Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Włączyliśmy dostęp do systemu, stan danych systemu jest wczoraj sprzed awarii. Przy okazji przerwy wprowadziliśmy kolejnych kilka zmian które powinny wpłynąć na poprawę uptime i wydajności, jak będzie zobaczymy. Ewentualne problemy związane z przerwą prosimy zgłaszać za pomocą formularza kontaktowego wóczas trafi to szybko w odpowiednie ręce .

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki dziwny komunikat z naszej strony ale po update PR pojawił sie ogromny popyt na golda na rynku (co widać też po ogłoszeniach). Wiec jeśli ktoś ma dobre strony z PR i chce szybko zarobic to chyba jest to dobry moment :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to będzie chyba popyt chwilowy bo to się stało z goldem nie wróży dobrze dla sprzedawców ani klientów którym zniknie sporo linków - z racji zmiany pr i usuwania stron

Skoro jest taki popyt wygląda na to że jest sporo na minus przez co gold straci mocno na reputacji - usuwania punktów i czas 24h na odrobienie zasobów to stanowczo za mało i wpływa negatywnie na bezpieczeństwo co właśnie widać teraz w skutkach (a możliwe że odbije się też w wynikach)

Edytowane przez randomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku updateów PR dałbym kilka dni na dopięcie/podomykanie/uzupełnienie transferów.. czy administracja jest w stanie to rozważyć? i nie chodzi tu o sprzedawców ale o kupujących wręcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co sie stało ? :) Update Pr i osoby które dodały strony bilans wyszedł na minus poprostu dobieraja punkty żeby nie powycinało im transferów. Narazie nic nie znikneło, częśc linków zmieni tylko lokalizacje, wiec nie bardzo rozumiem Twoje obawy randomek o to że coś w goldzie się posypało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi uciekły punkty, próbowałem dobrać punkty i od nikogo nie dostałem więc znikają mi linki, rozmawiałem z innymi kupującymi których znam i mają to samo więc byłbym wdzięczny za informacje gdzie można kupić pkt skoro nic się nie dzieje - bo kupno punktów za 2 dni to już mnie nie ratuje

Edytowane przez randomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no uciekły Ci punkty bo po update po przeliczeniu i korekcie zmniejszyla Ci sie liczba punktów i tym samym zapewne ucięło jakis transfer . Stad nasz komunikat że jest teraz większy popyt nad podazą i dobra okazja na zarobienie kasy. Z tego co wiem update był dosyć radosny w sensie rozdawania przez google PR .....

Dodatkowo zawsze zachęcamy do posiadania jakiejś górki punktów żeby w przypadku jakiś skoków punktowuych nie dochodziło do takich sytuacji

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności