Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

ilgesu nie planujemy zwiększenia ilości wpisów, nie chcemy tworzyć z tego kolejnej wielkiej funkcjonalności jest to raczej dodatek, możemy zwiększyć okres próbkowania, obecnie zapis do archiwum następuje przy każdych kolejnych odwiedzinach w odstępie czasu nie krótszym niż 5godzin.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądze jak arek. Wykresy nie są mi potrzebne, jednak czas przydałoby się wydlużyć do 1 dnia.

Jeśli nie chcecie tego zbytnio zmieniać, to proponowałbym 5 linijek archiwum zamiast 3, oraz zwiększenie tych pięciu godzin do 24 godzin.

W czasie 1 dnia zachodzi zbyt mało zmian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do diabła dzieje się z tym systemem?

Miałem ponad 1000 punktów i wszystkie były wykorzystywane. Po 2 tygodniach nieobecności okazuje się że mam ok. 300 pkt. System pousuwał linki i w serpach zrobiło mi się nie małe kuku!!

Zamiast się wypozycjonować to tylko ryzykuję filtrami przez te wahania linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomahowk nie wiem jaki nick masz u nas zapraszam na nasze wewnętrzne forum z podaniem swojego ID

EDIT:

Tomahowk wybacz ale czego można oczekiwać posiadając jedną Stronę, której parametry lecą w dół ? Naprawdę bądźmy poważni.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konrix oczywiście, że jest taka opcja nawet o niej dużo pisaliśmy dosłownie kilka postów wyżej, rozejrzyj się proszę po forum i po systemie. Tam gdzie masz zgłoś spam masz też opcję wycofaj Link.

Możliwość usunięcia linka raz na jakiś czas mnie nie zadowala.

"Ktoś" pisał niedawno "Chciałem poinformować, że będzie wprowadzona modyfikacja dotycząca usuwania Linków, będzie można usuwać ich więcej."

Właśnie takiej modyfikacji oczekuje.

Wprowadziliśmy możliwość wycofywania większej ilości przydzieleń Linków niż jak było do tej pory - jeden dziennie. Od dziś dozwolona ilość wycofań jest proporcjonalna do ilości posiadanych przez Użytkownika wszystkich przydzieleń Linków, nie mniejsza niż 2 nie większa niż 10 dziennie.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziliśmy możliwość wycofywania większej ilości przydzieleń Linków niż jak było do tej pory - jeden dziennie. Od dziś dozwolona ilość wycofań jest proporcjonalna do ilości posiadanych przez Użytkownika wszystkich przydzieleń Linków, nie mniejsza niż 2 nie większa niż 10 dziennie.

Ta funkcja nie działa, przynajmniej u mnie, wycofałem jeden link i już nie mam możliwości wycofania większej ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to normalne że domena na którą ładuje 30linków dziennie ma limit wycofania 2 linki?...

do tego 2 linki na całą stronę, a nie na jedną frazę, dodam że dzisiaj wycofałem tylko jeden link i już nie mogę więcej

minimum wycofywania linków miał wynosić 2 linki, tak?

Edytowane przez konrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, od 2 do 10 Linków w zależności od ilości przydzielonych Linków dla całego konta.

Chciałbym zaznaczyć konrix, że funkcjonalność ta z założenia nie ma na celu dać Użytkownikom pełnej kontroli nad Linkami, to wciąż system decyduje gdzie jaki Link przydzielić, a możliwość usuwania ma jedynie wypełnić potrzebę korekty najbardziej nietrafionych pozycji. Jeżeli więc chcesz praktykować monitorowanie i korektę przydzielonych Linków musisz czynić to selektywnie w zakresie dostępnych Limitów.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności