Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

A czy nie jest tak, że zostało to "gruntownie przemyślane" w czasach, gdy statlink raczkował i każda strona i IP się liczyła?

Może warto to przemyśleć ponownie, zrobić to bardziej życiowo - w sensie, że np. dobra strona ma min 100 słów.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gdy ktoś tak zacznie generować podstrony (rozumiem, że po moderacji) to jestem pewny że bedą zgłoszenia użytkowników i strona zostanie szybko usunięta.

Gdy użyszkodnik zacznie robić podobnie na innych stronach, to poleci całe konto, więc jak dla mnie kryterium słów jako "zabezpieczenie" przed spamem to nie jest dobre rozwiązanie.

Mi np. nie przeszkadza link na stronie formularza kontaktu, a tam nie ma dużo znaków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek odnosze wrażenie, że na siłe chcesz pokazać jak to jesteś pokrzywdzony przez korzystanie z Statlinka.

Skoro punktacja Ci się nie podoba, za mało punktów dostajesz i nie pasuje Ci ciągle coś to może zrezygnuj ?

nie wiem dlaczego Adkowi robisz taki czarny PR w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek odnosze wrażenie, że na siłe chcesz pokazać jak to jesteś pokrzywdzony przez korzystanie z Statlinka.

Skoro punktacja Ci się nie podoba, za mało punktów dostajesz i nie pasuje Ci ciągle coś to może zrezygnuj ?

nie wiem dlaczego Adkowi robisz taki czarny PR w tym temacie...

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=594798

Przeczytaj, nie ma sensu dwa razy tego samego tłumaczyć.

Dziwne jest to, że ZAWSZE ktoś moje pomysły i przemyślenia popiera (niezależnie czy jest to 1 czy 10 osób ). Nie zastanawia Cię to?

Bym chciał robić czarny PR to pisałbym "spadajcie stąd, idźcie do linkme - tam lepiej". Ale chyba niektórzy nie widzą różnicy pomiędzy KONSTRUKTYWNYMI uwagami i pomysłami, a pospolitym narzekaniem i anty-reklamą.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konstruktywnie rzecz ujmując w Linkme nie jest lepiej !

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest lepiej, ale też nie gorzej. Po prostu jest inaczej, bo w jednych elementach wygrywa jeden system, w innych drugi. Ale tu gadamy akurat o pierwszym ;)

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gdy ktoś tak zacznie generować podstrony (rozumiem, że po moderacji) to jestem pewny że bedą zgłoszenia użytkowników i strona zostanie szybko usunięta.

Gdy użyszkodnik zacznie robić podobnie na innych stronach, to poleci całe konto, więc jak dla mnie kryterium słów jako "zabezpieczenie" przed spamem to nie jest dobre rozwiązanie.

Tak Dark, jednak lepiej jest przeciwdziałać pewnym zachowaniom choćby przez wzgląd na moc systemu, wydajność itp. możemy rozciągać polemikę na temat tego mechanizmu ale chyba szkoda czasu - przecież to jest drobiazg, funkcjonuje, ma pozytywny wpływ na system i niech tak zostanie.

nie wiem dlaczego Adkowi robisz taki czarny PR w tym temacie...

mnie jeszcze bardziej zastanawia to dlaczego Noelowi robi taki czarny PR w tym temacie.

Nie jest lepiej, ale też nie gorzej. Po prostu jest inaczej, bo w jednych elementach wygrywa jeden system, w innych drugi. Ale tu gadamy akurat o pierwszym ;)

Tak, statlink to ten pierwszy system.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam dla jasności - zależy mi na tym, żeby statlink stał się liderem statycznych SWL. Jeśli jakieś moje wypowiedzi odbierane są jako próba zaszkodzenia systemu, to oznajmiam, że absolutnie nie mam tego na celu.

mnie jeszcze bardziej zastanawia to dlaczego Noelowi robi taki czarny PR w tym temacie.

Ok. To była moja ostatnia wypowiedź tutaj.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie powracające do mojej wypowiedzi. Dlaczego nie mam możliwości usunięcia linka ze strony która mi się nie podoba? Jest taka możliwość, ale o ile się nie mylę tylko raz na jakiś czas. Gdyby była możliwość usunięcia linka, moglibyście zainstalować jakieś statystyki które by mówiły z których stron najczęściej są usuwane linki i zaglądnąć na nie w celu sprawdzenia czy nie są spamem. W tym przypadku można by było całkowicie zrezygnować z funkcji "zgłoś spam".

Pewnie zaraz ktoś napisze, że jak narzekam na system to żebym sobie znalazł inny haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jeszcze bardziej zastanawia to dlaczego Noelowi robi taki czarny PR w tym temacie.

Ok. To była moja ostatnia wypowiedź tutaj.

Arek nie popadaj w czarną rozpacz, tym stwierdzeniem chciałem delikatnie dać Fikasowi do zrozumienia, że Statlink to nie tylko Adek ale i również Noel jak nie przede wszystkim :)

Co się Ciebie tyczy uważam że jesteś konstruktywny tylko często przesadzasz, tworzysz kontent.

A ja mam pytanie powracające do mojej wypowiedzi. Dlaczego nie mam możliwości usunięcia linka

konrix oczywiście, że jest taka opcja nawet o niej dużo pisaliśmy dosłownie kilka postów wyżej, rozejrzyj się proszę po forum i po systemie. Tam gdzie masz zgłoś spam masz też opcję wycofaj Link.

Pewnie zaraz ktoś napisze, że jak narzekam na system to żebym sobie znalazł inny haha

co za zgryźliwość :)

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noel. Myślę, że warto rozróżnić (wyjaśnić) pewne sprawy.

1. Ze statlinkiem na poważnie współpracuję dopiero od około miesiąca. To co było wcześniej jakby nie ma nic wspólnego z tym, co jest teraz. Wtedy mieliśmy sporo zatargów i było delikatnie mówiąc - nieciekawie. Wtedy mi na statlinku nie zależało.

2. Od rozpoczęcia współpracy, aktywnie "mówię co myślę", bo wrzuciłem tu najlepsze swoje strony (a to oznacza, że zaczęło mi zależeć i de facto wiążę z systemem sporą nadzieję). Oczywiście, mam w tym swój interes żeby: a) dostać dużo punktów :) było jak najwięcej funkcjonalności c) żeby linki były dobrej jakości.

O "a" nie ma co pisać.

Punkt "b" jest bez zarzutu, rozwijacie się. Wprowadzacie moje pomysły.

Faktycznie, narzekanie co do punktu "c" NIE jest konstruktywne, jednak przez tę krytykę nie krytykuję stricte systemu, a pobocznie sugeruję jak to zmienić, czyli: I) uzależnić ilość usuwanych linków do posiadanych linków (to wkrótce ma być) i II) wpuszczać do systemu lepsze strony (to już sami zaczęliście robić przez zwiększenie kryteriów). Mam nadzieję, że te problemy z punktem "c" się wkrótce wyklarują przez I oraz II.

co za zgryźliwość

Ale coś w tym jest :P Też poprosiłem jedynie abyście "ponownie przemyśleli" te współczynniki i dostałem odpowiedź, że jak się nie podoba to sija :)

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konrix oczywiście, że jest taka opcja nawet o niej dużo pisaliśmy dosłownie kilka postów wyżej, rozejrzyj się proszę po forum i po systemie. Tam gdzie masz zgłoś spam masz też opcję wycofaj Link.

Możliwość usunięcia linka raz na jakiś czas mnie nie zadowala.

"Ktoś" pisał niedawno "Chciałem poinformować, że będzie wprowadzona modyfikacja dotycząca usuwania Linków, będzie można usuwać ich więcej."

Właśnie takiej modyfikacji oczekuje.

co za zgryźliwość :)

Raczej obserwacja tematu :)

Edytowane przez konrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dodałem swoje forum do systemu. Zobaczymy jak to się nam będzie współpraca układać.

Mam pytanie. Jeśli dziś dodaje forum, które ma 1 podstrone w Google, ale za tydzień będzie miało ponad 50, to czy będę mógł prosić o ponowne rozpatrzenie mojej strony w celu uzyskania lepszej oceny?

site ma nie wiele wspolnego z oceną. Jesli masz 1 site to nie wejdziesz do systemu. Zreszta co to za forum z 1 site........

Co do wyedytowania linków z mojego postu to chyba ja juz nie moge z poziomu usera, moze arek jako mod ma wieksze uprawnienia :)

Mi np. nie przeszkadza link na stronie formularza kontaktu, a tam nie ma dużo znaków ;)

nie mozna tez popadać w skrajności i trzeba mieć też podobne podejscie do tematu jak Dark. Bo cóż to za natruralna strona jak jest ,,krysztalowa" czyli bez stron zero-tekstowych (typu kontakt, forms, czy jakiejs tam niewielkiej kopii czegos z netu)

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności