Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie właściwości mają boxy? Czy ich funkcja to jest wyświetlanie się tego samego boxu na wszystkich podstronach ?

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozważajcie. niepozdrawiam ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eldoka przykro mi, ale idziemy w innym kierunku, do 10 , i to będzie chyba ostatnie cięcie.

Jestem stanowczo za! Może nawet do 5...

nutado w tych 10 jest juz statlink, zakladajac ze z systemu bedzie 5 to user będzie juz w 100% zablokowany, tego nie chcemy chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nutado w tych 10 jest juz statlink,
czyli 10 linków wychodzących razem ze statlinkiem?

Dla przykładu:

5 linków ze statlnika

3 linki z boksów

2 linki moje?

Raczej to już drobna przesada :)

Dla przykładu dajmy skrypt phpBB by Przemo + przyjazne linki SF:

1 link - do oficjalnej strony phpBB

1 link - do strony autora modyfikacji phpBB by Przemo

1 link - do strony autora SF

Czyli od razu przekreśla to możliwość w pełni wykorzystania strony w systemie.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz - mogli zrobić jak Xann :) wiec i tak delikatnie potraktowali userów.

ja sie ciesze :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nutado w tych 10 jest juz statlink, zakladajac ze z systemu bedzie 5 to user będzie juz w 100% zablokowany, tego nie chcemy chyba

Czyli w sumie tak jak chciałem. Początkowo myślałem, że 10 bez statlinka...

Z moich testów wynika, że statlink już ma dużą moc, po zmianach będzie bez konkurencji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nutado w tych 10 jest juz statlink, zakladajac ze z systemu bedzie 5 to user będzie juz w 100% zablokowany, tego nie chcemy chyba

10 linkow wychodzacych razem ze Statlinkiem?? Wiem ze chcecie dobrze ale czasami mozna przedobrzyc. 10 linkow wychodzacych nie liczac Statlinka - ok moze byc, ale 10 ze Statlinkiem to juz naprawde przesada. 5 linkow + 3 boksy i tylko 2 linki bede mogl dac do swoich stron? Wedlug mnie to jest naprawde duza przesada. Chyba ze chcecie zeby powstawalo zaplecze tylko i wylacznie pod statlinka, a z tego co pamietam to mowiliscie kiedys ze system preferuje strony dla ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz powtórzę: należy się cieszyć że nie ograniczyli do 5. Po drugie jest to działanie przeciwko użyszkodnikom, którzy na swoim zapleczu mają tone linkow wychodzacych w postaci 2,3 SWL-i. W ten sposób jakościowo się polepszy i mocowo też.

Wiele moich testowych linków jest na chłamie ktory zawiera najczęściej inny system linków stałych ... w ten sposób osłabia się stronę, system i użytkownik nie ma z tego nic.

Mam tylko nadzieję, że wywalą te spamerskie strony o ktorych wiadomo yle ze albo gg albo inny szajs

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się wszystkimi 10 palcami pod tym co pisze Zgred... Im mniej linków tym lepiej. 10 ze statlinkiem to jest chyba optimum - mniej to już trochę głupio.

Co do jakości to też uważam, że spamy powinno się wywalić. Dobrze chociaż, że kiepskie strony nie są przyjmowane do systemu - mi nawet jednej z unikalnym tekstem nie przyjęli (fakt, że była kiepska, ale jak już tekst był to osadziłem).

Statlink już teraz ma moc - proste 2-3 wyrazowe frazy już teraz wybija do top10 za pomocą 5-10 linków :) ... Aż strach precelki tym linkować ;-)

Edytowane przez Kobol

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga do adminow. Mam strone ktora zostala usunieta z systemu z powodu zbyt duzej ilosci linkow wychodzacych i dzisiaj ku swojemu zdziwieniu zauwazylem ze nadal emitowane sa na niej linki ze statlinka. Dopiero po usunieciu kodu statlinka linki przestaly byc emitowane.

Uwazam ze jest to niesprawiedliwe. Jak strona jest usuwana z systemu to powinnna automatycznie przestac wyswietlac linki. Ktos kto ma spore zaplecze nie zawsze przeciez musi pamietac o kazdej stronie zeby usuwac kod. A tutaj takie kwiatki sie trafiaja niestety :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności