Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie za mała ilość linków wychodzących może tylko zaszkodzić.

A ile będzie można dodać subdomen jednej domeny? Będzie jakiś limit?

zaszkodzic tylko w tym sensie że na stronie która została zaakceptowana przez statlik nie bedzie kilku systemów, wiec to szkodzenie bedzie przypisane raczej osobie która chce umiescic serwis w systemie (w wieloma linkami) a nie uzytkownikom.

Lozik nie ma ograniczen co do ilosci subdomen

w linkme jedna z moich stron dostała bana w google(początkiem wakacji) do tej pory jest aktywna i dostaje pkt za nią. Liczę że statlink nie będzie miało tego typu problemów i każda strona bedzie sprawdzana raz w tygodniu :)

stona wyindeksowana z serpów czyli np zbanowana zostaje odrzucona przez system. To działa w 2 strony, skoro linki pojawić sie mogą tylko na podstronach zaindesowanych w google tym samym system nie przyjmie stron których nie ma we wspomnianym indeksie

tak wogóle to informuje ze mozecie tez pisac na forum systemu statlik. Zeby było łatwiej wszyscy userzy dotychczasowi systemu zostali przypisani po loginach i hasłach do forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w linkme jedna z moich stron dostała bana w google(początkiem wakacji) do tej pory jest aktywna i dostaje pkt za nią. Liczę że statlink nie będzie miało tego typu problemów i każda strona bedzie sprawdzana raz w tygodniu :)

Statlink wychwyci to w przeciągu kilku-kilkunastu godzin, również podstrony są weryfikowane, tu może potrwać to dłużej z oczywistych względów wydajnościowych, ale zapewniam, że żaden link w statlink nie pozostanie bez opieki na podstronie, która straciła index google. Prędzej Wasze linki po prostu nie będą przydzielane niż miałyby trafiać na podstrony nie istniejące w google.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyście się rozwijali i nie skończyli jak elitelink, bo ten pomysł był naprawdę dobry (może zrobicie opcję linków rotacyjnych na np. 10 dni? :P). Będę obserwował i może za jakiś czas wskoczę :P

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyglądają proporcje z punktami?

Dostałem za stronę 1240 pkt to dużo czy mało?

jaka jest maksymalna ocena?

Kiedy zaczną mi się boksy losować i czy w ogóle działają?

Ile linków za te 1240 pkt można zyskać pi razy oko?

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max uzyskane punkty za jedną domenę masz u siebie w panelu tam gdzie statystyka, obecnie:

Maksymalna Strona w systemie: 1414 pkt.

więc 1240 za stronę to sporo.

Boxy są przydzielane cały czas, zaraz po ich stworzeniu przez użytkownika, chwilowo był problem z prezentacją ich w panelu, problem ustąpi jednak przy kolejnym rotacyjnym przydzieleniu danego boxu

Jeżeli chodzi o linki, proponuję zrobić własny test, linki kosztują bardzo różnie w zależności od miejsca gdzie zostały przydzielone.

Zapraszamy do nas na forum.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem trochę schematu działania monitoringu stron.

Otóż dodałem moje prywatne tematyczne, ręczne zaplecze na silniku WP. Linki i boxu wyświetlam w Sidebar'ze - czyli dokładnie na WSZYSTKICH PODSTRONACH.

To jakim cudem statlink wywala mi i informację, że na jakiejś tam podstronie nie wyświetlają się np. boxy?!

Nierozumiem :P

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruzyk, napisalem Ci na priva, problem jest w starej wersji skryptu i chmodach nie umozliwiających autoupdate skryptu. Dograjmy to i będzie dobrze. Pozdrawiam.

Edolka, jeszcze nie testowaliśmy na bb3, jednak skrypt implementacyjnie nie różni się niczym od linkme, powinno to działać. Możesz na priv podesłać debug'a ?

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 dniach testu, moje pierwsze spostrzeżenia:

- layout jest odpychający. Totalna szarość sprawia, że albo się załapuje doła albo chce się uciec, żeby go nie dostać...

- brak form'a logowania na głównej

- szkoda, że mimo że strona jest aktywna, są podstrony, ciągle nie mogę nawet dodać linka - brak punktów...

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- layout jest odpychający. Totalna szarość sprawia, że albo się załapuje doła albo chce się uciec, żeby go nie dostać...

Na lay trwa konkurs.

- brak form'a logowania na głównej

Z tym się zgodzę, zawsze to jeden klik mniej.

- szkoda, że mimo że strona jest aktywna, są podstrony, ciągle nie mogę nawet dodać linka - brak punktów...

Przy pozycjonowaniu mówi się przecież o cierpliwości :D

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze to jeden klik mniej.

No i po zalogowaniu też trzeba kliknąć, żeby wejść do panelu (trochę bez sensu...).

Przy pozycjonowaniu mówi się przecież o cierpliwości

No tak, ale dodałem stronę z PR=3, unikalna (b. dobra wg mnie) treść i xxx podstron - moglibyście jednak trochę tych punktów "awansem" dać. Strona dodana wczoraj, a punktów jak nie było tak nie ma :D

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punktów jak nie było tak nie ma
Bo punkty przydziela mod a nie automat. A na starcie zapewne sporo "nowych" stron dostali do oceny...

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności