Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kiedy będą opisy jak dodać system na forach ? np. skrypty phpbb, vbb, ibp, smf ?

Nie chcemy uciekać od przygotowania tego materiału, ale mamy pełne ręce pracy po starcie więc prosimy o cierpliwość. Dla eksperymentujących, implementacja niczym nie powinna się róznić od metod w innych systemach np: WBL

- layout jest odpychający. Totalna szarość sprawia, że albo się załapuje doła albo chce się uciec, żeby go nie dostać...

- brak form'a logowania na głównej

- szkoda, że mimo że strona jest aktywna, są podstrony, ciągle nie mogę nawet dodać linka - brak punktów...

mi tam się lay podoba a co do logowania mogloby byc na glownej.

Layout.... Nie wiemy jak to z tym będzie, jeżeli konkurs wytypuje coś miłego dla oka to zmienimy, jeżeli nie to pozostaniemy przy obecnym, będziemy starać się nadrobić innymi rzeczami.

Klik Wam oszczędzimy, logowanie z głównej trafia do realizacji.

No i po zalogowaniu też trzeba kliknąć, żeby wejść do panelu (trochę bez sensu...).

...No tak, ale dodałem stronę z PR=3, unikalna (b. dobra wg mnie) treść i xxx podstron - moglibyście jednak trochę tych punktów "awansem" dać. Strona dodana wczoraj, a punktów jak nie było tak nie ma :shout:

Tu również zaoszczędzimy ten klik.

punktów jak nie było tak nie ma
Bo punkty przydziela mod a nie automat. A na starcie zapewne sporo "nowych" stron dostali do oceny...

Nasz adwokat Kruzyk :shout: ma racje, troszke domen wpadło, ponadto musieliśmy stare domeny zweryfikować ponownie gdyż wcześniej nie mieliśmy sprecyzowanej polityki akceptacji domen, no i punktacja zmieniła się z 3 na 5 gwiazdek. W normalnych warunkach domena powinna dostać punkty jeszcze tego samego dnia po dodaniu.

Arek przyspieszymy tą domenę.

Kruzyk, widziałem że w końcu ruszył się ten link testowy?

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz adwokat Kruzyk ma racje
Po prostu logika :shout:
nie ma zagnego odstepu miedzy linkami
Bo ich nie dodałeś. W kodzie masz miejsce na separator - przeczytaj uważnie stronę z Instatorem...

Strona, o której pisałem wcześniej (testowanie) weszła do indeksu :shout:

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Państwa poinformować, że od niedzieli włączamy sprawdzanie ilości linków wychodzących ze Stron. Zaczniemy od wysokiego pułapu i co tydzień będziemy go zaniżać aż dojdziemy do poziomu 10 dozwolonych linków. To pozwoli na stopniową eliminację tego co jest ponad przyjętą normę (bo widziałem naprawde extremalne przypadki i chyba nie chcemy by na takie trafiały nasze linki :) ), oczywiście użytkownicy będą o każdym przypadku przekroczenia dozwolonej ilości linków informowani przed usunięciem Strony by ewentualnie mogli dostosować Strony do wymogów.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem poinformować, że poprawiona została funkcjonalność naszego forum i utrudnienia przy logowaniu/rejestrowaniu się. Zmianie uległa również prezentacja Linków i Boxów w panelu użytkownika. Na forum pojawiły się również instrukcje instalacji na forach. Zapraszamy do eksploracji.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrypt statlink nie łączy się z bazą, nie zmieniała się też od 3 dni wersja skryptu. Musi być więc jakiś problem implementacyjny, może coś było zmieniane z bazą. Jeżeli nic nie wymyślisz podeślij na priv jakieś szersze info, opis błędu itp to pomożemy :)

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności