Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Może ja dorzucę kilka słów wyjaśnienia, nowa funkcjonalność ma być czymś nowym, nikogo nie dyskryminuje i nie pozostawia na pstwe losu jak TP czy orange co sugeruje Arek. Obydwie funkcjonalności (ta standardowa i gold) będą się uzupełniać a nie konkurować, nie jest to powielanie pomysłów innych systemów na podział jakościowy - to jest rozszerzenie funkcjonalne!

Za wcześnie jest jeszcze by rozdmuchiwać temat, daliśmy Wam info żebyście mogli sobie coś przygotować na testy, naprawde dobre Strony i taki był cel infa. Szczegółów funkcjonalnych nie chcemy jeszcze zdradzać i stad biorą się Wasze obawy - z niewiadomej. Dajcie nam jeszcze pare dni, ocenimy golda jak już będziecie wiedzieli dokładnie o czym rozmawiamy taka jest moja propozycja, jeżeli wspólnie dojdziemy do wniosku, że GOLD może nam zaszkodzić co jest mało prawdopodobne - nie wdrożymy tego.

Co do Stron pod golda, czy nie macie w swoich zasobach Stron których nie dodalibyście (i nie dodajecie) do swl'i ? Na pewno takie macie! Gold ma być funkcjonalnością, która ma zmienić to myślenie.

Amii - punktacja jest opisana na naszym forum na tyle na ile chcemy zdradzać metodę jej liczenia, reszta pozostaje naszym niejawnym prawem autorskim.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:)

Chcialem sie dowiedziec Panowie czy wam tez tak wolno punkty + linki sie dodaja na strone dodana do Statlinka. U mnie zaakceptowana bodajze z 5 dni temu i wszystko working ale poki co zaledwie 5 linkow wiec wychodzi 1 dzien na 1 link takim tempem moze za rok wykorzystam zaplecze... Tez tak macie?

ps. rozumiem ze jezeli mam strone gdzie jest powyzej 100% wymagania na dana kategorie to moze isc wolno ale kurde :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się naliczają punkty bardzo wolno. Przypuszcza, że to wina tego, że system ma mało użytkowników. Głupio to zabrzmi, ale przydałoby się trochę pustych punktów. W innych systemach rolę tę spełniają punkty za programy partnerskie, ale tego by nie polecał.

Może lepiej dawać punkty na kredyt - dajmy na to 30-50% punktów za stronę od ręki. Wtedy mając dużo punktów mógłbym dawać więcej linków a to z kolei dawałoby punkty innym. Kredyt nie powoduje ryzyka, że zabraknie miejsca na linki - bo fizycznie liczba się będzie zgadzać, sprawia jedynie, że szybciej mogę wydatkować moje punkty co jest korzystne dla wszystkich, także dla systemu.

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl jest bardzo dobry. Rozumiem ze ze stronkami cos powinno byc robione ale mysle ze wiekszosc osob cos robi u mnie np. strona jest dodawan kazdego dnia do 2 precli + zyskuje BL ze sporego serwisu tematycznego wiec caly czas sie cos dzieje i nowe podstrony googlarka szybko indeksuje indeksuje natomiast jak z pkt pisalem...

Co do wypowiedzie Kobola to calkowicie sie zgadzam jak i pewnie wiekszosc osob stąd. Napewno wplynelo by to na rozwoj systemu.. Pownniscie sie nad tym zastanowic :)

Edytowane przez mark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poinformować, że będzie wprowadzona modyfikacja dotycząca usuwania Linków, będzie można usuwać ich więcej.

Jeżeli chodzi o kredyty, raczej nie przychylimy sie do propozycji zwiększenia kredytu punktowego ponad obecne rozwiązanie. System w obecnej postaci docenia stałych Użytkowników, stabilnych i na takich Użytkownikach nam najbardziej zależy. Poza tym to nie przypadek, że jakościowe Strony łapią szybciej i więcej Linków/Punktów a Strony słabe mniej i wolniej, takie działanie systemu wpisuje się w naszą politykę jakościową oraz przekłada się na skuteczność. System przydziela Linki roztropnie (wolno - to złe określenie).

W ramach ścisłości dodam, że kredytowanie funkcjonuje u nas od powstania systemu, można o tym przeczytać w opisie systemu, jednak dla Stron o słabych parametrach jest ono śladowe i nie oczekujmy by się to zmieniło ponieważ to nie ten kierunek :D . Raczej zamiast zwiększać kredyt będziemy Was zachęcać do dodawania Stron o większym poziomie. Podaję 3 przykłady kredytu dla Stron świeżo dodanych do których jeszcze nie trafił żaden Link, wnioski pozostawiam Wam:

Rekordów spełniających kryteria: 1, Suma PR: 3, Suma Site Google: 10, Ilość podstron w Statlink: 336 szt, Potencjalna ilość Slotów: 2688 szt, Ilość Linków emitowanych: 0 szt, Wykorzystanie potencjalnych zasobów: 0%, Średni współczynnik ilości treści: 0, Średnia Ocena: 4, Ilość generowanych Punktów: 1004 pkt
Rekordów spełniających kryteria: 1, Suma PR: 1, Suma Site Google: 3400, Ilość podstron w Statlink: 54 szt, Potencjalna ilość Slotów: 432 szt, Ilość Linków emitowanych: 0 szt, Wykorzystanie potencjalnych zasobów: 0%, Średni współczynnik ilości treści: 0, Średnia Ocena: 3, Ilość generowanych Punktów: 188 pkt
Rekordów spełniających kryteria: 1, Suma PR: 0, Suma Site Google: 88, Ilość podstron w Statlink: 11 szt, Potencjalna ilość Slotów: 66 szt, Ilość Linków emitowanych: 0 szt, Wykorzystanie potencjalnych zasobów: 0%, Średni współczynnik ilości treści: 0, Średnia Ocena: 2, Ilość generowanych Punktów: 24 pkt

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekordów spełniających kryteria: 1, Suma PR: 3, Suma Site Google: 10, Ilość podstron w Statlink: 336 szt, Potencjalna ilość Slotów: 2688 szt, Ilość Linków emitowanych: 0 szt, Wykorzystanie potencjalnych zasobów: 0%, Średni współczynnik ilości treści: 0, Średnia Ocena: 4, Ilość generowanych Punktów: 1004 pkt

Nie wierzę... czy możesz w takim razie sprawdzić stronę o ID 17327?

PR = 5, podstron w systemie 27841 i ledwo 730 punktów (średnio +10 dziennie - jak na mój gust, to stanowczo za mało, wcale nie czuję się przez to doceniony...).

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to mam przydzielonych ileśtam linków a w Twoim przykładzie?

Ilość Linków emitowanych: 0 szt, Wykorzystanie potencjalnych zasobów: 0%, Średni współczynnik ilości treści: 0,

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poinformować, że będzie wprowadzona modyfikacja dotycząca usuwania Linków, będzie można usuwać ich więcej.

Jeżeli chodzi o kredyty, raczej nie przychylimy sie do propozycji zwiększenia kredytu punktowego ponad obecne rozwiązanie. System w obecnej postaci docenia stałych Użytkowników, stabilnych i na takich Użytkownikach nam najbardziej zależy. Poza tym to nie przypadek, że jakościowe Strony łapią szybciej i więcej Linków/Punktów a Strony słabe mniej i wolniej, takie działanie systemu wpisuje się w naszą politykę jakościową oraz przekłada się na skuteczność. System przydziela Linki roztropnie (wolno - to złe określenie).

W ramach ścisłości dodam, że kredytowanie funkcjonuje u nas od powstania systemu, można o tym przeczytać w opisie systemu, jednak dla Stron o słabych parametrach jest ono śladowe i nie oczekujmy by się to zmieniło ponieważ to nie ten kierunek :D . Raczej zamiast zwiększać kredyt będziemy Was zachęcać do dodawania Stron o większym poziomie. Podaję 3 przykłady kredytu dla Stron świeżo dodanych do których jeszcze nie trafił żaden Link, wnioski pozostawiam Wam:

Rekordów spełniających kryteria: 1, Suma PR: 3, Suma Site Google: 10, Ilość podstron w Statlink: 336 szt, Potencjalna ilość Slotów: 2688 szt, Ilość Linków emitowanych: 0 szt, Wykorzystanie potencjalnych zasobów: 0%, Średni współczynnik ilości treści: 0, Średnia Ocena: 4, Ilość generowanych Punktów: 1004 pkt
Rekordów spełniających kryteria: 1, Suma PR: 1, Suma Site Google: 3400, Ilość podstron w Statlink: 54 szt, Potencjalna ilość Slotów: 432 szt, Ilość Linków emitowanych: 0 szt, Wykorzystanie potencjalnych zasobów: 0%, Średni współczynnik ilości treści: 0, Średnia Ocena: 3, Ilość generowanych Punktów: 188 pkt
Rekordów spełniających kryteria: 1, Suma PR: 0, Suma Site Google: 88, Ilość podstron w Statlink: 11 szt, Potencjalna ilość Slotów: 66 szt, Ilość Linków emitowanych: 0 szt, Wykorzystanie potencjalnych zasobów: 0%, Średni współczynnik ilości treści: 0, Średnia Ocena: 2, Ilość generowanych Punktów: 24 pkt

Chciałbym żebyśmy nie stracili wątku, chodzi o ukazanie różnic w uzyskanym kredycie punktowym dla Stron, które są na tym samym etapie wdrożenia i mają takie same pozostałe parametry.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekordów spełniających kryteria: 1, Suma PR: 3, Suma Site Google: 10, Ilość podstron w Statlink: 336 szt, Potencjalna ilość Slotów: 2688 szt, Ilość Linków emitowanych: 0 szt, Wykorzystanie potencjalnych zasobów: 0%, Średni współczynnik ilości treści: 0, Średnia Ocena: 4, Ilość generowanych Punktów: 1004 pkt

Jak przy SITE=10 uzyskać 336 podstron w statlink?

Jak wpływać na zwiększenie czynnika ilość podstron w statlink bo to jest kluczowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dark, jest to bardziej parametr informacyjny, obrazujący "przysfajalność Strony" dla Statlinka, jeżeli ten parametr jest słaby (mniejszy od Site) to albo kuleje podlinkowanie Strony (ewentualnie linkowanie wewnętrzne) lub duży odsetek podstron nie spełnia innych wymogów choćby ilości treści (słów) na podstronie.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności