Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

więc Ci odpisze, konkurencje przebijamy tym że od początku postawiliśmy na względnie wysoką jakość (czytaj promowanie nie tylko ,,ładności" ale tez docenianie paramertów strony) przyjmowanych stron, które modertujemy ręcznie. Do tego dochodzi szczereg opcji które zapewne mogą być podobne u konkurencji. To że zrobilismy to już na początku a nie w momencie gdy wszyscy się zorientowali że jednak warto iść w tym kierunku powoduje że jestesmy jeśli chodzi o swl stale skromnie pisząc w ścisłym topie. Nie wiem czy slyszalas też o goldzie i specyfice tych linków.? Poszukaj teraz alternatywy w wymienionych przez siebie systemach .

Nie bede z Tobą rozmawiał o tym co mamy lepsze a co gorsze gdyż nie korzystalas z naszego systemu i tym samym nie widze powodów zeby tracic na to czas. Jesli piszesz ze alternatywa jest linkmeslim czy livelink to szkoda mi naprawde czasu na polemiki z Toba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którą statlink ma wbudowaną od początku istnienia i linki takie są odpowiednio tańsze, cieszy fakt, że jesteśmy wzorem do naśladowania.
Grunt to byc szczerym - wzorem do naśladowania w tym przypadku jest chyba system ktory ma tą opcję od 5 lat, a nie Wy od 2 lat...

No to fajnie że to wyjaśniliśmy, nie wiem tak naprawdę co było a co nie było pierwsze, co jest a czego nie ma w tym czy innym systemie ponieważ nigdy się tam nie logowałem i mnie to zasadniczo nie interesuje, zwracam honor jeżeli faktycznie taki jest stan rzeczy (zasugerowałem się epatowaniem przez Ciebie tak oczywistego rozwiązania, które jest zaledwie małą cząstką wielkiej całości). Statlink powstaje w oparciu o własne analizy potrzeb oraz w oparciu o analizę potrzeb zgłaszanych przez jego Użytkowników i to mnie interesuje najbardziej, może to będzie dla Ciebie argumentem. To nie potrzeba splendoru nami kieruje lecz potrzeba dobrego efektu końcowego i tym możesz mierzyć systemy, Ty w końcowym rozrachunku z tego powodu nazywasz nas hipokrytami.

Kocham te okreslenie jakości pod którym własciwie nie wiadomo co się kryje...

Tak jak wszyscy wiemy jakość broni się sama, nie trzeba jej definiować bo można zagubić się w pojęciach tak jak się to dzieje z Tobą a my razem z Tobą grzęźniemy w tej akademickiej dyskusji, brzoza poczytaj sobie założenia systemu i potestuj, następnie obierz drogę która Ci pasuje. Jeżeli trafisz do nas jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dla mnie koniec tego tematu.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy użytkownik jest informowany, że jego strona ewentualnie wpadła na czarną listę, która jest efektem wycofywania linków przez użytkowników z konkretnej witryny? Kiedy zaczyna, a kiedy kończy się emisja strony na takiej liście (blokowane jest dodawanie nowych linków do zaplecza)?

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wpadła na czarną listę to dla konkretnego Linka, każdy Link w systemie ma swoją czarną listę więc nie ma się czym przejmować bo Linki liczymy w setkach tysięcy a przydzielenia Linków w milionach więc w praktyce raczej nie jest możliwe żeby Strona wpadła w czarną listę dla wszystkich Linków i przez to się zblokowała. Czas przebywania na czarnej liście uzależniony jest od tego jak często Dana Strona trafia na czarną listę.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam pytanie dotyczące eksportu przydzielonych linków. Jest to możliwe? Będzie? Niestety nie widzę takiej opcji a to chyba obecnie podstawowa funkcjonalność w SWLach. Mam raptem ~300 przydzieleń więc jeszcze jakoś jestem w stanie to ręcznie link po linku przepisywać ale jeśli będzie ich kilka k?

Dziś chyba większość ludzi podlinkowuje wpisy, pinguje, tworzy RSSy itp. więc eksport staje się niezbędny. Proszę o rozważenie mojej prośby ew. wyprowadzenie z błędu jeśli ta funkcjonalność jest gdzieś w systemie ;)

Edytowane przez My4tic

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie taka funkcjonalność do końca tego tygodnia.

Jeżeli Link Gold się nie chce przydzielić sugeruję dopuścić przydzielanie w innych kategoriach i sprawdzić co będzie się działo, z pustego to i salomon nie naleje, możliwe też, że selekcja Linków była zbyt wygórowana wówczas Strony trafiły na czarną listę i jakiś czas będzie brak przydzieleń, nie zapominajmy że to wciąż swl ;)

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie Panowie ciśniecie z rozwojem, oby tak dalej!:P Funkcjonalność prosta i fajowa, jedynie proszę jeszcze o dodanie https:// przed tymi linkami w eksporcie :)

I chciałbym zapytać, czy wróci jeszcze temat wycofywania powolnego linków gdy dana pozycja wisi już długi czas, w celu oszczędności punktów? Zdaje się na wewnętrznym forum nawet padła informacja, że to zostanie wprowadzone ale chyba temat został porzucony.

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności