Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kolejny krok w kierunku podniesienia standardów! Zgodnie z zapowiedziami wprowadzamy mechanizm egzekwujący ilość linków wychodzących ze Stron dodanych do systemu Statlink. Od dziś system będzie liczył średnią ilość linków wychodzących ze Strony. Jeżeli ilość tych linków nie wliczając Linków systemu Statlink przekroczy 20szt właściciel Strony będzie informowany o takiej sytuacji i proszony o dostosowanie Strony do standardów Statlink, w przeciwnym razie Strona taka zostanie usunięta z systemu po upływie kilku dni. Linki z atrybutem "nofollow" nie są zliczane przez algorytm.

Poziom 20 Linków wychodzących jest limitem początkowym, docelowo system Statlink będzie zmierzał do maksymalnej ilości linków wychodzących na poziomie 10szt nie wliczając Linków systemu Statlink.

Dark - są strony w ktaegorii Nieruchomości i linki są przydzielane na miarę jej zasobów. Ilość stron wciąż rośnie i jak zauważam ilość Twoich Linków również.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noel, czy rozważacie propozycję wysłaną przeze mnie na PW?

Cześć LExy, rozważamy, dostaniesz odpowiedź na dniach, wciąż się nad tym zastanawiamy.

Ja ostatnio dostaje komunikaty, że nie wyświetlają się linki na np. domena.pl/wp-content/plugins/ ;)

To jest kwestia konfiguracji rewrite jak sądzę, jeżeli strona się wyświetli na takim adresie i załączy nasz skrypt siłą rzeczy taka strona zostanie zaindeksowana przez statlink. Podeślij mi proszę Kruzyk dokładny adres z prawdziwą domeną na priv, zobaczę, czy coś da się z tym zrobić.

testował ktoś moc linkme elite vs statlink?

Ja testowałem tylko statlinka, to naprawde działa!

czy cos sie zmienilo w przeliczaniu pkt za strony?

wczesniej od razu po moderacji były przyznawane pkt i rosły wraz z przydzielanymi linkami

teraz po moderacji mam za kazda stronke 0pkt...

EDIT:

Jest mała zmiana która powoduje naliczanie punktów dopiero po zaindeksowaniu conajmniej jednej podstrony przez system statlink, wówczas bowiem mamy pewność, że strona funkcjonuje w systemie jak należy i nie dajemy punktów za darmo.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Dark, już to poprawiamy, dotyczyło to tylko przypadku Boksów, a wszystko z uwagi na ich rotacyjny charakter i brak konieczności zaindeksowania przez statlink podstron do wyświetlania Boksów. O naliczaniu punktów więcej informacji znajdziesz w zakładce O systemie

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcamy do zapoznania się z nową informacją statystyczną zamieszczoną w zakładce "Panel 2 Beta". Dzięki tej informacji użytkownicy będą mogli optymalniej czerpać korzyści z systemu Statlink.

Kolejne narzędzia w drodze.

Pozdrawiam!

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś uruchomiliśmy usługę informacji o wygasłych domenach, którą można odnaleźć w Panelu Użytkownika w zakładce Wygasłe Domeny. Udostępniona tam lista zawiera domeny z historią, które nie zostały przedłużone ani przez nikogo przechwycone po zakończeniu okresu abonamentowego.

Zapraszamy do zapoznania się z nową funkcjonalnością życząc jednocześnie udanych łowów wygasłych domen.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności