Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Mar, grupy już są dostępne, możesz je tworzyć dodając lub edytując Link, jednak funkcjonalność grup na dzień dzisiejszy sprowadza się tylko do ograniczania widoku listy Linków w Panelu. Twoja propozycja natomiast nie pozostanie bez echa.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwracam się do Panów ze Statlinka.

Chciałbym powiedzieć kilka miłych słów na temat Waszego systemu. Z tego co czytam forum i dokładne założenia systemu to przyznam, że w 100% zgadzam się z Waszymi założeniami i jest to dla mnie jeden z lepszych jakościowo systemów, winszuje! Tworząc swój system, daleko mi do tego, na pewno dążyłbym do podobnych zasad.

Po miłych słowach chciałbym się jednak czegoś więcej dowiedzieć przed przystąpieniem do Waszego systemu. Czy można liczyć na jakiś kontakt z Wami w postaci gadu lub jakiegoś czatu? Chciałbym podpytać o kilka elementów. Będę bardzo wdzięczny za kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Id linku z 8500 skoczyło na 23600 w ciągu 2 dni - to przez autopromocję?

Na pewno dobrze to przymyślane.

Tak to efekt autopromocji, Linki były już generowane kilkukrotnie dla wszystkich Stron ponieważ weryfikujemy jeszcze trafność generowanych fraz dla poszczególnych Stron.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie wiem czy było, ale czy jest jakieś ograniczenie co do wycofywania linków dziannie? Chciałem wycofać kilka linków prowadzących do mojej strony, ale udało mi się wycofać tylko 1, później opcja Wycofaj link już się nie pojawiła.

Edytowane przez adaminho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pakinter, przepraszam Cię jeżeli niejasno się wyraziłem w ostatnim info. Autopromocja została wdrożona jednak jeszcze ją testujemy i poznajemy, ponadto funkcjonalność ta zanim zacznie działać efektywnie dla Stron dodanych dziś do naszego systemu musi nadrobić zaległości dla kilku tysięcy Stron, które już są w systemie. Dziś wydłużyłem czas karencyjny dla Stron niezaindeksowanych ale nie mogę obiecać, że tym razem będzie on już optymalny. Zalecam cierpliwość, poinformuję Was oficjalnie gdy okres karencyjny dla Stron niezaindeksowanych będzie już dostrojony.

Swoją drogą - może ktoś jest w stanie przybliżyć mi teoretycznie taki czas zaindeksowania Strony w zależności od intensywności Linkowania?

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy było, ale czy jest jakieś ograniczenie co do wycofywania linków dziannie? Chciałem wycofać kilka linków prowadzących do mojej strony, ale udało mi się wycofać tylko 1, później opcja Wycofaj link już się nie pojawiła.

Cześć, gdzieś już było, dziennie można wycofać 1 Link.

W koncie PRO (kiedykolwiek uda nam się je wprowadzić) planujemy umożliwić więcej usunięć Linków lub całkowicie znieść limit.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności