkty za przydzielone Linki: 656 pkt.

Ilość stron w systemie jest stale taka sama. Ilość dodanych linków taka sama. Nie dołożyłem swoich linków ani z innych systemów, więc czemu punktacja się zmieniła?

...A następnie (wczoraj) dopieliśmy kwestię punktacji. Zostały wprowadzone korekty w algorytmie, zauważ Kruzyk, że ilość odliczonych punktów za Linki również zmalała. Zmiany, których wczoraj dokonaliśmy miały na celu sprowadzenie do jednej skali punktów przyznawanych za wyświetlanie Boxów i punktów przyznawanych za wyświetlanie Linków. Obecnie powinno być to bardziej obiektywne.

Kiedy jeszcze może się zmienić ilość linków? Jeżeli podstrona, na której są Wasze linki przestaje spełniać wymogi - zostaje usunięta z systemu, wówczas Linki wracają do puli linków do przydzielenia.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruzyk nie chwaliłbym się tak małą ilością punktów
Na razie dla sprawdzenia tylko jedną stronę dodałem :(
ilość odliczonych punktów za Linki również zmalała
No właśnie chciałem tylko wiedzieć czy zmiana ilości punktów wiązała się ze zmianą w naliczaniu i czy była adekwatna do punktów za linki :) Czyli się zgadza ;)
co to może oznaczać?
Że za mało linków prowadzi do strony i/lub że strony na których są linki są zbyt żadko odwiedzane przez googlebota. Edytowane przez kruzyk

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila, że moja strona została usunięta z systemu bo nie wyświetlały się linki na niektórych podstronach.

Na których??

po 1. skąd mam wiedzieć czy system słusznie mnie ukarał skoro nie mogę tego sprawdzić?

po 2. jak mam naprawić wyświetlanie skoro nie mam pojęcia gdzie nie ma linków?

po 3. jakim cudem linki mogą się nie wyświetlać skoro gdzie nie wejdę to je widzę, oraz zainstalowałem w WP w sidebarze, który występuje na każdej podstronie.

po 4. może się nie wyświetlają na każdej podstronie, ale z tego co wcześniej tu wyczytałem, system nie wrzuca linków na wszystkie podstrony :/

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello, o której ruszy ten system, mam zaproszoną całą rodzinę na 16 chciałbym aby się i oni ucieszyli. (na marginesie, mamy grilla i parę przystawek nie chciałbym aby latali mi po ogrodzie po ciemku). Podmieniłem pliki instalacyjne zgodnie ze wskazówką jaką dostałem w mailu... jestem pod wielkim wrażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności