Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

po co ? przeciez strony sa zaindeksowane.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w takim przypadku, zakupiłem domenę o wysokim PR , zrobiłem ciekawe artykuły , arty unikalne tłumacze pewne rzeczy ze stron ang. Natomiast kupiona domena ma już w google site:50 natomiast są to pozostałości po poprzedniej stronie + indeksowane są moje.

Jezeli taką stronkę dorzucę do statlinka czy on będzie sprawdzał linki te w site w google czy bedzie mi skanował stronę?

Bo jezeli będzie brała archiwum to raczej kapa bo jak się pozbyć archiwalnych z site ?

Co robicie w takim przypadku jeżeli przejmujecie domenę już z historią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą uwzględniane tylko te podstrony, które masz aktualnie "żywe"

O to dobrze bo już się martwiłem :D

A takie jeszcze pytanko mam parę stronek wrzuconych do statlinka i od wczoraj przychodzą mi powiadomienia że statlink nie może się połączyć a wszystkie stronki jak wchodze działając bez zarzutu i nie bardzo wiem co mogę zrobić, napisałem o problemie do "obsługi" :) ale jak narazie echo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zrobić test na współczynnik treści. Natchnęłą mnie taka kwestia że dwie strony postawione na wordpresie mają kolosalną różnicę jeżęli chodzi o współczynnik, jedna ma 0,7 druga 0,2. Pomyślalem, że zapewne templatka jest lżejsza, nie ma tyle tagów i dlatego tak jest. No dobra ale to gdybanie.

Napisałem skrypcik php który pobiera mi jedną i drugą stronę i zlicza wszystkie znaki, następnie wycinam wszystkie taki html ze zwróconego kodu. Następnie porównuję wyniki i tak :

Strona która ma współczynnik treści w statlinku 0,5:- liczba wszystkich znaków (źródło strony) - 51464

- liczba znaków po wyczyszczeniu źródła z tagów html - 20056

Współczynnik mój wynoi 0,39

Natomiast strona która zawiera współczynnik treści w statlinku 0,22- liczba wszystkich znaków (źródło strony) - 66321

- liczba znaków po wyczyszczeniu źródła z tagów html - 19171

Współczynnik mój wynoi 0,29

Widać, że ta druga jest gorsza ale raczej nie o połowę. Teraz pytanie jak jest naliczany współczynnik treści w statlinku, automat manual ?

Postanowiłem zrobić test na współczynnik treści. Natchnęłą mnie taka kwestia że dwie strony postawione na wordpresie mają kolosalną różnicę jeżęli chodzi o współczynnik, jedna ma 0,7 druga 0,2. Pomyślalem, że zapewne templatka jest lżejsza, nie ma tyle tagów i dlatego tak jest. No dobra ale to gdybanie.

Napisałem skrypcik php który pobiera mi jedną i drugą stronę i zlicza wszystkie znaki, następnie wycinam wszystkie taki html ze zwróconego kodu. Następnie porównuję wyniki i tak :

Strona która ma współczynnik treści w statlinku 0,5:- liczba wszystkich znaków (źródło strony) - 51464

- liczba znaków po wyczyszczeniu źródła z tagów html - 20056

Współczynnik mój wynoi 0,39

Natomiast strona która zawiera współczynnik treści w statlinku 0,22- liczba wszystkich znaków (źródło strony) - 66321

- liczba znaków po wyczyszczeniu źródła z tagów html - 19171

Współczynnik mój wynoi 0,29

Widać, że ta druga jest gorsza ale raczej nie o połowę. Teraz pytanie jak jest naliczany współczynnik treści w statlinku, automat manual ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności