Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie taka funkcjonalność do końca tego tygodnia.

Super! Dzięki.

Eksport uruchomiony, wykaz lokalizacji do skopiowania dostępny jest pod listą przydzieleń Linków. Czy taka forma załatwia sprawę?

Jasne. O to chodziło. Na pewno ułatwia sprawę. Dzięki :)

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu system notyfikuje nieprawidłowe działanie strony gdy wykryje przekierowanie jakieś podstrony? Cześć podstron są to stare podstrony nieaktualne, nieistniejące więc chyba naturalną rzeczą jest przekierowanie. Dodam, że przekierowanie nie zostało dodane w trakcie uczestnictwa w stalinku tylko przed dołączeniem strony więc system na pewno nie umieścił tam żadnych linków. Tyle tylko, że cześć z tych przekierowanych podstron nadal występuje w indeksie Google gdyż jeszcze ich nie przeindeksował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eclipse jak dodasz stronę z pr3 to za 8 linków dostaniesz maks 72pkt (site10), czyli 8-10 linków sitewide na innych stronach. Tylko dodawaj do potrzebnych kategorii bo ci nie przydzieli żadnych linków i będziesz miał 0 pkt.

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Sklep z częściami do laptopów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka pytań na które nie znalazłem odpowiedzi w FAQ:

1. czy może być sytuacja że na domenie głównej mamy stronę GOLD a na subdomenach w tej samej domenie 10 stron standard?

2. jakie są najkorzystniejsze wartości BL, site, ilości znaków na podstronie względem ilości generowanych punktów? wiadomo że im więcej tym lepiej, ale powyżej jakiej wartości każdego z tych parametrów ilość punktów wzrasta coraz mniej?

3. jak jest z subdomenami między systemami - czy mając np domenę + 5 subdomen w linkme elite mogę wykorzystać kolejne 5 do statlinka? czy może kolejne 10?

4. czy można wnioskować o zmianę oceny (ilość gwiazdek) po poprawkach na stronie?

5. analogicznie do pytania drugiego - jakie "wypada mieć" te wartości aby system nie ucinał jakoś mocno punktów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka pytań na które nie znalazłem odpowiedzi w FAQ:

1. czy może być sytuacja że na domenie głównej mamy stronę GOLD a na subdomenach w tej samej domenie 10 stron standard?

2. jakie są najkorzystniejsze wartości BL, site, ilości znaków na podstronie względem ilości generowanych punktów? wiadomo że im więcej tym lepiej, ale powyżej jakiej wartości każdego z tych parametrów ilość punktów wzrasta coraz mniej?

3. jak jest z subdomenami między systemami - czy mając np domenę + 5 subdomen w linkme elite mogę wykorzystać kolejne 5 do statlinka? czy może kolejne 10?

4. czy można wnioskować o zmianę oceny (ilość gwiazdek) po poprawkach na stronie?

5. analogicznie do pytania drugiego - jakie "wypada mieć" te wartości aby system nie ucinał jakoś mocno punktów?

strona juz dziala

eclipse:

ad1. moze

ad2. pytanie do hurtowników, userów. Parametry zewnętrzne to nie wszystko

ad3.mozesz, liczone są subdomeny w naszym systemie

ad4 tak, istnieje coś takiego jak reocena

ad5 patrz ad2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jeszcze kilka pytań do adminów i userów:

1. czy domena .pl to taki sam bonus jak np domena .net albo .com?

2. jak punktowane są domeny regionalne?

3. ile orientacyjnie % punktów z domeny jest na subdomenie w obrębie tej samej domeny za taką samą technicznie stronę?

4. jeśli chcę zbudować zaplecze pod system statlink typu kilkadziesiąt stron to w obecnym momencie powinienem sugerować się tylko tematyką na którą jest największe zapotrzebowanie czy dywersyfikować tematykę na wypadek gdyby w przyszłości zapotrzebowanie uległo zmianie?

będę wdzięczny za pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z instalacją rozproszonych linków na stronie (wp). kod wkleiłem do headera w szablonie templaty, a następnie kody do linków zgodnie z ilością ustaloną w panelu. niestety otrzymuje komunikat:

Nie udało się aktywować strony ponieważ instalacja skryptów Statlink na Twojej stronie jest niepełna. Nie odnaleziono tekstu testowego na stronie głównej. Sprawdź, czy prawidłowo zaimplementowany jest kod wyświetlający Linki na Twojej Stronie.

byłbym wdzięczny za nakierowanie :rolleyes:

Edytowane przez elliot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności