Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcony tematem o jakości przyjmowanych serwisów , regulaminem i zainteresowaniem innych postanowiłem przetestować w końcu system.

Dodaję domenę firmową PR 4 , dostaje na wstępie 4 gwiazdki i 1000 pkt , patrzę na komunikat że w systemie "Maksymalna ilość Punktów uzyskana w systemie za 1 Stronę: 9000 pkt." a więc brzmi obiecująco jeśli za moją ,która do śmieci nie należy dostaje 1000 a inne dostają po 9000. Dodaje kilkanaście domen , łącznie +- 200 linków i czekam z niecierpliwością , by sprawdzić na czym system serwuje moje linki.

Po kilku dniach moje linki lądują na +- 300 lokalizacjach. Sprawdzam nie wyrywkowo lokalizacje jedna po drugiej i widzę jak moje linki lądują na stronach które jakością nie odbiegają od stron przyjmowanych do linkme slim (nie skłamałbym pisząc ze 95% lokalizacji , a jak ktoś chce poddać to pod wątpliwość mogę tu wkleić nawet wszystkie adresy).

Moje pytania:

1. Mam rozumieć że do moich zadań teraz należy przejrzeć wszystkie lokalizacje i zgłosić spam bądź usunąć link ? Trochę mnie to przeraża bo dodając jeszcze z 500 linków będę musiał chyba zatrudnić osobę która zajmie się obsługą systemu. Chyba że wyciągam zle wnioski to proszę mnie poprawić.

2. Rozumiem że jest sytuacja że prawo nie działa wstecz i pewne strony mogły być dodane zanim zwiększyliście rygor ale jaka jest w takim razie faktyczna liczba stron które można nazwać "wartościowymi".

PS. Nie pisze postu w formie ataku na system więc z góry proszę darować sobie agresję

EDIT:literówka

Edytowane przez gothen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosimy wstaw przyklady.

Nikt nie kaze Ci dodawac strony firmowej,malo tego jestes samobojca robiac cos takiego.

Kazda strona ktora przechodzi przez system jest unikalna.ja osobiscie na jakosc linkow zwrotnych nie narzekam.

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytania:

1. Mam rozumieć że do moich zadań teraz należy przejrzeć wszystkie lokalizacje i zgłosić spam bądź usunąć link ? Trochę mnie to przeraża bo dodając jeszcze z 500 linków będę musiał chyba zatrudnić osobę która zajmie się obsługą systemu. Chyba że wyciągam zle wnioski to proszę mnie poprawić.

2. Rozumiem że jest sytuacja że prawo nie działa wstecz i pewne strony mogły być dodane zanim zwiększyliście rygor ale jaka jest w takim razie faktyczna liczba stron które można nazwać "wartościowymi".

witaj gothen na pokładzie :D przejrzymy te lokalizacje ale dziwne jest co piszesz, bo tez korzystam z linkme i wiem jakie bynajmniej w slimie sa strony. I wiemy co przyjmujemy, nie mozesz miec az takiego pecha ze trafiłes na to wszytsko co gorsze w systemie :shout:

Co do usuwania linków, niestety nie ma opcji automatycznego usuwania wszystkich linków, zrobione jest to swiadomie po to by nie dochodzilo do naduzyc

Gdybym mial oceniac relanie to sądze z max 20% stron to serwisy do ktorych mozna sie przyczepic i ktore bedziemy w bliższej perspektywie wyeliminowac nawet kosztem tych użytkowników co je dodali.

pozdrawiam

adek

Prosimy wstaw przyklady.

lok ja jednak bym nalegał żeby nie upubliczniać jakichkolwiek stron i nie chodzi tu o nasz PR tylko bezpieczeństwo wszystkich userów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie kaze Ci dodawac strony firmowej,malo tego jestes samobojca robiac cos takiego.

A Ty myślisz bardzo prostolinijnie (pewnie juz masz w głowie obraz wstawionych linków na stronę firmy dzięki której uzyskuje ona 90% dochodów albo od której zależy jej przyszłość). Jasne że nikt mi nie karze , pewnie tak się oburzyłeś bo sam dodawałeś tam spam i boisz się o punkty...

"Kaze" piszę się rz -po tej odpowiedzi mniej więcej taką dyskusję możemy przeprowadzić jeśli w temacie statlinka wytykasz mi wkładanie wartościowej strony w system.

Kazda strona ktora przechodzi przez system jest unikalna.

Co ma unikalność do wartości. Mój generator stron pod linkme daje w 100% strony unikalne.

witaj gothen na pokładzie smile.gif przejrzymy te lokalizacje

No hej , dziękuję bardzo , nazwę konta prześlę Priv

Gdybym mial oceniac relanie to sądze z max 20% stron to serwisy do których można się przyczepi

Wszystko zależy co rozumieć przez "serwisy do których można się przyczepić". Ja dla przykladu przyczepiam się jeśli co 10 link ląduje na jednej z wielu subdomen serwisu który pozwala robić darmowe fora (dzięki statlink znam już tych subdomen wiele). Fora te (często robione tylko dla punktów) daleko odbiegają od "wartościowej strony". Oczywiście niektórzy powiedzą że są unikalne więc jest ok.

Podtrzymuję prośbę o nie udostępnianie stron, na pewno nie na forum

Jasne , nie pisze po to żeby "mącić wodę" , bo sam chcę z systemu korzystać.

EDIT: literówka

Edytowane przez gothen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma unikalność do wartości. Mój generator stron pod linkme daje w 100% strony unikalne.

Wszystko zależy co rozumieć przez "serwisy do których można się przyczepić". Ja dla przykladu przyczepiam się jeśli co 10 link ląduje na jednej z wielu subdomen serwisu który pozwala robić darmowe fora (dzięki statlink znam już tych subdomen wiele). Fora te (często robione tylko dla punktów) daleko odbiegają od "wartościowej strony". Oczywiście niektórzy powiedzą że są unikalne więc jest ok.

zgadza sie ze generatory robią dla szukajek cos co mozna nazwac unilanym tekstem. Tyle ze u nas oprócz maszyny siedzi tez ludzik ktory te teksty sprawdza, a dodatkowo userzy szybko daja znac jesli ktos zakombinuje np po akcepcie :D

Unikalnosc to jedno z kryterium ktore decyduje o przyjeciu strony lub jej odrzuceniu, a wartosc to parametry które bierze pod uwage juz sam system przy naliczaniu punktów.

A te fora, zgadza sie , jest ich troche, ale te fora prowadza ludzie, są zróżnocowane tematycznie, a kazde pojawienie sie spamu (nawet niezamierzonego przez wlasciciela) jest nam zgłaszane. My interweniujemy u usera który naprawde solidnie sie go pozbywa. Fakt faktem mogloby byc ich mniej , chociazby celem lepszego róznicowania zasobów.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie na priv podsumuję temat w ten sposób :

Jeżeli rozpatrywać system pod kątem kryterium przyjmowania , na tle konkurencji na pewno wypada dobrze (choć już zdarzało mi się ze z linkme elite leciały strony które tu admini uważają za ok.)

Jeżeli rozpatrywać system pod kątem poprawności tezy że zrzesza tylko wartościowe serwisy (przyznaje się bez bicia ze błędnie taką założyłem) to wychodzi to słabo... Oczywiście znajdzie się zaraz ktoś kto przedstawi mi 100 argumentów że strona z 5 podstronami na darmowym template , na jednej stronie tekst o ogórkach na drugiej o budowaniu mostów jest wartościowa. Cóż , proszę się nie fatygować bo to co dla jednego jest podłogą dla innego jest sufitem.

Dla tych którzy mogli mnie źle zrozumieć , nie pisałem że mam 95% linków na qlwebach...

Z systemu mam zamiar korzystać.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz,karze(literowka zapewniam).Nie wiem dlaczego sie tak oburzasz.

Jestes typowym Polakiem,ktory chce zakombinowac,o czym swiadcza Twoje posty.Sam wystawiles sie na odstrzal,jestem pewny,ze Twoje konto bedzie regularnie przeswietlane - gratulacje:)Mozesz wiec korzystac z generatora.

Jezeli Twoja strona "firmowa" nie przynosi dochodow,to zapewne takiej jakosci sa tez Twoje uslugi.

Nie cierpie jak ktos NARZEKA na cos ,a pozniej z tego korzysta.Nie podoba sie,to nie korzystaj.Proste,a nie wylewaj swoich lez.

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes typowym Polakiem,ktory chce zakombinowac,o czym swiadcza Twoje posty.

Pozycjoner i psycholog w jednym , cóż jak widać wiesz o mnie wszystko.

Sam wystawiles sie na odstrzal,jestem pewny,ze Twoje konto bedzie regularnie przeswietlane - gratulacje:)Mozesz wiec korzystac z generatora.

Jestem tym faktem głęboko poruszony. Zmieniam zawód , zwalniam ludzi , zamykam firmę.

Jezeli Twoja strona "firmowa" nie przynosi dochodow,to zapewne takiej jakosci sa tez Twoje uslugi.

Nie moja. Przejrzałeś mnie moje usługi są kiepskie a sam jestem biedny.

Nie cierpie jak ktos NARZEKA na cos ,a pozniej z tego korzysta.Nie podoba sie,to nie korzystaj.Proste,a nie wylewaj swoich lez.

Dzięki że nakreśliłeś mi co lubisz , co cię denerwuje.

Szkoda tylko ze łzy wylewam tylko czytając twoje posty , wiec daj sobie chłopcze już spokój.

Z wycieczkami osobistymi zapraszam na priv.

Edytowane przez gothen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności