Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko tak nagle wzrosło ponieważ wciąż pracujemy nad autopromocją i ilości Linków autopromocji przekłamały statystykę nie nadążamy ze zmianami Wasza reakcja jest szybsza, jest to dla nas pocieszające, że się z tego korzysta :soczek: Już wszystko wróciło do normy, Pozdrawiam!

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

me2 - nie ma takiego usersa ;)

attack - zwineli pkt i pojechali do Pragi :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem o tym w majlu, ale nie dostałem jeszcze odp. czy moglibyście podać ilość stron w systemie, choćby w przybliżeniu, czy też jest to taka wielka tajemnica?

sry, ale niecierpliwość.

edit: złagodzenie tonu.

Edytowane przez spookypld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo alarmu ze nie mozna sie lognąć wejdz na panel i wtedu juz sie jest jako zalogowanym

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh została usunięta moja strona z powodu

Przyczyna odrzucenia strony: Strona zawiera treści z innych serwisów

Tylko strona o grze miała swojego redaktora i jest na tyle znana( ponad tysiąc wejśc dziennie i wysokie pozycje w google) że to inne serwisy ściągają treści z mojej strony. Malutka częśc tekstów jest cytatem twórców gry, które występować mogą również na innych stronach.

Drugi serwis tak samo, moje treści widnieją na blogach z 2008 a moja strona jest z 2006.

Rozumiem mocna moderacja ale bez przesady.

Wynika z tego, że do takich systemów nie warto dodawać serwisy, które mają organiczny traffic bo takie najczęściej są powielane.

Edytowane przez Laambada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laambada, jeżeli nigdy w życiu się nie pomyliłeś nie mam słów na usprawiedliwienie, jeżeli jednak zdarzyło Ci się, nie ma sensu podnosić wilkiego larum wystarczy zwyczjnie skrobnąć u nas na forum w reklamacjach wnioseczek o rozważenie Twoich argumentów i na pewno zostaniesz przeproszony jeżeli faktycznie coś przeoczyliśmy. Ty jesteś dla nas, my jesteśmy dla Ciebie.

Z logowaniem była chwilowa zawiecha, czasem chcielibyśmy wycisnąć z systemu więcej niż przewiduje to fizyka.

Stron mamy w przybliżeniu troche więcej niż domen i wciąż przybywa ;)

Pozdrawiam!

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laambada, jeżeli nigdy w życiu się nie pomyliłeś nie mam słów na usprawiedliwienie, jeżeli jednak zdarzyło Ci się, nie ma sensu podnosić wilkiego larum wystarczy zwyczjnie skrobnąć u nas na forum w reklamacjach wnioseczek o rozważenie Twoich argumentów i na pewno zostaniesz przeproszony jeżeli faktycznie coś przeoczyliśmy. Ty jesteś dla nas, my jesteśmy dla Ciebie.

Z logowaniem była chwilowa zawiecha, czasem chcielibyśmy wycisnąć z systemu więcej niż przewiduje to fizyka.

Stron mamy w przybliżeniu troche więcej niż domen i wciąż przybywa ;)

Pozdrawiam!

fajnie dzięki. zachęciliście mnie jak nie wiem co.

boże co za żenada. na proste pytanie nie umiesz odpowiedzieć? ciekawe jak się mają twoje słowa do lambdy w takim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spookypld Stron mamy średnio 10% więcej od domen, to się wciąż zmienia, część się aktywuje, część sie deaktywuje, część czeka na indeksację itp. Czy te info jest na wagę wejść czy nie wejść? Jesteśmy młodym systemem ale wyraźnie akcentującym swoją obecność dlatego skupiłbym się na opiniach skuteczności, statystykach, efektywności punktów, a w ogóle to chyba po prostu bym sprawdził.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już padła odpowiedź, ale całego wątku od początku nie śledzę, a informacji znaleźć nie potrafię...

W regulaminie pisze, że stronki presell pages nie są dodawane, a chciałbym dodać do systemu swoje blogi zapleczowe, które posiadają linki w treści, jednak tylko ja w nim dodaję arty :) Może jednak wyglądać jak precel, z tym że jest tematyczny. Nie posiada żadnej rejestracji, to zwykłe zaplecze, ale wygląd może mylić :)

Przechodzi taka stronka? Bo budowa typowo dla precla tematycznego, 1000 znaków - 2 linki w treści.

PS jak często moderujecie nowe strony?

Edytowane przez ilgesu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strony staramy sie moderowac raz dziennie, wczoraj byly, dziś juz tez byly akceptowane.

Nie akceptujemy precli dla ogółu, jak postawisz tylko dla siebie i bedziemy widzieć nie są tam promowane setki stron to bedzie to ok

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zalogowaniu się możesz "wrzucic" domenę do sytemu, z tym, że tak naprawde ona w systemie nie będzie dopoki jej nie aktywujesz po zainstalowaniu skryptu, czyli wrzucasz domenę, sprawdzasz ile masz za nią punktów i albo zostawiasz i dzialasz, albo kasujesz i tyle :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności