Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Tomahawk dwa wątki wczesniej napisales ze nie dodałes sie do naszego systemu bo ma slaba grafike......

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...mp;#entry577581

a teraz wypowiadasz sie jakbys testowal go od jakiegos czasu i porównujesz z innymi systemami ;)

Lubimy krytyke ale konstruktywną

pozdrawiam

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No testuje go od jakiegoś czasu... tego samego dnia co napisałem że słaba grafa to i się zarejestrowałem.

I po tygodniu stwierdzasz ze system nie ma powera... Nie wiem czy wiesz ale czasami lepiej jest nic nie pisac niz pisac glupoty i sie kompromitowac... Jak napisal Adek wez go potestuj miesiac-dwa i dopiero wtedy wyciagaj wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby same wartościowe strony są przyjmowane ale moim zdaniem linkme na początkuswego istnienia miało dużo większego powera.

złej baletnicy to i rąbek spódnicy ........

mówią ze dobry pilot to i na miotle poleci, nie wiem czego oczekiwałeś wypozycjonowania "opony" w dwa tygodnie ? takie rzeczy to tylko w erze

Statlink jest naprawdę dobrym systemem , wiadomo kto sie za nim kryje dobra i rzetelna firma, masz problem napisz , zadzwoń pomogą.

Nie mniej SWL nie są dla każdego a różnica miedzy rotacyjnym a stałym jest duża bo do stałego trzeba mieć więcej cierpliwości i jego "moc" wolniej wychodzi, dla czego wolniej to nie będe Ci tłumaczył.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu się zrobiło gwarno, skąd te poruszenie? ;)

Dużo dobrego piszecie to bardzo cieszy!

Statlink jest naprawdę dobrym systemem , wiadomo kto sie za nim kryje dobra i rzetelna firma, masz problem napisz , zadzwoń pomogą.

widzę, że nie do końca wiesz kto się za nim kryje Xann.

Adek dobry system nie musi mieć PP bo jest dobry ;) od dawna wiadomo ze PP to wpompowywanie pustych pkt co obniża wartość systemu, a statlink stał sie liderem stałych SWL przez konsekwencje swojej pracy

przez konsekwencję to dopiero na trzecim miejscu, na pierwszym przez przypadek natknięcia się na siebie dwóch panów, na drugim przez założenia.

Czy jest jakaś szansa na pomoc z zatwierdzeniem strony? Pisałem na maila, forum systemowe ale bez odpowiedzi...

arek_inc Twój temat weryfikuję od wczoraj, dziwna sprawa, problem nie jest jeszcze zidentyfikowany.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irek nowy konkurs, wygrana jest za najwieksza ilosc wazeliny, jednostka miary to kilogram ;)

Statlink jest naprawdę dobrym systemem , wiadomo kto sie za nim kryje dobra i rzetelna firma, masz problem napisz , zadzwoń pomogą.

jasne do Noela (Leona) w sprawach technicznych to on pisal ten system od zera, do Adka moderacja i cala reszta :)

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sugestii:

1. Przypomnienie na e-mail o kończącym się transferze jako opcja (jeśli jest a nie widzę, sorki).

2. Możliwość ustalania kilku anchorów dla 1 linka i wtedy równomierny rozkład (1 - 100%, 2 - 50%, 3 - 33% itd.).

3. PP... jeśli już się tak bronicie przed tworzeniem pustych puntów, to ich nie róbcie. Można to rozwiązać inaczej, np:

3.1. User polecający ma X gratis linków na stronach poleconego (za te linki osoba polecona nie dostawałaby punktów).

3.2. User polecony oddaje np. 5% uzyskanych przez siebie punktów (wcale nie musi o tym wiedzieć, że przyszedł do systemu z PP).

3.3. Parę innych możliwości bezpiecznych, które mogą się jedynie zakończyć tym, że system będzie coraz większy a userzy będą mieli materialną mobilizację do polecania systemu.

4. Zmiana szaty graficznej... zero związku ze skutecznością, ale nie dziwcie się jak zaraz dadzą statlink.pl obok az pl w konkursie na najbrzydszą stronę w Internecie :)

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności