Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

koniecznosc strona głowna dlatego ze parametry strony glownej maja znaczny wplyw na ocene calej strony wiec nie mozemy oceniac za cos, czego pozniej nie ma w systemie, podstrony wedle uznania

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jeśli pytanie jest nieaktualne (trudno ogarnąć 37 stron), ale czy jest/będzie PP?

Cytat ze strony statlinka.

Program partnerski

W chwili obecnej nie przywidujemy programu partnerskiego z uwagi na ich osłabiający wpływ na system. 100% punktów oddanych jest w ręce użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałeś o tym może, że pp tworzy punkty, których tak naprawdę nie ma?

a jednak eweb potrafil stworzyc pp nie generujacy pustych pkt

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałeś o tym może, że pp tworzy punkty, których tak naprawdę nie ma?

Chłopie, urwałeś się z choinki? A jak ktoś zaczyna od zera, to reklama też przyniesie mu SAME koszta? Po co, skoro będzie na minusie, a firma ma przecież zarabiać? Pomyśl trochę, to nie boli...

1. System nie jest charytatywny i NA PEWNO 100% linków nie jest przeznaczonych dla userów

2. Właściciele systemu zawsze - analogicznie do reklamy - mogą wrzucić do systemu kilka SWOICH stron, które można przeznaczyć na te "punkty, których nie ma".

3. O overresellingu to już chyba nie ma co pisać... Chyba lepiej mieć w systemie dużo nowych domen (których sukcesywnie by przybywało) i tam wrzucać linki, niż żeby ta liczba była zbliżona do stałej i tylko umieszczać linki na wszystkich ich podstronach.

Brak PP to czysto pasywna postawa, porównanie do braku reklamy jest jak najbardziej na miejscu - przypomina tylko takie firmy "starej daty", gdzie jedyną reklamą była droga pantoflowa. Brakuje tylko narzekań właścicieli "oj jacy to my jesteśmy biedni" ^_^

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek_inc pozwól ze sami zdecydujemy o tym jaka strategie promocji przyjąc. Piszesz ze przypomina Ci firmy starej daty, gratuluje.

Chcilabym żebys sam kiedys zainwestowal tyle kasy w swoje klocki co my wlozylismy. Nie wiesz to nie pisz, jest niepisana zasada.

Nie robimy PP bo nie zamierzamy pompować sztucznych punktów ani zabierać userom punktów. Inne systemy mają, ok, pewnie brakuje nam tych stopek na pio polecam ,,najmocnieszny system" i ref ale trudno. Nie mamy też kont pro, u nas wszystko jest za free.

Piszesz o tym ze napewno 100% punktów nie idzie na userów. A co Ty mozesz o tym wiedziec? Nie pomyslales ze moze system zarabia inaczej? Slyszales cos o dofinansowaniu z zewnatrz?

Nie twierdze ze nie sprzedaje obecnie punktów ale wynikaja one wyłacznie z tego co wlozylem do systemu jako user na starcie i w trakcie jego rozwoju.

pozdrawiam

adek

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty mozesz o tym wiedziec?

Wiesz co, takie teksty rzucaj pokemonom, co nie znają realiów, widzą na oczy SWL pierwszy raz i dla których wyrażenie "dofinansowanie z zewnątrz" powoduje szerokie otwarcie oczu :)

Ja się wam absolutnie nie wtrącam w interesy, przecież to wasza sprawa. Pozwól mi natomiast mieć swoje zdanie (odpowiedziałem jedynie na głupoty KNS). Widzę też, że niewiele się pomyliłem pisząc o starej dacie, jeśli uważasz że userzy reklamują system tylko via stopki na PiO (ja sam wydaję na promocję ref w linkme ok. 1k miesięcznie). I dziwne, że linkme, które daje sporo % punktów jest jakimś nieopisanym trafem szczęścia ~ 2x silniejsze niż statlink :) Natomiast nie ukrywam, że chętnie wydałbym kilka stów miesięcznie na promocję waszego PP, stąd też moje pytanie. Ale jak napisałem - wasze zabawki, wasza sprawa jak promujecie system (w tym także przepiękny PR) i na czym zarabiacie.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty mozesz o tym wiedziec?

mialem na mysli nasz system a nie ogół.

Widzisz arek_inc kazdy ma jakas strategie. Ty piszesz ze my nie mamy PP to jestesmy starej daty. Ja natomiast moglbym napisac o Twoim biznesie rózne rzeczy startujac od groszowych serwerów i korelujac je z jakoscią suportu prawda? Ale po co :)

Nie mam w zwyczaju przepychac sie z nikim na puste slogany. Trzymam sie raczej powiedzeniach ,,psy szczekaja a karawana jedzie dalej".

Wiec robimy swoje :)

PP nie ma w systemie , a jesli będzie to nie bedzie powiązany z nabijaniem pustych punktów na stale i tyle w tym temacie. Nigdzie tez nie napisalem ze jestes pokemonem chociaz sam tak sie podpisujesz pod avatarem.

Co do siły systemów rozumiem ze przeprowadziles testy i stad taka opinia.

pozdrawiam

adek

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności