Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak to wygląda od drugiej strony czyli "reklamodawcy"

Chciałbym

mieć 80 linków z golda >>> dużo lepsze od standardu ?

jakieś 500 standardowych

Ile punktów bym na każdy potrzebował i jak to cenowo mniej więcej wychodzi ?

Za linki gold płacę punktami GOLD czy zwykłymi ?

Edytowane przez dominikPi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no linki w gold są zdecydowanie mocniejsze ( w przeliczeniu 1 sztuka vs. 1 sztuka) gdyz są to linki sitewide, czyli link pojawiający się na całości serwisu (domena główna +reszta podstron).

W panelu masz info o kosztach linku:

Średni koszt punktów za 1 Link Standard: 6.03, w goldzie 8,57

Ceny wynajmu masz w ogłoszeniach na stronie systemu i tutaj na forum.

Za golda płacisz punktami gold, w standardzie standardem oczywiscie.

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że druga po Ceneo porównywarka pozycjonuje się wykorzystując Statlink.pl jest chyba najlepszą rekomendacją tego systemu. Szkoda, że twórcy Statlink tego nie wykorzystują w reklamowaniu systemu (byłoby to "podpierdalanie"?) Zastanawiam się jak wykorzystać ten fakt, bo strasznie ciężko jest obecnie sprzedać punkty!

spookypld dzięki za docenienie :pisze: Strategie mamy taką że absolutnie nie ujawianiamy w zaden sposób nikogo kto z nami wspołpracuje, wspołpracował itp z oczywistych wzgledów. A takich marek czy firm znanych jest troche w systemie :)

Gielo optymalizacja to coś z czym się borykamy faktycznie i wierz mi nie jest to kwestia maszyn czy kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że za stronę GOLD 3 gwiazdki z PR 2 site 900 i unikalną tematyczną treścią dostałem 7 punktów GOLD? Czy system powoli nalicza, czy daje od razu tyle ile być powinno?

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś system naliczał z góry punkty za całą Stronę, jakiś czas temu to się zmieniło i Strona musi przejść przez etap wdrożenia (zapełnienie wszystkich slotów). Ma to na celu stymulować dodawanie Stron w kategoriach deficytowych, w których Strony szybciej się wdrażają i szybciej generują pełną ilość punktów.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś na stronce w stacie 4 gwiazdki ? Jeśli tak to mógłbym prosić o adres na pw?

Ile będzie generować stronka z pr 3 , 8 linkami na podstrone , 50 artykulami , 3 gwiazdkami i wspolczynnik tresci 1?

Wszystko zależy od tego ile linków zostanie przydzielonych. Na starcie powinieneś dostać ok. 800 punktów, a potem punkty za przydzielone linki. Mówię oczywiście o standardzie.

Edytowane przez goszczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym błędem:

Nie udało się aktywować strony ponieważ nie udało się połączyć ze skryptem Statlink: https://...., możliwe że Twoja Strona jest w tym momencie nieosiągalna, wystąił problem z DNS domeny lub adres IP statlink.pl jest blokowany przez Twój serwer/hosting.

Nie wiem, czy było to już pisane w tym wątku, bo nie mogłem znalezc, o co dokładnie chodzi z tym błędem? zrobiłem wszystko jak w instrukcji.

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności