Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, będziesz miał w Linkach

Aktualny przyrost wysłanych

/przydzielonych

Kliknij potem na to jak bedziesz mial juz przydzielone linki.

Ok, dzięki.

Może jestem zbyt niecierpliwy :)

Poczekam do jutra, na razie pokazuje:

Nie odnaleziono przydzieleń Linków.

Możliwe, że Linki nie zostały jeszcze zweryfikowane przez system.

Chociaż z drugiej strony pokazuje mi, że "Aktualny przyrost wysłanych/przydzielonych" = [1/1], czy też [2/2].

No nic, poczekam...

Tak na marginesie, długo taka weryfikacja przez system może trwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zacząłem korzystać ze statlinka i kupiłem 1000 pkt na 30 dni a kończy się ten okres, i nie chce stracić linków oraz utrzymać cały czas wzrost linków muszę teraz kupić 2k, potem 3k itd ?

Zależy jak chcesz utrzymać te linki co już wcześniej przyłożyłeś to tylko 1k , natomiast jak dokładasz cały czas to dokupujesz znowu 1k albo więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tak trochę z innej beczki. Posiadam w Statlinku "wymarłe" forum - internauci już z niego nie korzystają. Funkcjonuje na phpBB (wersja 1). Znacie bądź macie może w swoich prywatnych zasobach skórkę, która odchudza forum ze zbędnego kodu pozostawiając praktycznie samą treść? Chodzi mi o zrobienie swego rodzaju statycznej wersji forum (takiej wersji zarchiwizowanej), który pozwoli mi poprawić Współczynnik ilości treści (WIT) dla witryny.

Wiem, że zrobić to można "ręcznie", ale wolałbym tego uniknąć :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo czegoś nie rozumiem :D Dodałem sobie dwie strony Gold i za każdą dostałem 8pkt. Czyli łącznie powinno być 16pkt :) A w statystykach mam Uzyskane Punkty za dodane Strony GOLD: 15 pkt. Dodam jeszcze, że w tym Punkty odliczone za linki wychodzące ze Stron: -0 pkt. Nie mam żadnych minusowych punktów, wiec dziwi mnie gdzie się podział mój jeden punkt.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to martwe? ;) Prosze o id na maila :D

Tzn., że internauci już się na nim nie udzielają. To chyba nie jest sprzeczna z regulaminem Statlinka? Forum funkcjonuje teraz bardziej jako statyczna strona, aniżeli miejsce dyskusji =) Jeśli coś jest nie tak, to proszę o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności