Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie Kruzyk, dzięki za Twoje słowa, to dodaje otuchy ;)

A jeżeli chodzi o dopracowywanie, jest jeszcze masa pomysłów, nie poprzestaniemy na podstawowej funkcjonalności.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie oceniamy ponownie strony, przegladamy je pod kątem wypracowanych przez te 20 dni Waszych sugestii (co przyjmujemy co nie). Więc Ci co dodali precelki, katalogi , rss niestety musza się liczyć z tym że polecą one z systemu, sory :tancze:

Zmieniamy tez oceny www, skala będzie 5 gwiazdkowa, więcej o ocenach w zakładce ,,o systemie". Strony są oceniane i moderowane ręcznie, wiec mniejsze prawopodobieństwo ze puścimy spam do systemu

Jak wygląda przyrost userów/domen/IP/site? Macie takie statystyki? Warto by włączyć śledzenie od pierwszego dnia ;)

wiem, to fajny gadzet, i ciekawa informacja. Ale obawiam sie ze w pierwszych dniach, tygodniach będziemy z Wami ,,doszlifowywać" system, testy testami ale obawiam sie ze troche inne beda priorytety. No ale to wiemy że to być musi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla formalności chciałem tylko poinformować, że jeszcze nie włączyliśmy weryfikacji ilości linków wychodzących, wciąż wahamy się pomiędzy maksymalną dopuszczalną ilością takich linków na poziomie:

10 linków spoza systemu statlink

lub 8 linków spoza systemu statlink

może jeszcze jakieś opinie?

Po drugie dziś na stronie statlink.pl uruchamiamy forum.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im mniej tym lepiej, link będzie mocniejszy a co za tym idzie swl będzie dawał lepsze efekty.

jasne, tylko ze jak przedobrza to malo ktora strona bedzie sie kwalifikowala do systemu...

Ja mam prosbe zeby uporzadkowac jakos "Wykaz stron linkujacych", bo w tej chwili ja nie wiem czy strony na ktorych pojawil sie link sa na dole, czy na gorze, mam wrazenie ze jest to jakos pomieszane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prosbe zeby uporzadkowac jakos "Wykaz stron linkujacych", bo w tej chwili ja nie wiem czy strony na ktorych pojawil sie link sa na dole, czy na gorze, mam wrazenie ze jest to jakos pomieszane.

no Pakinter ale wszystko jest czarno na białym, napisz dokładnie na priva moze do noela o co chodzi

pozdro

adek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie za mała ilość linków wychodzących może tylko zaszkodzić.

Aktualnie mocniejszy jest linkme elite ponieważ dłużej istnieje, dlatego ja będę wolał stronę tam wrzucić a jeżeli już będzie w linkme to jest niemal nie możliwe będzie dodanie do statlink jeżeli będzie można mieć 8 wychodzących.

A ile będzie można dodać subdomen jednej domeny? Będzie jakiś limit?

Edytowane przez lozik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w linkme jedna z moich stron dostała bana w google(początkiem wakacji) do tej pory jest aktywna i dostaje pkt za nią. Liczę że statlink nie będzie miało tego typu problemów i każda strona bedzie sprawdzana raz w tygodniu :D

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lok tylko jedna domena wyleciała z indeksu która była dodana do linkme, trochę się tym faktem zraziłem i czekam teraz na statlink, potrzebny jest system który zapewni wartościowe stałe linki. Imho im ostrzejsze kryteria tym lepiej, wolę mieć 100 wartościowych linków niż 1000 na spamie. Takie jest moje odczucie w tej kwestii :D

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności