Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga Użytkownicy statlinka ważna informacja!!!

Dodaliśmy nową opcję do Linków "Gdy zabraknie miejsca w wybranej Kategorii przydzielaj w innych Kategoriach"

Dzięki tej opcji system zawsze próbuje dodać Linki w wybranej Kategorii Tematycznej, a jeżeli nie ma już w niej unikalnych Stron to Linki dodawane są również w innych Kategoriach.

Nie zaznaczenie tej opcji powoduje, że linki są przydzielane tylko w wybranej Kategorii Tematyczneji a jeżeli skończą się unikalne Strony w tej Kategorii system wstrzymuje przyrost Linków i czeka na pojawienie się nowych Stron w systemie.

Każdy użytkownik od dziś może sam zdecydować jaką politykę linkowania wybrać.

Wszystkie Linki dotychczas dodane do systemu domyślnie przyjmują WŁĄCZONĄ wspomnianą opcję, jeżeli chcesz to zmienić należy wejść w edycję wybranego Linka.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tej opcji system zawsze próbuje dodać Linki w wybranej Kategorii Tematycznej, a jeżeli nie ma już w niej unikalnych Stron to Linki dodawane są również w innych Kategoriach.
A jak znów pojawią się strony w tej kategorii, w której chce dodawać linki to ta funkcja przestaje działać ?

Oczywiście, system zawsze dąży do optimum więc jak pojawią się nowe Strony ponownie przydziela w wybranej Kategorii Tematycznej.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo rozumie, że wycieczka dla dwóch osób tzn. tego co wygra + osoba towarzysząca no i do hotelu min. **** egipskie ;)

info z prawej strony w aktualnosciach, to dopiero info o konkursie i naprawde fajnych nagrodach. Wycieczka oczywiscie dla 2 osób, a jak inaczej ;) Postaramy sie napewno o dobry hotel, kwestia gdzie wygrany bedzie chciał jechac . Osobiscie w te gwiazdki w egipcie to tak średnio wierze, byłem widziałem, w jednym miejscu przy 4 gwiazdkach jest makabra, w innym bajka. Napewno lepiej jest w miesjowosciach turystycznych typu sharm , hurgada niz np kair. Ale z uwagi że mamy pewne rozeznanie wygrany nie będzie musiał sie martwić o nic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze małe podsumowanie :( System testuję od około miesiąca. Przez ten okres wiele się zmieniło, grunt że na lepsze a nie gorsze.

Ale nie o tym mowa tylko o tym co daje system :) Jak na razie wszystko wygląda ładnie linki się pojawiają a co najważniejsze google je szybko łapie. Do testu dałem nową domenę, fraza turystyczna (w sieci jakieś 2-3 tyg.) i na chwilę obecną nie jest w top 10, ale top 20 - 30. Warto dodać, że fraza nie jest jakaś najłatwiejsza, tylko to nazwa pewnego kraju.

Jedyny minus to taki, że na razie mało stron, ale widzę że się zmienia wszystko na korzyść systemu.

Edytowane przez Buncol

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy za dobre słowa . System sie rozwija, mniejsza ilosc domen to teraz minus ale pracujemy nad tym. Pamiętajmy ze system od początku wprowadził ostre kryteria selekcji i gdyby nie one domen byłoby X razy wiecej. Wiemy tez ile stron nieakceptujemy :P

Już niebawem liczba domen sie zdecydowanie zwiększy, to gwarantuje ja Adek ;)

Dodatkowo wchodzimy w faze ostrego marketingu (nie tylko PiO) i w połaczeniu z konkursem napewno fajnie wszystko zaskoczy :pytajnik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie rozumiem. Zgłosiłem brak linka na stronie tele*.pl. Oprócz tego - badzewie, kolejna kopia PP. Co się dzieje następnego dnia? Dostaję drugiego linka, na tej samej domenie, innej podstronie. Oczywiście brak linka. Ponownie wetuję, ponownie zgłaszam. Chyba wiadomo co się stało trzeciego dnia? Niewiarygodne - "dostałem" 3 linka na tej domenie :D

Edit: jednak to wina dziwnego przekierowania na stronie - user linka nie widzi, ale google już tak :)

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Arek, nie ma powodów do złości, Twoje weto zostało odnotowane dla tej domeny. Jeżeli natomiast łączna ilość takich zgłoszeń od innych użytkowników przekroczy dopuszczalny wskaźnik Strona zostanie poddana ponownej moderacji bardziej krytycznym okiem i jeżeli w efekcie końcowym zostanie usunięta Twoje linki znajdą sobie nowe miejsce.

Swoją drogą czy strony typu badziewski pp to spam?

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mam priorytet wartości w tym problemie:

2) 3 linki = 3 takie same domeny (wolałbym nie mieć w ogóle linków, niż płacić za 3 na tej samej domenie)

3) badziewny PP, czyli treść mało unikalna (szczerze mówiąc, myślałem że akceptujecie tylko ambitne treści, żadnych katalogów, precli itp.).

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności