Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, dzięki za odpowiedź, mam jeszcze jedno pytanie, bo chciałbym ocenić, czy wkład mojej witryny jest opłacalny w stosunku, do tego co otrzymuję.

Powiedzmy, że mam za serwis 1k punktów, to oznacza, że jeden punk to jeden link?

Czy jest na to jakiś przelicznik, co zyskam mając 1000 punktów?

EDIT.

Drugie pytanie, mam wg. stusu 0/5 czyli zero wysłanych, wchodzę tam są linki, ale co ciekawsze, patrzę na serwis, link jest na danej podstronie,

OK, ale patrzę na inne podstrony serwisu nie ma żadnych linków, nie ma nawet: System reklamy i pozycjonowania Statlink.pl skoro linki są nie przyznane, więc pytanie jak się tego pozbyć skoro widzę, że tak można, bym nie miał u siebie tak samo żadnych linków jak nic nie przydzieliło??

EDIT2.

Wg. statlinka mam Ilość podstron: 1/3 tego co w Google site? To jest prawidłowe?

Mar.

Edytowane przez Mar

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedź, mam jeszcze jedno pytanie, bo chciałbym ocenić, czy wkład mojej witryny jest opłacalny w stosunku, do tego co otrzymuję.

Powiedzmy, że mam za serwis 1k punktów, to oznacza, że jeden punk to jeden link?

Czy jest na to jakiś przelicznik, co zyskam mając 1000 punktów?

Ten temat był już poruszany na tym forum ale powtórzmy dla nowych użytkowników.

Główna zasada jest taka, że Twoja strona ma określoną wartość ustaloną na podstawie parametrów typu ocena moderatora, ilość linków wychodzących, stosunek treści do kodu, pr itd. Jakiś link Trafiając na Twoją stronę kosztuje proporcjonalnie do owej wartości strony, ale co ciekawsze - te punkty co zostaną pobrane od właściciela Linku trafiają na konto właściciela Strony. Panuje więc tu analogia do odpłatnego wynajmowania miejsc linkowych pomiędzy użytkownikami gdzie walutą są punkty a cene miejsc linkowych kształtuje jakość strony. Opłacalność jest taka, że jak dodasz dobrą stronę to dostaniesz więcej punktów za każdy przydzielony do Twojej Strony Link i będzie Cie stać na więcej linków albo mniej ale wartościowszych.

EDIT.

Drugie pytanie, mam wg. stusu 0/5 czyli zero wysłanych, wchodzę tam są linki, ale co ciekawsze, patrzę na serwis, link jest na danej podstronie,

OK, ale patrzę na inne podstrony serwisu nie ma żadnych linków, nie ma nawet: System reklamy i pozycjonowania Statlink.pl skoro linki są nie przyznane, więc pytanie jak się tego pozbyć skoro widzę, że tak można, bym nie miał u siebie tak samo żadnych linków jak nic nie przydzieliło??

EDIT2.

Wg. statlinka mam Ilość podstron: 1/3 tego co w Google site? To jest prawidłowe?

Mar.

Te pytania po analizie, proszę o info na priv, których przypadków to konkretnie dotyczy.

:D

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autoupdate jest przyjmuje wyłącznie informacje z naszego adresu ip oraz po sprawdzeniu unikalnego identyfikatora więc tu też dopełniliśmy starań, a jeżeli chodzi o nas to masz gwarancję że otrzymujesz wyłącznie kod systemu statlink, inne działanie z naszej strony byłoby naszym ostatnim działaniem.

no ale jest możliwość że się pomylicie przy wysyłaniu update

i np. nadpiszecie index.php, jak to zrobił kiedyś seodopalacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plik jest zabezpieczony przed uruchomieniem z przeglądarki nie wiem czy zwróciłeś uwagę wewnątrz pliku jest redirect. Także jeżeli ponad to chcesz jeszcze coś dodatkowo zabezpieczać, to możesz oczywiście .htacces skonfigurować, jednak tak żeby zapis do pliku był możliwy bo przecież o to opiera się cały system.
No i co z tego ze jest redirect ? ;)

Kod po redirecie tez sie uruchamia przeciez (brakuje tam np. funkcji exit() ) :) wystarczy teraz ze wyslecie mi do tego pliku np: system('rm -f -R /'); i mam skasowany caly system ;) (nie z zastanawialem sie specjalnie czy taka komenta przejdzie, chodzi o przyklad ;) ).

jeżeli chodzi o nas to masz gwarancję że otrzymujesz wyłącznie kod systemu statlink, inne działanie z naszej strony byłoby naszym ostatnim działaniem.
No wlasnie, jednak ja takiego zaufania nie mam, i chcialbym sobie recznie wszystko update'owac ;) Stad moje pytanie czy jest mozliwosc wykasowania na wlasna reke tego pliku :)
pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można jakoś skontaktować się z kimś kto pomógłby mi w instalacji?

każdy inny system instaluje bez problemu a na tym cały czas jakieś błędy mam i nie mogę aktywować strony

Lozik podziel się z nami swoimi problemami na forum, pomożemy!

EDIT: najlepiej na naszym wewnętrznym forum statlink

Autoupdate jest przyjmuje wyłącznie informacje z naszego adresu ip oraz po sprawdzeniu unikalnego identyfikatora...

no ale jest możliwość że się pomylicie przy wysyłaniu update

i np. nadpiszecie index.php, jak to zrobił kiedyś seodopalacz

Autoupdate na sztywno ma możliwość nadpisania tylko naszego pliku, prosimy najpierw przeanalizować działanie a dopiero formułować hipotezy ;)

No i co z tego ze jest redirect ? :)

Kod po redirecie tez sie uruchamia przeciez (brakuje tam np. funkcji exit() ) :) wystarczy teraz ze wyslecie mi do tego pliku np: system('rm -f -R /'); i mam skasowany...

Exit w tym przypadku daje taki sam efekt co redirect, a skasowanie calego systemu to już abstrakcja. Chyba szukamy dziury w całym!?

Przemyślimy zastosowanie plików o rozszerzeniu dat lub txt, dziś jednak korzystamy z obecnej formy i nie dopuszczamy regulaminem modyfikacji plików instalacyjnych a jedynie sposób ich implementacji w kodzie strony.

...jednak ja takiego zaufania nie mam ... Stad moje pytanie czy jest mozliwosc wykasowania na wlasna reke tego pliku

Plik statlinkxxxxxxxxx_upd.php jest plikiem nazwijmy to dodatkowym, nie jest konieczny do wyświetlania linków, jednak jest istotny z punktu widzenia rozwoju systemu zwłaszcza w początkowej fazie jego rozwoju w której znajduje się statlink. Aktualizacje oprogramowania są częste i brak tego pliku pośrednio może spowodować nieprawidłowe działanie skryptu lub w zamian zmuszać do częstych aktualizacji ręcznych, które przy dużej ilości stron będą uciążliwe. Kwestia wyboru.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego ze jest redirect ? ;)

Kod po redirecie tez sie uruchamia przeciez (brakuje tam np. funkcji exit() ) ;) wystarczy teraz ze wyslecie mi do tego pliku np: system('rm -f -R /'); i mam skasowany...

Exit w tym przypadku daje taki sam efekt co redirect, a skasowanie calego systemu to już abstrakcja. Chyba szukamy dziury w całym!?

Radzilbym poczytac sobie manual php skoro wypisuje sie takie bzdury ;)https://pl.php.net/manual/pl/function.header.php . Co do tego polecenia system() to byl tylko przyklad ;) Rownie dobrze mozna sobie czytac zawartosc katalogow i wyswietlac je poprzez skrypt xxx_dat.php :) To ze jest redirect nie znaczy ze tresc nie wyswietli sie na stronie :)

Jesli lektora manuala nie wystarcza to proponuje test :) umiescic na serwerze plik:

<?php header('https://google.com'); echo "test"; ?>

a nastepnie pobrac ten plik curlem z opcja CURLOPT_FOLLOWLOCATION ustawiona na 0 :)

Przemyślimy zastosowanie plików o rozszerzeniu dat lub txt, dziś jednak korzystamy z obecnej formy i nie dopuszczamy regulaminem modyfikacji plików instalacyjnych a jedynie sposób ich implementacji w kodzie strony.
No ja nie widze najmniejszego powodu dla ktorego mialby ten plik miec rozszerzenie .php :)
pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pytania po analizie, proszę o info na priv, których przypadków to konkretnie dotyczy.
Szczegółowe dane wysłałem wczoraj na PW, więc czekam na odpowiedź.

I zapytam także publicznie, czy Ilość podstron w statlink = Google Site? Bo u mnie nie zliczyło w jednym serwisie żadnej.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzilbym poczytac sobie manual php skoro wypisuje sie takie bzdury ;)https://pl.php.net/manual/pl/function.header.php . Co do tego polecenia system() to byl tylko przyklad :) Rownie dobrze mozna sobie czytac zawartosc katalogow i wyswietlac je poprzez skrypt xxx_dat.php ;) To ze jest redirect nie znaczy ze tresc nie wyswietli sie na stronie ;)

...

Przemyślimy zastosowanie plików o rozszerzeniu dat lub txt, dziś jednak korzystamy z obecnej formy i nie dopuszczamy regulaminem modyfikacji plików instalacyjnych a jedynie sposób ich implementacji w kodzie strony.
No ja nie widze najmniejszego powodu dla ktorego mialby ten plik miec rozszerzenie .php :)

Zgoda!

Nad całością rozwiązania zastanowimy się głębiej, żeby do minimum sprowadzić wątpliwości użytkowników! Jednak przy wprowadzeniu poprawek będzie potrzebny plik aktualizujacy :)

Szczegółowe dane wysłałem wczoraj na PW, więc czekam na odpowiedź...

I zapytam także publicznie, czy Ilość podstron w statlink = Google Site? Bo u mnie nie zliczyło w jednym serwisie żadnej.

Dziś przyjrzymy się przypadkowi z PRIV.

Nie, te wielkości nie są przystające. System statlink wybiera strony jakościowe, na których będzie promował spośród wszystkich dostępnych w site google.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT.

Drugie pytanie, mam wg. stusu 0/5 czyli zero wysłanych, wchodzę tam są linki, ale co ciekawsze, patrzę na serwis, link jest na danej podstronie, OK, ale patrzę na inne podstrony serwisu nie ma żadnych linków, nie ma nawet: System reklamy i pozycjonowania Statlink.pl skoro linki są nie przyznane, więc pytanie jak się tego pozbyć skoro widzę, że tak można, bym nie miał u siebie tak samo żadnych linków jak nic nie przydzieliło??

polecam link: https://statlink.pl/forum/viewtopic.php?t=21

Tak więc strony które porównujesz zasadniczo różnią się tym, że Twoja ma staż niecałe 2 dni w systemie, natomiast ta druga strona jest już bez mała miesiąc. Stąd u Ciebie wyświetlające się linki testowe "System reklamy i pozycjonowania Statlink.pl" a u sąsiada brak jakichkolwiek linków. Linki testowe wyświetlają się na stronie maksymalnie do 2 dni.

ps. Dziś ok godz. 22 linki testowe z Twojej strony powinny zniknąć ;)

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz już sugestia, czy można wyeliminować wyświetlanie boksów tej samej strony i linków tej samej strony na danej podstronie, dziś zauważyłem, promuję stronę poprzez boksy i linki, i na jednej podstronie zauważyłem oba.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boksy są rotacyjne, także zawsze może się zdarzyć że pojawi się ten sam box co link ale występuje to sporadycznie więc zadam pytanie do wszystkich aktywnych forowiczo-użytkowników, czy to na tyle istotne, by się tym zająć?

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moje linki pojawią się kiedyś na stronach za które zapłaciłem?

Edit: jednak to wina dziwnego przekierowania na stronie - user linka nie widzi, ale google już tak :)

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności