Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się Panelu Admina wp-login.php

W menu wybierz: Design/Edytor motywów graficznych i znajdź sidebar.php.

Ja dodałem coś takiego:

<li>
<h2>Polecane</h2>
<p>
<?php
include_once("twoj-plik-statlinkw.php");
echo statlink_show_links("", "<br/>", "", "");
?>
<br/>
<?php
include_once("twoj-plik-statlinkw.php");
echo statlink_show_boxes("", 0);
?>
</p>
</li>

I mam w menu ładnie wyświetlone linki i boxy :D

Należy też wrzucić pliki z systemu na serwer i nadać im uprawnienia (chmody).

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, nie chcę wertować tego tematu od początku, więc pytam..

Dodałem stronę, aktywowałem.. i jest aktywna ale nie wyświetla ani linków, ani boxów,

rozumie, że oczekuje na aktywację moderatora, jeśli tak to dlaczego jest jako aktywna,

a nie jako oczekuje etc.?

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej oczekuje na przydzielenie linków, a z tym nie jest tak prosto ( u mnie po kilku dniach od aktywacji pojawiły się linki i do tego tylko na głównej stronie)

przyczyną prawdopodobnie jest jeszcze mała ilość linków dla tematyki twojej strony

EDIT: nawet w panelu dla każdej strony masz kolumnę "Ilość dodanych Linków"

Edytowane przez Stwor

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, ale, ponieważ mam:

Array oraz System pozycjonowania i reklamy Statlink.pl, gdzie jest link do: https:/// dlatego wolałem zapytać.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle płacę za linki których nie ma...

Edit: jednak to wina dziwnego przekierowania na stronie - user linka nie widzi, ale google już tak smile.gif

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy temat był poruszany. Jest problem z kodowaniem. Zarejestrowałem się przed chwilką w systemie podając jako mail konto na gmail.com

Jako tytuł wiadomości: Rejestracja u¿ytkownika - STATLINK

a dalej: rejestracji przejdĽ do poniższej strony w ci±gu ... skopiować go do przegl±darki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mi sie nie podoba mozliwosc odpalenia dowolnego kodu na moim serwerze..przejrzalem pobierznie kod i widze ze plik XXX_dat.php jest dowolnie modyfikowany przez Wasz system i jednoczesnie mozna go odpalic z przegladarki..Czy moglbym we wlasnym zakresie zmienic rozszerzenie tego pliku badz zablokowac go poprzez htaccess ?

Ppodobnie jest z autoupdate..tez mi sie to nie podoba ;) Wolalbym juz recznie wszystko zmieniac :)

Edytowane przez mb
pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem stronę, aktywowałem.. i jest aktywna ale nie wyświetla ani linków, ani boxów,

rozumie, że oczekuje na aktywację moderatora, jeśli tak to dlaczego jest jako aktywna,

a nie jako oczekuje etc.?

Z tego co pamietam to jest chyba takie cos ze po dodaniu i zaakceptowaniu strony jest chyba jeszcze okres 5 dni dopiero po ktorym zaczynaja sie wyswietlac linki. Tak mi sie cos obilo o uszy, no chyba ze cos mi sie przysnilo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, nie chcę wertować tego tematu od początku, więc pytam..

Dodałem stronę, aktywowałem.. i jest aktywna ale nie wyświetla ani linków, ani boxów,

rozumie, że oczekuje na aktywację moderatora, jeśli tak to dlaczego jest jako aktywna,

a nie jako oczekuje etc.?

Mar.

raczej oczekuje na przydzielenie linków, a z tym nie jest tak prosto ( u mnie po kilku dniach od aktywacji pojawiły się linki i do tego tylko na głównej stronie)

przyczyną prawdopodobnie jest jeszcze mała ilość linków dla tematyki twojej strony

EDIT: nawet w panelu dla każdej strony masz kolumnę "Ilość dodanych Linków"

zgoda, łącznie z EDIT. Ilość dodanych linków mówi nam czy coś się zaczęło dziać z naszą stroną!

Dodałem stronę, aktywowałem.. i jest aktywna ale nie wyświetla ani linków, ani boxów,

rozumie, że oczekuje na aktywację moderatora, jeśli tak to dlaczego jest jako aktywna,

a nie jako oczekuje etc.?

Z tego co pamietam to jest chyba takie cos ze po dodaniu i zaakceptowaniu strony jest chyba jeszcze okres 5 dni dopiero po ktorym zaczynaja sie wyswietlac linki. Tak mi sie cos obilo o uszy, no chyba ze cos mi sie przysnilo ;)

Strony po dodaniu do systemu oczekują na moderację. Moderator ocenia stronę w przeciagu 24h przyznając jej gwiazdki i dopiero od tego momentu strona zaczyna funkcjonować w systemie - co nie oznacza, że od razu do niej trafiają linki. System musi taką stronę ocenić zanim doda do niej Linki gdyż taką mamy politykę jakościową - trwa to 4 dni i nie wymaga już od użytkownika żadnej ingerencji.

Jeden wniosek jak mi się nasuwa Panie i Panowie to taki, że w statlink.pl musicie nieco zerawać z przyzwyczajeniami z innych systemów. Statlink z założenia to innowacja w tej dziedzinie. W innych systemach dodajecie Stronę i na poczekaniu lecą do niej Linki, ale Linki trafiają często na śmieciowe podstrony, często takie których nie ma indeksie Google. W statlink.pl 100 Linków przydzielonych ma się równać 300 Linkom, do których jesteście przyzwyczajeni. Prosimy więc mniej liczcie Linki, więcej badajcie efekt końcowy. Coprawda ilość domen nie jest jeszcze zadowalająca ale wszystko zmierza we właściwym zamierzonym przez nas kierunku i będzie tylko lepiej!

Jeżeli natomiast chodzi o linki w woli wyczerpania tematu, Linki które dodajecie są przydzielane od razu, nie ma żadnego okresu karencji, ale oczywiście są przydzielane tylko do tych Stron, które są już po etapie 4-dniowych testów jakościowych.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mi sie nie podoba mozliwosc odpalenia dowolnego kodu na moim serwerze..przejrzalem pobierznie kod i widze ze plik XXX_dat.php jest dowolnie modyfikowany przez Wasz system i jednoczesnie mozna go odpalic z przegladarki..Czy moglbym we wlasnym zakresie zmienic rozszerzenie tego pliku badz zablokowac go poprzez htaccess ?

Ppodobnie jest z autoupdate..tez mi sie to nie podoba :D Wolalbym juz recznie wszystko zmieniac :)

Plik jest zabezpieczony przed uruchomieniem z przeglądarki nie wiem czy zwróciłeś uwagę wewnątrz pliku jest redirect. Także jeżeli ponad to chcesz jeszcze coś dodatkowo zabezpieczać, to możesz oczywiście .htacces skonfigurować, jednak tak żeby zapis do pliku był możliwy bo przecież o to opiera się cały system.

Autoupdate jest przyjmuje wyłącznie informacje z naszego adresu ip oraz po sprawdzeniu unikalnego identyfikatora więc tu też dopełniliśmy starań, a jeżeli chodzi o nas to masz gwarancję że otrzymujesz wyłącznie kod systemu statlink, inne działanie z naszej strony byłoby naszym ostatnim działaniem.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności