Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

no niestety też stwierdzam, że LinkMe jest daleko w tyle za statlinkiem... a może po prostu miałem takie szczęście :)

osobiście wole by statlink nie miał PP bo wówczas jedyna forma SKUTECZNEJ reklamy będzie fakt utrzymania systemu na wysokim poziomie, co spowoduje, że userzy sami będą polecali ten system i bez PP czego o stronach w LinkMe powiedzieć nie można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek_inc, :placze: Jeśli regulamin by nie zabraniał posiadania w stopce 3+ linków to pewnie miałbyś tam wszystkie SWL i hostingi? :)

Poziom Twojej wypowiedzi wskazuje, że masz +/- 12 lat...? Jeśli nie masz nic wartościowego do powiedzenia, to proszę, nie wywołuj mnie do tablicy bo robi się niepotrzebny OT.

Swoje testy robiłem (gwoli odpowiedzi na pytanie Adka), ale nie kłócę się jak dziecko "JA MAM RACJĘ;)" (bo i po co ma być ta przepychanka?), akceptuję wszelkie konstruktywne głosy. Osobiście uważam, że statlink to druga siła w stałych linkach w PL (i raczej proszę traktować to jako komplement), stąd - co piszę kolejny raz - interesowała mnie możliwość polecania i zdobywania puntów w ten sposób (PP). Absolutnie ref do statlink (gdyby takowy istniał) nie znalazłby się w żadnej mojej stopce na forach.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom Twojej wypowiedzi wskazuje, że masz +/- 12 lat...?

15 mam dokładnie :)

Jeśli nie masz nic wartościowego do powiedzenia, to proszę, nie wywołuj mnie do tablicy bo robi się niepotrzebny OT.

Nie rozumiem dlaczego boisz się wymiany zdań, tym bardziej, że jest to na temat Statlinka. Gorsze rzeczy się na forum dzieją.

akceptuję wszelkie konstruktywne głosy

:P

Rozumiem Cię i szanuję Twoje zdanie, nie tylko jako zdanie moderatora forum. Szukasz łatwiejszej drogi niż zdobywanie punktów przez strony, ok :)

Jeśli popierasz wszystko swoimi testami to nie pozostaje mi nic jak tylko spasować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz łatwiejszej drogi niż zdobywanie punktów przez strony, ok :P

Chłopie daj już sobie spokój, co? Wydanie pieniędzy jest łatwiejsze? Bo co, one się same drukują? Mam taką maszynkę na biurku, Eh...

I Ty się dziwisz, czemu nie chcę kontynuować tej "wymiany zdań"? Za oknem, w piaskownicy, dzieciaki już wiedzą, że aby mieć kasę, trzeba na nią zapracować, że ona z nieba nie spada. No ale widocznie niektórzy do tych rzeczy muszą sami dojść...

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek_inc

Ja nie rozumiem dlaczego ty się starasz cały czas udowodnić, że jestem dzieckiem i cały czas do tego wracasz... Tak! Zgadłeś! ;)

Łatwiejsze od wydawania pieniędzy jest zrobienie własnych stron.

Słuchaj Adek, czy w systemie są rozdawane jakieś punkty dodatkowo za samą domenkę i mniej punktów za subdomenę?

Bo mam taki pomysł i nie wiem czy się angażować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w zasadzie na subdomenie można dostać 2 gwiazdki najwięcej. Żeby mieć 4 lub 5 gwiazdek trzeba między innymi mieć strony po 100 podstron (przynajmniej tak pisze w regulaminie), takich stron nie opłaca się robić na subdomenie. Wychodzi z tego, że 3 gwiazdki max za taką stronę około 15 podstron, odjąć jedną gwiazdkę za subdomenę to zostają dwie... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności