Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

System już dostał powera, od soboty zasobów pod Linki przyrosło dwukrotnie i mniej więcej o tyle ok (40%) wzrosła skuteczność przyrostu Linków. Wcześniej dla punktów na Linki były dodawane Strony pod Boksy (często bez miejsc Linkowych w ogóle) co powodowało zawrotne kurczenie się miejsc Linkowych i spadek wydajności, punkty z Boksów szły na Linki a miejsc linkowych nie przybywało, słowem patologia. Teraz dla punktów na Linki dodajemy Strony z miejscem na Linki bez odstępstw, bardzo szybko to uzdrowiło system. Operacja przebiegła mniej boleśnie niż nam się wydawało, a długoterminowe korzyści z tego posunięcia szybko wynagrodzą nam te chwile zamieszania w systemie. Pozdrawiam!

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja: Fajnie by było jakby skrypt który dodaje stronę do systemu sprawdzał czy użytkownik ma jedno z 3 kodowań i pisał komunikat jeśli nie. Ja nie miałem i linki userów się zakrzaczyły. Może by jeszcze wykrywał jakie kodowanie i sam by ustawiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lok: za małe storny 7-10 stron mozna wystartowac z poziomu 400 pkt

:)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Buncol: przeciwnie - głowna ma pr2, 10 podstron, wspolczynnik 0,65 ( startowało z 0,51 ) i bardzo unikalna tresc :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderacja potrafi czasem zaskakiwać. Mi nie przyjęto strony, ponieważ była rzekomo kopią całkowicie innej strony. Przyjęto mi natomiast bardzo porządną stronę z unikalnymi tekstami, ładnie wyglądającą i z minimalną ilością wychodzących linków (dwoma lub trzema). Swoją drogą to nie wiem dlaczego tylko 3/5 gwiazdek za taką stronę... A ponieważ linki nie wyświetlane były w stopce tylko w specjalnym dziale partnerzy w formie listy wypunktowanej to wszystko się posypało, gdy zaczęły się wyświetlać linki wraz z opisami. Porządną stronę wycofałem, gdy zobaczyłem, że jednak wysoka jakość serwisów w statlinku to tania bajka, chyba większość to syfiaste spamy z linkami w stopce wraz z linkami z innych SWL. Zdarzyło się też, że linki były widoczne w kodzie strony, ale sprytnie ukryte pod jakąś warstwą. A poniżej podaję przykłady 2 stron, które poniżej były zgłaszane moderatorom jako spam, jednak wciąż w systemie istnieją.

1. www.honda-p.ale-duzo.info/?O_banco

2. www.kominek.spaw.katowice.pl

Nie krytykuję statlinka, to jedynie moje osobiste refleksje. Ten SWL był w kilku miejscach przedstawiany trochę jako pierwszy system wymiany linków stałych, do którego warto wstawić nie te syfiaste spamy, a przeciętne lub nawet ciekawe serwisy wykonane nie tylko pod SWL. I trochę chyba jednak przesadzono w tej kwestii, a szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te strony wyleca wkrótce - tak sądzę :D powietrze zawsze się kiedyś oczyści ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A ponieważ linki nie wyświetlane były w stopce tylko w specjalnym dziale partnerzy w formie listy wypunktowanej to wszystko się posypało, gdy zaczęły się wyświetlać linki wraz z opisami...

W instalatorze są linki do opisów jak oddzielnie wyświetlać Linki z tekstem i Linki bez tekstu, wystarczy odrobina zainteresowania.

..Porządną stronę wycofałem, gdy zobaczyłem, że jednak wysoka jakość serwisów w statlinku to tania bajka, chyba większość to syfiaste spamy z linkami w stopce wraz z linkami z innych SWL...

Na naszym forum informujemy o postępach w Moderacji, między innymi wyjaśniamy możliwość wystąpienia serwisów gorszych jakościowo co było już przez nas powtarzane wielokrotnie (łatwo jest teoryzować co być powinno a czego nie powinno jednak warto zastanowić się głębiej jak w praktyce wystartować system o założeniach wzorowego zaplecza, odpowiadam zainteresowanym - na początku muszą być odstępstwa tak jak z nowej instalacji wodociągowej na początku musi polecieć brudna woda). Informujemy również na naszym forum o trwającym oczyszczaniu się statlinka. Wystarczy być na bieżąco.

...Zdarzyło się też, że linki były widoczne w kodzie strony, ale sprytnie ukryte pod jakąś warstwą...

Nie oszukujmy się, w każdym systemie można w taki czy inny sposób próbować oszukiwać, w naszym systemie jednak ma to krótkie nogi po pierwsze wciąż rozwijamy algorytmy, po drugie weryfikujemy zgłoszenia Użytkowników, którzy mają do tego stworzoną specjalną funkcję i coraz częściej z niej korzystają.

Nie krytykuję statlinka, to jedynie moje osobiste refleksje. Ten SWL był w kilku miejscach przedstawiany trochę jako pierwszy system wymiany linków stałych, do którego warto wstawić nie te syfiaste spamy, a przeciętne lub nawet ciekawe serwisy wykonane nie tylko pod SWL. I trochę chyba jednak przesadzono w tej kwestii, a szkoda...

Aspirujemy być nr jeden i codziennie dokładamy starań by tak się stało, nie odpoczywamy, dlatego mimo wątpliwości zapraszam do korzystania z systemu i sprawdzenia jakie daje efekty. Sytuacja będzie się tylko poprawiać tak jak się to dzieje od początku istnienia systemu notabene od 7 miesięcy a Ty Lesiu nie wycofując swojej idealnej Strony możesz się do tego dołożyć. Jako autorzy nie widzimy innego kierunku rozwoju, tylko jakość. Biorąc pod uwagę wiek systemu osiągneliśmy więcej niż zakładaliśmy.

poniżej podaję przykłady 2 stron, które poniżej były zgłaszane moderatorom jako spam, jednak wciąż w systemie istnieją
te strony wyleca wkrótce - tak sądzę :D powietrze zawsze się kiedyś oczyści ;)

a ja jestem tego pewien.

Pozdrawiam! Leon.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności