Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

adek: wysłałem ci PW - przepraszam ze zawracam d***e ale jestem nieco rozczarowany podejsciem do zapleczówki którą dodałem.

edit: [funkcje narażania włączono] nie no - oj nie opedzicie sie panowie ode mnie - mojeforum.net - uwazam ze powinno wyleciec z systemu raz a porządnie. kompletny syf - to juz wole linki na stronach ktore wczesniej usunąłem. w takim przypadku nie widze zasadnosci odrzucenia ktoregokolwiek z moich katalogów ;) - łamiecie swój regulamin

Nie przyjmujemy serwisów w subdomenach typu:

- Statusy i opisy gg

- Senniki

- Aforyzmy

- Itp. serwisy o niskiej zawartości unikalnego contentu

wyboldowałem to co mnie boli - linki ktore dostałem nijak mają sie do tematyki ktorej kolwiek w waszym systemie - no jest kategoria Inne ale zakładam ze szajs jaki tam laduje to szajs sensowny... ale sie rozczarowałem.

Zobaczymy jak bedzie dalej - o ile po tym poscie "przeżyję".

Edytowane przez zgred

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leon moze by zrobić tę liste słow ,,niekluczowych'' :soczek: na ktorej m.in oparty jest filtr, gdzies na naszym forum zeby userzy dodawali swoje propozycje?

Adek tam jest duż bardzo brzydkich słów i dziwnie będzie wyglądał taki post, damy sobie radę z tym sami.

prosilbym o taka opcje sortowania wg statusu jesli da sie zrobic...

chcialbym zeby nieaktywne strony lub jakieś z problemami (na czerwono) były na początku

Hej Dark, opcja zaimplementowana, Strony problematyczne trafiają na początek listy Stron. Dzieki za sugestię!

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mojeforum.net - uwazam ze powinno wyleciec z systemu raz a porządnie. kompletny syf - to juz wole linki na stronach ktore wczesniej usunąłem. w takim przypadku nie widze zasadnosci odrzucenia ktoregokolwiek z moich katalogów !!! - łamiecie swój regulamin...

...linki ktore dostałem nijak mają sie do tematyki ktorej kolwiek w waszym systemie - no jest kategoria Inne ale zakładam ze szajs jaki tam laduje to szajs sensowny... ale sie rozczarowałem.

odpowiedź:

Równolegle do rozwoju systemu nasza polityka jakościowa progresywnie zmierza w kierunku jakości, kiedyś można było dodać sklep, dziś nie można, kiedyś nie było limitu linków wychodzących dziś jest i zostanie jeszcze zaniżony.

Zgred od czegoś musieliśmy zacząć, inaczej system w ogóle by nie ruszył, temat jest wciąż wałkowany zacznij więc może dodawać wartościowe Strony a nie próbujesz cofnąć się w czasie. Dlaczego piszę o cofaniu się w czasie? Otóż nasza polityka wczoraj a nasza polityka dziś to wciąż niezmiennie ten sam cel jednak dwa różne etapy dążenia do tego celu. Nie cofamy się panie zgredzie, idziemy do przodu w kierunku wysokiej jakości!

Zobaczymy jak bedzie dalej - o ile po tym poscie "przeżyję".

Rozważamy z Adkiem czy nie odwiedzić Cię osobiście i "przetłumaczyć" jaki nasz system jest fajny :soczek:

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam na Pragę Południe :rolleyes:

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zapowiedziami chcemy wprowadzić kolejne rzeczy mające na celu poprawę jakości stron w systemie.

Od 20 marca tego roku chcemy:

1. Ograniczyć średnią liczby linków wychodzących z podstron do 15 (docelowo dążymy do 10).

2. Zaimplementować funkcje która spowoduje iż nie będą brane pod uwagę podstron które nie będą zawierały minimalnej ilości tekstu. Linki nie będą wyświetlane na takich podstronach. Nasza propozycja to minimum 30 słów na podstronie (słowo powyżej 3 liter).

Macie inne propozycje odnośnie minimalnej ilości słów?

3. Dążymy do tego aby w systemie były wyłącznie strony tematyczne z unikalną treścią. Nie przyjmujemy tego co wcześniej, teraz już nie przyjmujemy statusów, senników itp. generatorów bez względu na parametry domeny. Nie przyjmujemy też już programów partnerskich.

Dodatkowe pytanie do Was, co z forami dyskusyjnymi? Czy mają być w systemie jeśli są to fora faktycznie dla ludzi i administrowane przez ludzi?

4. Chcemy zrobić program partnerski, jednocześnie nie chcemy osłabiać systemu stałymi transferami punktów. Myślimy o wprowadzeniu czasowych punktów nagrodowych lub innego programu lojalnościowego. Może macie jakieś sugestie?

Zachęcam do polemiki, wprowadzimy to co wspolnie ustalimy :P

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe pytanie do Was, co z forami dyskusyjnymi? Czy mają być w systemie jeśli są to fora faktycznie dla ludzi i administrowane przez ludzi?

A fora nie dla ludzi to jakie :)? Robione przez jakiś automat? Jeżeli tak to takowe nie powinny być przyjmowane.

1. Ograniczyć średnią liczby linków wychodzących z podstron do 15 (docelowo dążymy do 10).
Ja w sumie byłbym za tym aby już zostalo wprowadzone ograniczenie do 10 linków wychodzących :P

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zmieniłbym grafikę całej strony. Nie wiem jak inni ale mnie oczy bolą po kilku chwilach przebywania na niej (pewnie, że te czarne kolory).

Macie inne propozycje odnośnie minimalnej ilości słów?

2-3k wszystkich znaków (w to wchodzą teksty, menu, linki, itp.)

Dodatkowe pytanie do Was, co z forami dyskusyjnymi?

Fora są bardzo dobre, tylko gorzej jak się trafi link w jakimś starym temacie, albo wynikach wyszukiwania.

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ograniczyć średnią liczby linków wychodzących z podstron do 15 (docelowo dążymy do 10).

Mądrze :P Tylko po co schodkami, powyżej 20, 20, 15, 10 - może od razu do 10 [chyba ze wtedy w systemie nie zostanie żadna domena :)]

2. Zaimplementować funkcje która spowoduje iż nie będą brane pod uwagę podstron które nie będą zawierały minimalnej ilości tekstu. Linki nie będą wyświetlane na takich podstronach. Nasza propozycja to minimum 30 słów na podstronie (słowo powyżej 3 liter).

A co ze stronami takimi jak np: https://www.gify.org/ [pierwsza lepsza w wynikach ggle] - wartościowa dla użytkownika, unialny rozkład obrazków :) a nie ma tekstu?

Dodatkowe pytanie do Was, co z forami dyskusyjnymi? Czy mają być w systemie jeśli są to fora faktycznie dla ludzi i administrowane przez ludzi?

Fora ok - ale może jakiś limit globalny dla każdej dodanej strony np: max 5 subdomen z jednej domeny - w końcu domeny teraz są niemalże za darmo a dzięki temu uniknie się 100tyś linków z jednego systemu darmowych for... [wiem, wiem - już rozwiązaliście ten problem :), jakkolwiek...]

Chcemy zrobić program partnerski, jednocześnie nie chcemy osłabiać systemu stałymi transferami punktów. Myślimy o wprowadzeniu czasowych punktów nagrodowych lub innego programu lojalnościowego. Może macie jakieś sugestie?

Jestem przeciwnikiem pp - o systemie każdy zainteresowany wie [w większości działa to na zasadzie koleżeństwa - skoro mam się zarejestrować to z ref'a kolegi - w końcu dla mnie to żadna strata :)].

Mój portal: Lokalizacja telefonu - usługa dla każdego rodzica chcącego zlokalizować swoje dziecko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mich@l tez wolimy nie robić tego na raty, obecnie ta zmiana podyktowana jest wyłącznei troską o utrzymanie mocy systemu. Mamy jeszcze za mało zasobów żeby pozwolić sobie na tę ilość co związane byłoby z usunięciem jakiegoś procentu domen.

Ale na pewno wprowadzimy to ograniczenie, słowo :P

Buncol obiecuje ze się tym zajmiemy, mieliśmy sporo innych prac nad systemem i grafe przyznam zawsze odstawialiśmy.

Żeby nie było że tylko o tym pisze wrzucam 4 propozycje, która lepsza? :) :

https://www.statlink.pl/grafika/1.jpg

https://www.statlink.pl/grafika/2.jpg

https://www.statlink.pl/grafika/3.jpg

https://www.statlink.pl/grafika/4.jpg

Hulko

O liczbie domen pisalem mich@lowi. Co do stron gifowych, musimy zadecydować i wybrać mniejsze zło. I chyba właśnie nie będziemy przyjmować takich serwisów bo chociaż PR i BL są zapewne super, to będzie masa linków naszych userów na podstronach małowartościowych. Jak wiemy takie serwisy mają spory site.

Co do for, ograniczenie mamy ogólne do 30 subdomen w domenie, wiec albo je zostawimy i będzie dotyczyć też for, lub specjalnie dla for można wprowadzić wieksze ograniczenie ale moim zdaniem 30 wystarczy.

Dziękuje za dotychczasową polemikę i proszę o więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że tylko o tym pisze wrzucam 4 propozycje, która lepsza?

No Adku nareszcie się doczekałem :P Obojętnie, która ważne że jasne kolory :)

Co do stron gifowych, musimy zadecydować i wybrać mniejsze zło

Oprócz stron z gifami mogą być strony matematyczne lub z jakimiś obliczeniami. Jak wtedy będzie traktowane 1 + 1 = 2 ? Dlatego liczba wszystkich znaków wydaje się według mnie najrozsądniejsza.

A jeszcze co do linków wychodzących. Link w grafice też jest zliczany np. w przypadku reklamy i jak z nofollow w przypadku reklam ?

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stron gifowych, musimy zadecydować i wybrać mniejsze zło

Oprócz stron z gifami mogą być strony matematyczne lub z jakimiś obliczeniami. Jak wtedy będzie traktowane 1 + 1 = 2 ? Dlatego liczba wszystkich znaków wydaje się według mnie najrozsądniejsza.

A jeszcze co do linków wychodzących. Link w grafice też jest zliczany np. w przypadku reklamy i jak z nofollow w przypadku reklam ?

Buncol dlaczego liczba znaków tu jest lepsza, przecież zależy nam na treści a nie na cyfrach czy też gifach, gdzie wolisz mieć swoje Linki? Stąd pomysł liczenia słów.

Linki z grafiki nie są wliczane.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buncol dlaczego liczba znaków tu jest lepsza, przecież zależy nam na treści a nie na cyfrach czy też gifach

No ale jak ktoś na podstronie będzie miał same wyliczenia matematyczne, analiza statystyk (dane podane liczbowo) czy wykresy graficzne. Nie muszą to być strony o matematyce ale np. o forexie, giełdzie, itp.

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności