Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie opcja Gold to korzystanie ze stalinka stanie się nieciekawe, ponieważ linki będą warte tyle co wpis do pierwszego lepszego katalogu.

sorki ale nie za bardzo zrozumialem o co Ci chodzi? ;)

Jak mozna porównać link na stronie z PR , link z głownej + podstron, gdzie wychodzacych jest pare sztuk do linku na jakiejs tam podstronie z katalogu w którym mamy pare pierdyliardów linków out ? :)

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdanie użytkowników ma jakieś znaczenie, to ja również uważam, że wprowadzenie opcji GOLD jest bez sensu i niczym dobrym się nie skończy.

Lepiej, żeby statlink jako JEDNOŚĆ oferował JAKOŚĆ. Wszystkie moje strony w serwisie to działające serwisy z wysokimi PR, aktualnie jakoś sobie tego nie wyobrażam - mam je usunąć i od nowa zbierać punkty? Czy zatrzymać i z założenia dostawać badziewne linki?

Nie bardzo rozumiem, dlaczego nastawiacie się głownie na nowe serwisy - a gdzie docenianie obecnych? Ja np. wrzuciłem do was 90% moich najlepszych rzeczy i nie planuję tworzyć nowych, dobrych serwisów w najbliższym czasie.

Tak jak ostatnio dałem dużego plusa, tak teraz daję ogromnego MINUSA.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek_inc pytanie kierowalem do buncola. Ty jak marudziles tak ciagle marudzisz ;) . To czy zdanie userow sie dla nas liczy rozumiem ze bylo pytaniem retorycznym, bo nie chce chyba mi sie z nim polemizować.

Przed wdrozeniem czegokolwiek zapoznamy userów systemu z opcją gold i ocenicie ją sami, nie krytykujmy czegoś czego nie znamy :)

Tak jak większość z Was tez zajmuje sie SEO, żyje z tego i jest to narzędzie którego mi brakuje jesli chodzi o skuteczniejszą automatyzacje mojej pracy. To takie zapełenienie własnie tej luki.

Co do założeń to nie bedzie to zaden elit, slim itp czy podzial na gorsze czy lepsze. Statlink z założenia jest ,,elite" i to sie nie zmieni.

To będzie nowe dodatkowe narzędzie, nikt nie musi za siłe z niego korzystać, idea przyjmowania i promowania dobrych stron w statlinku pozostanie ciągle ta sama.

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje marudzenie jest konstruktywne :)

Proste pytanie: Strony lepsze będą szły do GOLD a gorsze do slim...tfu, statlink'a?

Przecież to oczywiste, że dobre serwisy bedą ludzie dodawać do GOLD a gorsze do zwykłego statlinka. Czyli ja zw swoimi dobrymi serwisami zostanę w gorszej grupie - tylko dlatego, że strony dodałem przed pojawieniem się funkcjonalności. Nie wiem czy Ty to widzisz, ale powinno to działać co najmniej odwrotnie...

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek_inc nie jest tajemnicą ze jest pewne ryzyko z przystąpieniem do SWL. To jak to się rozklada procentowo między rotacyjny, staly pozostawiam Wam. Jesli tak jest, to duza część osób posiada naprawde dobre strony których nie doda do zadnego SWL na zasadach takich jak obecnie. (system emituje Ci setki linków wychodzących w obrębie całego serwisu).

I to jest propozycja własnie dla takich osób/stron, że link uzyskany będzie bardzo mocny bo bedzie dotyczyc całego serwisu a emitowana będzie liczba linków na serwisie dodanym znikoma (kilka sztuk).

To bedzie bardziej jak taka platforma służąca do wymiany linków przy zachowaniu pewnych zasad co do PR, ilosci linków out. Wiec skoro będzie to nowa dodatkowa funkcjonalność to nie ma musu z jej korzystania.

Obecnie dodajesz strony i dostajesz załóżmy iles tam tysięcy punktów które zamieniasz na iles tam tysięcy linków (nie o liczby teraz chodzi) . Nowa funkcjonalnosc to pare linków za pare punktów. To i to wg mnie przy SEO jest tak samo potrzebne ( chodzi o sposób linkowania) jak słabsze linki w ogromnych ilosciach. Bo w tej całej zabawie chodzi o dywersyfikacje linkowania zgodzisz sie ze mna chyba? :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adku źle mnie zrozumiałeś, ja rozumuje tak, że będą punkty

Statlink - czyli wszystko bez pr

Statlink gold - same domeny z PR

Obecnie gdy dodam nową domenę to mam punkty. Dodaje link i może tak być, że zostanie zamieszczony na stronie z PR5.

Po zmianach, gdy dodam nową domenę nie uzyskam punktów GOLD. Gdy dodam link będzie on wyświetlany wyłącznie na domenach z PR=0.

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie prosciej (i przejrzyściej) bylo by np. przydzielanie punktow GOLD za strony z > *** ?

Np.:

*** - 20 pkt gold

**** - 40 pkt gold

itd.

Minimum formalnosci, zero kombinacji.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adku źle mnie zrozumiałeś, ja rozumuje tak, że będą punkty

Statlink - czyli wszystko bez pr

Statlink gold - same domeny z PR

Obecnie gdy dodam nową domenę to mam punkty. Dodaje link i może tak być, że zostanie zamieszczony na stronie z PR5.

Po zmianach, gdy dodam nową domenę nie uzyskam punktów GOLD. Gdy dodam link będzie on wyświetlany wyłącznie na domenach z PR=0.

no wlasnie buncol nie :) nie bedzie zadnych podziałów na gorsze lepsze. Arkowi odpisalem bardziej szczegółowo.

Całkowicie inna forma emisji linków i pozyskiwania linków. To co jest -zostaje , nic nie przenosimy do golda. Nawet bym powiedzial że kryteria przyjmowania stron do golda to uniemożliwią ;)

Minimum formalnosci, zero kombinacji.

nasze minimum formalnosci i zero kombinacji prawdopodobnie bedzie wygladalo tak: liczba miejsc zadeklarowanych do emisji (np 3) razy PR np 3 daje =9 punktów

Tez łatwo? :)

A odbiór wg uznania, chce 9 stron z PR1 to dostaje, chce 3 z PR3 to tez dostaje itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez łatwo? :)

No bardzo łatwo. Tylko ja ciągle nie potrafię zrozumieć dlaczego przekreślone (z góry) są istniejące już serwisy? Dlaczego one mają być gorsze? Dlaczego za nie nie będą naliczane punkty? Cały czas nawiązuję choćby do tej mojej strony z PR=5.

Czy polityka systemu ma się opierać tylko na DODAWANIU dobrych stron, czy też żeby ISTNIEJĄCE trzymały dobry poziom?

Rozumiem, że chcecie zachęcić do dodawania nowych dobrych stron, ale jeśli w ten sposób dyskryminujecie obecne, to to na pewno nie jest fajne i zostawia spory niesmak. No chyba, że stawiacie się na równi z molochami typu TP, Orange itp. ze jak klient już podpisze umowę to jest przez 2 lata traktowany jak dojna krowa i tylko nowym klientom oferuje się promocje (choć mam cichą nadzieję, że tak nie jest ze statlinkiem).

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to opiszcie to lepiej w panelu użytkownika :) Bo dzisiaj już z 3 osoby ze mną na ten temat rozmawiały i podobnie to zinterpretowali jak ja :)

wiesz całkowicie odkrywac sie nie mozemy na tym etapie, konkurencja nie śpi ;)

arek_inc ale przeciez punkty są i będą naliczane, kwestia tego czy chcesz je mieć punkty standardowe czy te gold. Dlaczego piszesz ze są przekreslane? Przecież wszystko dalej bedzie funkcjonować na dotychczasowych warunkach.

To czy dbamy o poziom stron w systemie udowadnialismy chyba nie raz wprowadzając wiele ,uniedogodnień" dla stron słabych (punktacje, zmiana liczby linków out, ograniczenia co do ilosci subdomen itd) . Przyglądamy się temu i napewno nie raz jeszcze wyjdzie coś od nas co wpłynie na podsnieniesie tegoż właśnie poziomu. Nie tworzymy nowych produktów pod nowymi nazwami, nowych systemów innych niż staly tylko dlatego ze chcemy robic tylko to i skupiać sie wyłącznie na Statlinku.

Gold to tylko nowa funkcjonalność pod logo systemu, stworzona wyłącznie dla tych którzy chcą otrzymać link na domenie na której nie są emitowane duze ilosci linków a mają taką własnie potrzebe. Jeśli połączymy funkcjonalnosci to gold nie bedzie sie niczym różnił od tego co mamy.

A i co do 2 letniej umowy, u nas promocja jest cały czas z opcją wyjścia z niej w kazdej chwili a nie po 2 latach, wiec chyba nawet lepiej jak w Erze ;)

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia tego czy chcesz je mieć punkty standardowe czy te gold

Czyli jednak - albo standardowe albo gold?

Dlaczego piszesz ze są przekreslane?

Bo strony raz dodanej (czytaj - która jest już w systemie) nie można będzie zgłosić do GOLD.

Dobra... i tak zrobicie, co uznacie za słuszne.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek technicznie mozesz wyjsc i wejsc jesli bedziesz widzial częsciowo zapotrzebowanie na gold (to jeszcze pozstawiamy do dyskusji). Sugeruje tez przetestowanie tego (zaprosimy userów do testów) i dopiero jak dostaniemy od Was opinie, połatamy jakies tam krzaczki to wypuścimy to na rynek.

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności