Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

witam, dodałem dzisiaj 2 jakościowe serwisy do GOLD, nie będące zapleczówkami tylko serwisami rzeczywiście kierowanymi pod ludzi, na kilkuletnich domenach z PR>1, profilami FB lubianymi przez odpowiednio ponad 100 i ponad 200 osób. oba dostały ocenę jednej gwiazdki, można prosić o jakieś info dlaczego na PW? id 40828 i 40829

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakładce Twoje Dane pojawiła się zakładka Urlop. Na każdym koncie można uruchomić ją raz w roku , działa przez 20 dni.

Po jej uruchomieniu system przez 20 dni w przypadku deficytu punktów nie zacznie usuwać przydzielonych linków ani nie będzie też usuwał transferów. Mam nadzieje że to narzędzie będzie pomocne Wam w czasie jakiej dużej zmiany w algo w Google lub umili spokojny wypoczynek w czasie urlopu ;) Nie można tych 20 dni rozkładać na raty, wycofywać itp. dlatego prosimy o przemyślane wykorzystanie tej funkcjonalności. System po uruchomieniu urlopu zatrzymuje też dodawanie nowych przydzieleń.

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy to normalne w statlink GOLD?

Moje linki pojawiają się głównie na stronach z bl mniejszym niż 100, a często są to strony z mniej niż dziesięcioma linkami. Czy takie linki coś dają?? Usuwam takie przydzielenia, ale tam chyba nie ma innych stron...

Edytowane przez radd26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrjozo chciałbym tą dyskusję przenieść na nasze wewnętrzne forum, mogę Cię prosić o zdublowanie tam pytań ? Wszystkich zainteresowanych funkcjonalnością URLOP zapraszam pod adres: https://www.statlink.pl/forum/viewtopic.php?p=6327#6327

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko miałem w systemie domenke z pr 3 (spadł do pr 0 ;/) przy 15 podstronach i dodaniu linków na poziomie 96 % oraz współczynniku treści 1.0 , ocenie moderatora 3 gwiazdki (8 linków na podstrone) zaplecze generowało 2500 pkt , to ile trzeba mieć podstron żeby takie zaplecze generował 5600 pkt ?

Oraz czy mógłby mi ktoś powiedzieć ile jedna podstrona może generować pkt przy :

pr 2

pr 3

pr 4

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta widziałem to : PR 2 2854

PR 3 5673

PR 4 7583

Ale jak wyżej napisałem przy 15 podstronach stronka z pr 3 generowała mi 2,5k pkt . Więc oczekuje dalej odpowiedzi na powyższe pytanie :"

Mam takie pytanko miałem w systemie domenke z pr 3 (spadł do pr 0 ;/) przy 15 podstronach i dodaniu linków na poziomie 96 % oraz współczynniku treści 1.0 , ocenie moderatora 3 gwiazdki (8 linków na podstrone) zaplecze generowało 2500 pkt , to ile trzeba mieć podstron żeby takie zaplecze generował 5600 pkt ?

Oraz czy mógłby mi ktoś powiedzieć ile jedna podstrona może generować pkt przy :

pr 2

pr 3

pr 4

Dziękuje "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności