Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem Arek, nie doczytałem że masz brak linków. Głównie z uwagi na punkt 1 przyjrze się bliżej tej sytuacji!

punkt 2 - linki sa przydzielane do tej samej domeny maksymalnie w wymiarze 0.5% ilosci podstron danej strony i tylko wówczas gdy brakuje unikalnych zasobów.

punkt 3 - nie przyjmujemy preceli katalogów i innych tego typu, co do badziewnych pp nie było jeszcze polemiki, ale własnie ją zainicjowałeś więc proszę innych użytkowników o opinię :)

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. No tak, ale ja dostałem łącznie 4 linki, z czego 3 znalazły się na feralnej domenie... Nie będę wyciągał z tego pochopnych wniosków, ale trudno się oprzeć wrażeniu, że albo mam ogromnego pecha, albo ten user ma baaardzo dużo podstron, albo... brakuje stron w systemie :/

3. Generalnie nie mam nic przeciwko takim PP, pod warunkiem że takie linki nie będą zbyt drogie, linki tam będą :D no i nie będzie zbyt wiele wychodzących. A jeśli jeszcze jest widziana przez G, to już całkiem spoko.

Edit: jednak to wina dziwnego przekierowania na stronie - user linka nie widzi, ale google już tak :)

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy, że jeszcze nie egzekwujemy wszystkich wymogów (np: ilości linków wychodzących) gdyż nie możemy całkowicie pozbawić się zasobów, gwarantujemy jednak tak jak już wspominałem w tym wątku, że kryteria będą zaostrzane wraz z przyrostem Stron. Właśnie przygotowujemy się do dużego przyrostu zasobów. Liczymy na kredyt zaufania od Was, nas kryzys na rynku kredytów nie dotyczy więc nie ma strachu :) wiemy po testach że system działa nieźle a będzie już tylko lepiej!

Arek, Twoją sprawę analizuję, dam info jak wypracuje jakieś wnioski.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Generalnie nie mam nic przeciwko takim PP, pod warunkiem że takie linki nie będą zbyt drogie, linki tam będą :) no i nie będzie zbyt wiele wychodzących. A jeśli jeszcze jest widziana przez G, to już całkiem spoko.

arek takie serwisy nie są wysoko oceniane. Jak podkreslałem moderacja jest ręczna, ale nie sposób nie przyjmować żadnych stron.Odrzucamy i tak ich całą mase wg kryteriów znanych, juz nie bede pisał tego ponownie. Temat odnosnie PP jest otwary ale z drugiej strony nie spodziewasz sie chyba ze bedziemy przyjmowac wyłacznie strony firmowe bo ,,chciejstwo" to co innego, a realia jak wiemy są inne. System jest stworzony głownie dla ludzi zajmujących się SEO, wiec serwisy które w nim beda to w znakomitej wiekszosci tylko albo az ,,lepsze" zaplecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adku a może w końcu wyjść poza tą barierę ? Pamiętam jak 4 lata temu linkora miał każdy zainstalowany kto miał tylko swoją stronę internetową.

jasne, bardzo bym tego chciał. Takie rodzynki trafiaja sie rzadko, tyle ze wszyscy zdajemy sobie sprawe żę takich stron w wielu wzgledów nie bedzie duzo. Bo kto wrzuca firmówki do swli? :) Ja w życiu bym tego nie zrobił

A linkor to wiemy jakie linki mozna było z niego wygenerować, ale to osobny temat nie na ten wątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kto wrzuca firmówki do swli?

Dlaczego firmówki ? Jeśli firma zleca pozycjonowanie to pewnie, że nie zainstalują, ale jeśli działają sami to kto wie. Jak na stronach różnych urzędów w PL można spotkać systemy wymiany, to widocznie wszystko jest możliwe ;)

Jest jeszcze wiele innych dziedzin (chodzi mi oczywiście o tematykę stron), którymi warto się zainteresować ;)

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. No tak, ale ja dostałem łącznie 4 linki, z czego 3 znalazły się na feralnej domenie...

Arek sprawa wygląda następująco, strona o której mówimy jest faktycznie kontrowersyjna ale tylko na pierwszy rzut oka ;) Cały pies pogrzebany jest w tym, że Strona ma redirect, zauważ że po otwarciu link w adresie jest inny niż ten który otwierasz.

Po stwierdzeniu tego faktu sprawdziłem, jak jest z linkami i faktycznie linki są widziane przed redyrekcją przez statlink więc system postąpił słusznie nie usuwając Strony za oszustwo (zapewniam że dawno usunąłby gdyby było inaczej).

Pozostało sprawdzić najważniejszą kwestie - jak G traktuje ten przypadek i... Okazuje się, że G również widzi tą wersje przed redyrekcją która zawiera linki statlink można to sprawdzić w archiwum G więc wydaje mi się, że mimo tych kontrowersji strona jest czysta a Ty nie tracisz punktów :)

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec zgodnie z zapowiedziamy startujemy z konkursem statlinka pod haslem ,,do czech masz za darmo, a do Egiptu?'' :D . Do wygrania 2 osobowa wycieczka do Egiptu i inne ciekawe nagrody, wiecej info na stronie www.statlink.pl

Zachecam do uczestnictwa kazdego, bo kazdy w nim znajdzie cos dla siebie, zarowno Ci z duzymi zasobami, jak i CI z dobrymi serwisami a takze CI co startuja dopiero w naszej branzy i maja niewiele domen.

Jedniczesnie informuje ze na wszelkie pytania odpowiadamy na tym forum oraz na forum systemu.

Prosze takze o chwile cierpliwosci , bo ranking oraz formularz zgloszeniowy bedzie dodany do godziny 18:00. Wszelkie info o zasadach, regulamin juz są.

Zycze udanej zabawy i powodzenia

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności