Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

gold jest testowany. Oczywiscie domeny ją są, użyteczność prawie zakończylismy. Zapraszamy do testów, domeny pod Golda oczywiście juz są w systemie, przydzielanie linków już dziala jak wystartujemy to to co jest w systemie na tę chwilę będzie nadal funkcjonować. Start oficjalny myśle ze początek listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ten temat był już poruszany, ale po przeczytaniu postu adka:

Niebawem wprowadzimy kolejne ograniczenie

chciałbym zapytać czy są w planach black listy dla linków (tzn. linki z jakich domen nie powinny być umieszczane na danych stronach)?

Pytam, bo założeniem statlinka jest posiadanie jak najlepszych stron w systemie. Jeśli wrzucam dobre strony (niezapleczowe), to raczej nie chcę, aby na moich dobrych stronach pozycjonowała się moja konkurencja :/

O ile można przeboleć brak BL dla stron (działa przecież ręczne usuwanie linków), to BL dla linków jest wg mnie mocno pożądane - np. 20-30 stron (lub inaczej, jeśli chcecie być oryginalni - dla każdej strony user mógłby zdefiniować np. 5 adresów, których nie chciałby w domenie - bo wiadomo, że każda może mieć inną branżę, więc i inną konkurencję).

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noel, a co myślisz o tym pomyśle, żeby dla każdej strony definiować inne domeny? Można by na upartego ograniczyć ilość do 3. Wtedy ładnie uzależniasz ilość domen w BL od ilości stron, które user ma w systemie (żeby nie było sytuacji, że ktoś ma 1 serwis dodany a może dodać 30 blokowanych domen) :)

Największy problem to chyba moment wprowadzenia BL, bo wtedy trzeba by zapuścić jakieś sprawdzenia danej strony pod kątem tego, czy nie ma już linków domeny blokowanej...

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będzie coś takiego jak transfer zwykłych punktów do punktów Gold, czyli nie mając strony Gold będzie można mieć punkty Gold ze zwykłych stron ? Wtedy też musiałby być jakiś dobry przelicznik, że za 1k zwykłych mam np 0,5k Gold.

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będzie coś takiego jak transfer zwykłych punktów do punktów Gold, czyli nie mając strony Gold będzie można mieć punkty Gold ze zwykłych stron ? Wtedy też musiałby być jakiś dobry przelicznik, że za 1k zwykłych mam np 0,5k Gold.

jakby statlink to wymyslil to w takim razie linkme powinno też zdjąć blokade SLIM-->ELITE . pkt ELITE można bez problemu skonwertować na SLIM ale w drugą stronę to już nie zadziała

Moim zdaniem to nie przejdzie @Buncol :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała propozycja dla właścicieli systemu:

system prezentowałby się o wiele przejrzyściej (czyt lepiej) jak by w wykazie stron emitujących linki (tuż przy linkach) była informacja o tym ile gwiazdek ma dana domena (sub domena) na której znajduje się nasz link.

Czy jest to możliwe i realne do wprowadzenia ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności