Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Chciałby postawić średniej wielkości zaplecze pod Statlinka :) poczytałem już pomoc na stronie i się zapoznałem itd.

Ale mam jeszcze do Was pytań kilka, proszę o odpowiedź.

1. Ilość punktów uzależniona jest od współczynnika treści. Strony będą na startCMS, więc tam będzie tylko treść obrazki i menu boczne, więc jak to się ma do tego parametru, jak mam to rozumieć?

2. W premiach dla użytkowników jest "premia za jakość". To chodzi bezpośrednio o ocenę moderatora, czyli o te gwiazdki?

3. Jak się ma ilość zdobywanych punktów przy takich dwóch sytuacjach:

- 2 strony po 10 podstron na PR=0

- 1 strona z 20 podstronami na PR=0

ten sam schemat strony, ten sam cms itd.

4. Czy limit 10 subdomen jest tylko na konto użytkownika, czy inny użytkownik może wykorzystać tę samą domenę?

5. I pytanie chyba powinno być na początku :) Czy warto inwestować w Statlinka, gdy się ma jedynie domeny PR=0, tzn bez super domen z historią i PR?

SEO, SEO i SEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś odkryłem na swoich stronach linki do nokaut.pl oraz poszkole.pl (jednego z największych serwisów z grami online).

To, że druga po Ceneo porównywarka pozycjonuje się wykorzystując Statlink.pl jest chyba najlepszą rekomendacją tego systemu. Szkoda, że twórcy Statlink tego nie wykorzystują w reklamowaniu systemu (byłoby to "podpierdalanie"?) Zastanawiam się jak wykorzystać ten fakt, bo strasznie ciężko jest obecnie sprzedać punkty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórcy systemu, to niech zrobią coś najpierw z szybkością statlinka bo czasem szlag człowieka prędzej trafi zanim wejdzie do panelu przydzieleń linków.

Jak mają problem z serwerami to może niech wprowadzą konta pro dla sprzedających punkty, ze sprzedaży których stać ich będzie na opłacenie serwerów dedykowanych o większej wydajności.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś odkryłem na swoich stronach linki do nokaut.pl oraz poszkole.pl (jednego z największych serwisów z grami online).

to akurat żadna nowość, analizując linki na swoich zapleczówkach e-web i linkme również trafiałem często na takie "grube ryby"

i również zgadzam się że panel administracją kontem statlink często ładuje się masakrycznie wolno!

Edytowane przez eclipse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już było takie pytanie, ale jeśli tak to przynajmniej odświeżymy temat.

Jaką stronę najlepiej zrobić pod statlink, żeby dostać jak najwięcej punktów miesięcznie.

Czy będzie to strona z 30 podstronami i na przykład 8 linkami na stronie, czy na dłuższą metę nie jest to najlepsze rozwiazanie?

Usługi seo, zaplecze, link building, copywriting e-reklama

Najlepszy program partnerski, do 40 procent prowizji od każdej sprzedaży - sprawdź tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności