Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

@Pakinter: tak postepuje 99% systemów SWL - dopóki nei usuniesz kodu linki się wyswietlają ;) i jest to normalne :)

Edytowane przez zgred

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 linkow wychodzacych razem ze Statlinkiem?? Wiem ze chcecie dobrze ale czasami mozna przedobrzyc. 10 linkow wychodzacych nie liczac Statlinka - ok moze byc, ale 10 ze Statlinkiem to juz naprawde przesada. 5 linkow + 3 boksy i tylko 2 linki bede mogl dac do swoich stron? Wedlug mnie to jest naprawde duza przesada.

mozemy przyjac zasade ze np 5 linków + statlink, temat jest jeszcze otwarty.

Nie chcemy farm w systemie, zobacz Pakinter, mamy ostre kryteria przyjmowania stron fakt ale chyba sie opłaca. Wiele systemow ma po kilkla pierdyliardów domen, my niecałe 4 tys, a z mocą już w tej chwili wcale nie odstajemy. Co będzie jak zasoby wzrosną klikukrotnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się boję pomyśleć.

Najbliższe rozszerzenie statlinka to Autopromocja jeszcze w tym miesiącu.

Pakinter: Te linki muszą zostać po to właśnie, żeby zdopingować admina strony do usunięcia skryptów statlink, my też nie potrzebujemy, żeby one wciąż się z łączyły jałowo z naszym serwerem.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy system rozpoznaje linki nofollow ? Jeśli będzie ograniczenie tylko do kilka swoich linków, koniecznie musi rozpoznawać nofollow

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcieliśmy poinformować, że funkcjonalność autopromocji będzie obligatoryjna dla wszystkich Użytkowników oraz poparta zapisem w regulaminie. W związku z powyższym dziś uległ zmianie regulamin korzystania z systemu, gdzie wprowadzono zapis:"Każda dodana do systemu Strona podlega autopromocji w wymiarze 2% wygenerowanych przez nią punktów, przy czym nie mniej niż 10 punktów. "

Prosimy o zgłaszanie swoich ewentualnych uwag do tego rozwiązania, chcielibyśmy przy okazji zaznaczyć, że nowa funkcjonalność przekładając się bezpośrednio na moc systemu przyniesie korzyści wszystkim Użytkownikom, zarówno promującym jak i Użytkownikom wynajmującym punkty którzy będą mogli liczyć na większy popyt.

Rozwiązanie umożliwi również dodawanie do Systemu świeżych niezaindeksowanych w wyszukiwarkach Stron i ich automatyczną indeksację. Wydłużymy odpowiednio okres karencyjny dla Stron niezaindeksowanych by zdążyły się zaindeksować, a usuwane będą tylko te, które się nie zaindeksują z powodu filtru wyszukiwarki.

Chcielibyśmy również przy tej okazji zwrócić uwagę autorów Stron, by umieszczali słowa kluczowe w META-tagu KEYWORDS podczas tworzenia Stron, gdyż Strony będą Autopromowane w pierwszej kolejności na frazy tam zawarte. Trafne uzupełnienie sekcji KEYWORDS pozwoli na skuteczniejszą Autopromocję Waszych Stron.

Z pozdrowieniami, zespół Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak by była możliwość tworzenia grup i np. hurtowa zmiana np. wstrzymanie większości linków itp. było by super.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autopromocja Beta

Pragniemy poinformować, że Autopromocja dziś zaczęła funkcjonować w naszym systemie w wersji Beta. W ramach punktów wydzielonych na Autopromocję dla każdej domeny automatycznie przydzielane są Linki powiązane tematycznie, które mają umacniać nasze zaplecze. Autopromocja jest obligatoryjna.

Nowo dodane Strony dostają w kredycie punkty na Autopromocję, co powinno skutkować automatycznym zaindeksowaniem domeny w wyszukiwarkach.

Czy nie da się zrobić aby linki były takie same na nazwa-domeny.pl i nazwa-domeny.pl/index.php. Zauważyłem na jednej ze stron, że linki się różnią.

Jak to widzą spidery? Czy nie lepiej korzystać z tego jak z dwóch stron?

Podoba mi sie ta autopromocja. Mam tylko jedna prosbe. Dodajcie grupe "Autopromocja" do listy "Twoja Grupa:" gdzie mozna wybrac konkretna grupe do wyswietlenia. Latwiej bedzie to troche wszystko ogarnac.

Tak też uczynimy, mamy to w planie, dziś jest beta.

Ogólnie jak by była możliwość tworzenia grup i np. hurtowa zmiana np. wstrzymanie większości linków itp. było by super.

Mar, szczerze przyznam, że mam opracowaną taką funkcjonalność w systemie wewnętrznym, z którego wyrósł statlink, gdzie można sobie odznaczyć checkboksami Linki których zmiana ma dotyczyć i hurtowo daje się je aktualizować w zakresie parametrów dających się aktualizować grupowo, jednak obawiam się, że jest to funkcjonalność nazbyt komplikująca interfejs. Średnio i mało zaawansowani użytkownicy mogą się pogubić. Proponuję rozważenie tej funkcji przy realizacji konta PRO.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, chodzi o to, że np. mam 20 fraz i chcę zatrzymać przydzielanie linków co staje się bardzo uciążliwe... ale skoro piszesz, że będą grupy, to może taka opcja będzie na grupę, czyli zatrzymaj/wznów przydzielanie linków w grupie.

Mar.

Edytowane przez Mar

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności