Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć ma być lepiej. Jakby co, moja propozycja pomocy (bezpłatnej), zarówno jeśli chodzi o doradztwo w wyborze serwera jak i przy przenosinach, konfiguracji jest aktualna.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo to chyba nie jest zwykłe przenieś pliki, przenieś bazę, odpal i bądź hepi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo to chyba nie jest zwykłe przenieś pliki, przenieś bazę, odpal i bądź hepi.
No chyba się troszkę różni ...

Ludzie, czy wy siebie czytacie? Czy piszecie, byleby sobie tylko posty nabić?

Jeśli się na czymś nie znacie, to po prostu nie piszcie... i tyle.

Zadałem pytanie (w odpowiedzi na post jeża), bo jestem ciekaw - co może być jeszcze do zrobienia poza przeniesieniem postawieniem systemu, skonfigurowaniem go oraz 3-4 usług i skopiowaniu plików (BTW Ivellios, bazy danych to również pliki). W hostingu (oczywiście mam na myśli przeniesienie np. 1000 klientów FIRMY HOSTINGOWEJ, a nie jakiejś 1 stronki) jest jeszcze maaaasa innych rzeczy do zrobienia i wcale nie jest to jakaś wielka filozofia. I tylko o to mi chodzi - sorry Adek i Leon, że znowu jestem głównym offropperem :/

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media, Wiadomości, Reklama 206.95%

Komputery, Informatyka 0.05%

Społeczeństwo, Urbanistyka, Polityka 710%

Sport, Rekreacja, Hobby 543.21%

Mieszkanie, Dom, Wnętrze, Rodzina -0.02%

To jakiś błąd, czy po prostu ktoś spore zaplecze dodał do systemu ?

Edytowane przez Exe

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmieniliśmy sposób liczenia nasycenia Kategorii, obecnie statystyka pokazuje potrzeby bardziej realne, liczone w danej chwili z uwzględnieniem ilości posiadanych przez Użytkowników punktów na linkowanie. Do tej pory statystyka ta była liczona w przybliżeniu na podstawie ogólnej ilości Linków i Stron, teraz jest liczona na podstawie ilości realnych dziennych przyrostów i wolnych slotów. Nowa metoda nie jest w 100% obiektywna, ale lepiej odzwierciedla potrzeby. Liczymy na to, że pomoże to Użytkownikom w podjęciu trafnej decyzji i ułatwi zdobywanie cennych Punktów.

Dodatkowo dziś dołączymy również statystykę średniej ilości uzyskiwanych punktów w odniesieniu do PR strony.

Jeżyk, co do przenosin systemu chyba nie ma większego znaczenia, faktycznie jest tak, że system stały jest wiele bardziej wymagający, środowisko systemowe, sprzęt, ale procedura migracyjna jest przystająca.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cośtam majstrowaliście :)

Nie wiem jak u innych, ale u mnie Statlink chodzi dzisiaj jak ta lala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności